بازی فیشیمو

در بازی فیشیمو، برای صید ماهی به قلب دریاها سفر کنیدنسخه 1.0.0

5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : رقابتی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 35.25 مگابایت
دریافت برنامه فیشیمو از بازار سازنده : شرکت آرما

سفر در دریا و حرکت روی امواج آرام آن، حس خیلی خوبی دارد به خصوص اگر آن را با انجام یک بازی سرگرم کننده تجربه کنیم. در بازی فیشیمو باید برای صید ماهی در دریاهای دور آماده شوید و نتیجه تلاش خود را به تاجران بفروشید. برای آشنایی بیشتر با این بازی اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه باشید. بازی های رقابتیبازی فوق جزو بازی های رقابتی به شمار میرود و به همین دلیل، ابتدا باید یک حساب کاربری در آن ایجاد نمایید تا امتیازتان در جدول رتبه بندی ثبت شود. کافی است شماره همراهتان را وارد نموده و بعد از ورود با کد تایید، نام کاربری خود را در قسمت تنظیمات ثبت کنید. با ثبت نام در فیشیمو، 2000 سکه رایگان به شما تعلق میگیرد و همچنین میتوانید در تورنمنت ها، با دیگر کاربران به رقابت بپردازید.   نکته : انتخاب آواتار، تغییر دکمه های کنترلی و تنظیم صدای موزیک و افکت های صوتی از دیگر گزینه های بخش تنظیمات در این بازی اندرویدی هستند. در بازی فیشیمو با رفتن به قلب دریاها و صید ماهی، تجارت را در کنار سرگرمی تجربه کنید.   لنگر را بالا بکشید و به صید بروید با لمس دکمه play در منوی اصلی فیشیمو، سفر شما به قلب دریاها آغاز میشود. در ابتدا یک کشتی ساده با امکانات محدود در اختیار دارید و به همین دلیل نمیتوانید به جاهای دور بروید. با جمع کردن سکه و گذر از مراحل، میتوانید کشتی خود و قابلیت های آن مثل سرعت، باک سوخت و مخزن نگهداری ماهی را ارتقا دهید. ارتقای کشتی بعد از رسیدن به مراحل مشخص، امکان پذیر میشود. بد نیست بدانید که بازی فوق دارای 300 مرحله در 10 سطح میباشد. کشتی شما در این بازی، به یک نیزه مجهز است که باید آن را به سمت ماهی ها پرتاب نمایید. این کار با لمس دکمه شلیک یا هر جای دیگر صفحه (حالت دوم دکمه های کنترلی) انجام میشود و عمق نفوذ نیزه با دومین اشاره (سریع) متغیر است. علاوه بر این میتوانید با دو دکمه جهت چپ و راست، نیزه را حرکت داده و نشانه گیری کنید. باید مراقب باشید که فقط ماهی های امتیازدار را به دام بیندازید. بعضی از ماهی ها سمی هستند و کوسه ها نیز میتوانند صید شما را ببلعند. مراحل اول بازی شکار ماهی ها ساده به نظر میرسد اما هرچقدر که به مرحله های بالاتر بروید، تنوع ماهی ها و سایر جانوران دریایی بیشتر میشود. سرعت و نحوه حرکت هر کدام از این آبزیان نیز متفاوت میباشد. حالا باید در هدفگیری، دقت بیشتری از خود نشان دهید تا ماهی بیشتری صید کنید. این در حالی است که زمان کمی (باک سوخت) در اختیار دارید و قبل از تمام شدن آن، باید صید را به پایان برسانید.   نکته : با رفتن به بخش مراحل و اشاره بر روی هر پرچم، میتوانید درصد حضور ماهی های همان منطقه را تعیین کنید.   قبل از رفتن به دریا، مجهز شوید برای اینکه در فیشیمو صید موفقیت آمیزی داشته باشید، قبل از شروع هر مرحله به فروشگاه میروید. در این فروشگاه تجهیزات مختلفی وجود دارند که عبارتند از:

