آپدیت جدید واتس اپ

در آپدیت جدید واتس اپ آی او اس، کاربران می توانند پیام های خود را به صورت آفلاین برای ارسال آماده کنند

واتس اپ همواره در حال بهبود قابلیت های اپلیکیشن خود می باشد و هر روزه شاهد روی کار آمدن امکان جدیدی در این پیام رسان محبوب می باشیم. گاهی اوقات شاهد اختلافاتی در نسخه های اندروید و آی او اس واتس اپ هستیم و برخی از ویژگی ها اول در یکی از سیستم عامل ها منتشر می شوند و سپس به دیگری راه می یابند.

واتس اپ اخیرا اقدام به انتشار آپدیت جدیدی برای نسخه آی او اس اپلیکیشن خود کرده که دربرگیرنده چندین قابلیت جالب و کاربردی است. این آپدیت در حال حاضر برای سایر پلتفرم ها در دسترس نمی باشد و تنها صاحبین گوشی های آیفون قادر به دریافت آن هستند.

آپدیت جدید واتس اپ

نخستین بهبود اعمال شده در این آپدیت، اضافه شدن قابلیتی است که کاربران را قادر به ارسال پیام در وضعیت آفلاین می کند.

آپدیت جدید واتس اپ

بدین ترتیب وقتی که ارتباط اینترنت شما قطع است، می توانید پیام مورد نظر خود را نوشته و send را بزنید، این پیام در گوشی شما ذخیره می شود و هر وقت مجددا به وای فای یا اینترنت گوشی وصل شدید، ارسال خواهد شد.

آپدیت جدید واتس اپ

علاوه بر این ویژگی کاربردی برای در صف قرار دادن پیام های آفلاین، واتس اپ اعلام کرده که مایل به طراحی مجدد صفحه مربوط به میزان استفاده از حافظه ذخیره سازی است، با این کار کاربران قادر خواهند بود تا با پاک کردن انواع خاصی از پیام ها، شامل ویدیوهایی از چت های خاص، فضای ذخیره سازی گوشی خود را مدیریت نمایند. برای این کار لازم است به بخش Settings>Data and Storage>Storage Usage مراجعه نمایید.

آپدیت جدید واتس اپ

در آخرین نسخه از واتس اپ، کاربران آی او اس قادر به ارسال 30 عکس یا ویدیو به طور همزمان خواهند بود. در صورتی که این امکانات جدید توجه شما را نیز برانگیخته، به اپ استور مراجعه کرده و واتس اپ خود را آپدیت کنید.

 

http://www.phonearena.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید