داستانکده

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن داستانکدهنسخه 1.0

امتیاز کاربران
3.5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : سرگرمی
 • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
 • حجم : 1017.1 کیلوبایت
سازنده : سیمارا

 

مطالعه راهی است برای کسب اطلاعات و آموختن اما تنها فایده مطالعه این نیست. خیلی از ما برای گذراندن اوقات فراغت کتاب میخوانیم. خواندن یک داستان کوتاه یا حتی یک رمان طولانی خود نوعی تفریح است. در ادامه اپلیکیشن اندرویدی "داستانکده" را بررسی میکنیم که میتوان در مواقعی که کتابی در دسترس نیست به داستان های آن رجوع کرد.

داستانکده

رابط کاربری:

برای رابط کاربری "داستانکده" زحمت چندانی کشیده نشده هرچند دقت نظر در مرتب بودن محیط آن و چینش منوها قابل تحسین است. مانند اکثر کتب در این برنامه اندرویدی نیز پس زمینه سفید بکار رفته تا فونت زیبای آن با رنگ سیاه، بر روی این پس زمینه کاملا خوانا باشد و چشم کاربران را خسته نکند. یک ایده جالب "داستانکده" صفحه بندی نوشته ها بجای اسکرول کردن آنهاست که البته به درستی صورت نگرفته و کاربر به راحتی متوجه نخواهد شد باید صفحات را به چپ و راست درگ کند! از آنجا که این برنامه اندرویدی قرار است لحظات مفرحی برای مخاطبانش فراهم آورد بهتر بود در گرافیک آن از رنگ بندی جذابتری استفاده میشد تا از این حالت بی روح در بیاید. حتی در طراحی سربرگ برنامه هم جذابیتی به چشم نمیخورد. به هرحال امتیازی که AppReview برای این رابط کاربری در نظر میگیرد 3 از 5 است.

داستانکده

کاربرد:

این اپلیکیشن اندرویدی به صورت آنلاین میباشد که بروزرسانی مطالب درون آن از داخل خود برنامه و به صورت خودکار انجام خواهد شد اما متاسفانه روند آپدیت آن کمی کند است. البته خاطر نشان میکنیم داستان ها و مطالب درون "داستانکده" تعداد و تنوع بالایی دارند و برخی از آنها بسیار جالب میباشند. در واقع تفاوت نوشته های درون این برنامه اندرویدی با دیگر برنامه های رقیب و تکراری نبودن آن امتیاز مثبتی برای آن محسوب میشود. یک امکان جالب این اپلیکیشن این است که هرگاه داستانی را بخوانید رنگ پس زمینه آن در منوی مربوطه از این پس متفاوت خواهد شد و خیالتان را راحت میکند مطلبی را که انتخاب میکنید تکراری نیست. با توجه به اینکه برنامه های رقیب "داستانکده" امکانات بیشتری مثل جستجو، اشتراک گذاری مطالب و... را در خود دارند AppReview امتیاز 3.5 از 5 را به کاربرد آن اختصاص میدهد.

داستانکده

قیمت:

1000 تومان هزینه کردن برای یک برنامه خوب اندرویدی چیز زیادی نیست اما اگر برنامه برای کاربر مفید نباشد همین مبلغ نیز زیاد است. AppReview نیز این موضوع را برای امتیاز دادن در بخش قیمت لحاظ میکند و امتیاز 4 از 5 را به "داستانکده" میدهد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  ؟! 0.5
  بسیار نرم افزار بدی بود بخاطر آپدیتش خزیدم که کار نمیکنه رابط کاربریشم خوب نیس.

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  مهرداد 1
  فقط ، بخاطر اینکه نوشته بود ، بروز رسانی از طریق اینترنت ، برنامه را خریدم . اما دریغ از آپدیت داستان ها . ضمنا ، فونت برنامه خیلی کوچیکه و قابل تنظیم نیست . قابلیت جستجو و اشتراک گذاری نداره . رابط کاربری ابتدایی داره .قیمت برنامه با توجه به امکانات ضعیفش ، زیاده .

  به این نظر پاسخ دهید
داستانکده