 • غذای ماهی برای جمع کردن صید در نزدیک کشتی
 • سوخت اضافه برای بیشتر شدن زمان صید
 • یخ برای بی حرکت کردن ماهی ها و شکار راحت آنها
 • شوکر برای کم کردن سرعت ماهی ها
 • پادزهر برای ماهی های سمی و امکان فروش آنها (تعداد محدود)
 • داروی کاهش زهر ماهی های سمی و امتیاز منفی آنها (تعداد محدود)
  نکته : تجهیزات خریداری شده قبل از هر مرحله، فقط برای همان مرحله قابل استفاده هستند. بعضی از این تجهیزات نیز بعد از رسیدن به مراحل بالاتر فعال میشوند.   بازی شکار ماهی ها  فروش صید در لنگرگاه وقتی در فیشیمو از صید ماهی در دریاهای دور بازگشتید، موقع فروش ماهی ها در لنگرگاه است. تاجران متعددی آماده هستند تا با شما معامله کنند و صید شما را بخرند. این در واقع سیستم امتیازدهی بازی فوق میباشد که بر اساس تعداد ماهی صید شده، مقداری سکه و امتیاز عددی دریافت خواهید کرد. البته رتبه بندی کاربران بر اساس تعداد مراحلی که پشت سر گذاشته اند مشخص میشود. شما باید برای جمع آوری سکه بیشتر تلاش کنید چون برای ورود به هر مرحله باید تعداد مشخصی سکه بپردازید. از طرف دیگر، ارتقای کشتی و رفتن به دریاهای دورتر نیز به رد شدن از تعداد مراحل بیشتر بستگی دارد.   نکته : در قسمت ارتقای کشتی میتوانید به بخش Trade (تجارت) بروید و با ارتقای آن، تعداد مشتریان (تاجران) بیشتری برای صید خود داشته باشید.   نکاتی درباره گرافیک و صدای بازی باید گفت که فیشیمو از لحاظ طراحی گرافیکی، جزو نمونه های قوی به شمار می آید. علاوه بر قالب یکپارچه و جذاب منوها، محیط اصلی این بازی نیز از جذابیت های کافی برخوردار است. طراحی خلاقانه کاراکترها و عناصر مختلف در کنار انیمیشن ها و جلوه های تصویری زیبا، نظر مثبت شما را جلب خواهد کرد. علاوه بر این، در بازی فوق از موزیک مناسب و افکت های صوتی جالب استفاده شده است. پیاده سازی استاندارد منوها و جابجایی بدون پیچیدگی بین آنها را باید یکی دیگر از نقاط قوت این بازی به شمار آوریم. البته انتظار میرفت در بعضی موارد مثل دکمه بازگشت یا بستن پنجره های شناور، دقت نظر بیشتری صرف گردد. زبان فارسی برای منوها، از دیگر کمبودهای بازی محسوب میشود.  
بازی فیشیمو به عنوان یک نمونه ایرانی با استانداردهای جهانی، سرگرمی خوبی برای اوقات فراغت شما خواهد بود. پیشنهاد میکنیم این بازی اندرویدی را به صورت رایگان از کافه بازار دریافت نمایید.
صید ماهی در دریاهای دور
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
 • گیم پلی سرگرم کننده و رقابتی
 • تعداد مراحل زیاد
 • اجرای روان و بدون خطا در اکثر گوشی ها
 • تجهیزات کمکی جالب و امکان ارتقای کشتی
 • روند هوشمندانه سختی در مراحل و ظهور کاراکترهای بیشتر
 • گرافیک جذاب
نقاط ضعف بازی
 • کم بودن تجهیزات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی فیشیمو کمبود خاصی ندارد و گیم پلی آن به اندازه کافی سرگرم کننده است. البته انتظار داشتیم که تنوع بیشتری در تجهیزات کمکی این بازی اندرویدی ببینیم. همچنین وجود انواع ماهی های دیگر میتوانست چالش های بیشتری برای کاربر ایجاد کند و هیجان گیم پلی را افزایش دهید. برای تولیدکنندگان بازی فوق آرزوی موفقیت داریم و منتظر ایده پردازی های بیشتر از آنها هستیم.    

فیشیمو

در بازی فیشیمو، برای صید ماهی به قلب دریاها سفر کنید

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  Saraa
  وايييييييي عاليه ادم رو جذب ميكنه خيلي خوشم اومد حتما به دوستان توصيه ميكنم اين بازي رو

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود بازی اندرویدی فیشیمو