اپلیکیشن کیپ وی

در اپلیکیشن کیپ وی، زبان انگلیسی را با روش های موثر یاد بگیریدنسخه 1.11

4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزش
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 2.09 مگابایت
دریافت برنامه/بازی کیپ‌وی از بازار سازنده : ناسیان

اگر لازم باشد به نقاط دیگر دنیا سفر کنیم، تنها زبان واحدی که برای برقراری ارتباط با دیگران به ما کمک میکند، زبان انگلیسی است. برنامه موبایلی که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم، کیپ وی نام دارد و دارای روش های جالبی برای آموزش زبان انگلیسی به شما میباشد. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی با ما همراه شوید. یادگیری زبان انگلیسی با اجرای اپلیکیشن فوق، میتوانید در یک معرفی تصویری 5 صفحه ای با امکانات و بخش های مختلف آن آشنا شوید. لازم به ذکر است که زبان منوهای کیپ وی به صورت پیش فرض، انگلیسی میباشد که امکان تغییر آن به فارسی از منوی کناری وجود دارد. در همین منو، گزینه ای برای وارد کردن فلش کارت های بیشتر از شبکه های اجتماعی این برنامه اندرویدی به چشم میخورد.

برای یادگیری زبان انگلیسی از روش های موثر کیپ وی کمک بگیرید.
یادگیری ترجمه کلمات انگلیسی 4 تمرین موثر برای یادگیری زبان انگلیسی همانطور که گفتیم در کیپ وی از روش های موثری برای یادگیری ترجمه کلمات انگلیسی استفاده شده است. با لمس یکی از درس های موجود در صفحه اصلی برنامه، میتوانید لیست کلمات آن را به همراه معنی انگلیسی و جمله مثالی آن ببینید. بطور پیش فرض، معنی فارسی کلمات وارد نشده اما کافی است لغت دلخواه را لمس نموده و بعد از وارد کردن آن در پنجره شناور، بر روی دکمه ذخیره اشاره کنید. بد نیست بدانید که امکان افزودن درس ها و کلمات جدید نیز به این اپلیکیشن وجود دارد. بعد از اینکه لغت های جدید و ترجمه های فارسی را اضافه کردید، نوبت یادگیری آنها میرسد. برای این کار میتوانید از 4 روش زیر استفاده نمایید: مرور : با لمس آیکن به شکل عینک در نوار پایین صفحه، مرور کلمات آغاز میشود. در ابتدا فقط کلمه انگلیسی را میبینید که امکان پخش تلفظ آن نیز پیش بینی شده است. برای مشاهده ترجمه و جمله مثالی، باید بر روی دکمه نمایش جواب اشاره کنید. با این کار دو گزینه صحیح و اشتباه در اختیارتان قرار میگیرد که اگر مورد اول لمس شود، امتیاز یادگیری آن لغت افزایش می‌یابد. با انتخاب گزینه اشتباه نیز فرآیند یادگیری تکرار خواهد شد تا معنی کلمه در حافظه بلند مدت شما قرار بگیرد. تمرین های متنوع برای یادگیری زبان انگلیسی حالت جیب : این حالت برای مواقع قدم زدن مناسب است تا در طول مسیر به شنیدن مثال ها بپردازید. برای یادگیری بهتر میتوانید تعداد تکرار هر مثال و فاصله بین هر بار پخش را تعیین کنید. هنگمن : در این روش باید یک بازی حدس کلمه انجام دهید و حرف های هر لغت را از بین حروف درهم ریخته بیابید. با هر بار اشتباه، یک قسمت از تصویر کامل میشود و اگر ادامه پیدا کنید، بازی را باخته اید. املا : به خاطر سپردن ترجمه کلماتی که املای آنها را میدانید، آسانتر میباشد و به همین دلیل از این روش استفاده شده است. شما باید املای کلماتی که تلفظ آنها پخش میشود را بنویسید و در انتها میتوانید نمره خود را همراه با تعداد لغات درست و اشتباه ببینید. نکته : این 4 تمرین برای هر درس بطور جداگانه قابل انجام هستند.   تمرین های متنوع برای یادگیری زبان انگلیسی  رابط کاربری برنامه و تجربه کار با آن هرچند قالب گرافیکی کیپ وی ساده به نظر میرسد اما در عین حال از جذابیت های کافی نیز برخوردار میباشد. استفاده از رنگ های زنده و هماهنگ در کنار آیکن های یکدست و زیبا، جذابیت خوبی به ظاهر اپلیکیشن فوق بخشیده است. البته انتظار میرفت که از این لحاظ، دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری صرف گردد. از دیگر نکات مثبت این برنامه باید به جابجایی بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف آن و استفاده راحت از امکانات موجود اشاره کنیم.
کیپ وی دستیار خوبی برای یادگیری ترجمه کلمات انگلیسی میباشد که از روش های آموزشی موثری در آن استفاده شده است. شما میتوانید این اپلیکیشن اندرویدی را به صورت کاملا رایگان از کافه بازار دریافت نمایید.
آموزش زبان انگلیسی
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
  • عملکرد صحیح و بدون خطا در همه بخش ها
  • تمرین های متنوع و موثر برای یادگیری انگلیسی
  • رابط کاربری روان
  • گرافیک کاربرپسند
نقاط ضعف برنامه
  • محتوای کم
  • کمبود برخی از امکانات
پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه مهمترین پیشنهاد ما برای افزایش کارایی کیپ وی، اضافه کردن تعداد کلمات و درس های بیشتر برای شروع یادگیری است. هرچند کاربران میتوانند کلمات بیشتری را از سرور این برنامه اندرویدی دریافت کنند اما بهتر بود حداقل 100 کلمه در آن وجود داشته باشد! علاوه بر این انتظار داریم که مثل برخی از نمونه های مشابه، امکانات دیگری مثل جعبه لایتنر، لیست کلمات با امکان افزودن به علاقه مندی ها، آزمون های مختلف با نمره و غیره را در برنامه فوق ببینیم.

کیپ‌وی

در اپلیکیشن کیپ وی، زبان انگلیسی را با روش های موثر یاد بگیرید

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود برنامه اندرویدی کیپ وی