بازی موتوری تک چرخ

در موتوری تک چرخ، مهارت خود را در موتورسواری با یک چرخ نشان دهیدنسخه 1.0.3

3.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : مسابقه و سرعت
 • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
 • حجم : 15.7 مگابایت
دریافت برنامه/بازی موتوری تک چرخ از بازار سازنده : چنارگیمز

یکی از حرکاتی که موتورسواران به آن علاقه دارند، تک چرخ زدن است. البته انجام این حرکت بدون لباس ایمنی و مهارت کافی، میتواند باعث مرگ شود اما اگر در قالب یک بازی باشد، هیچ خطری نخواهد داشت. در بازی موتوری تک چرخ باید مهارت خود را در کنترل موتورسیکلت و حرکت دادن آن بر روی یک چرخ نشان دهید. برای آشنایی بیشتر با این بازی اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه شوید. بازی های موتوریقبل از اینکه موتورسواری هیجان انگیز را شروع کنید، بد نیست بدانید که در بازی فوق امکان رقابت با سایر کاربران نیز وجود دارد. شما میتوانید با ثبت نام در موتوری تک چرخ، رکورد خود را در جدول رتبه بندی آن به ثبت برسانید. این کار با وارد کردن یک اسم دلخواه انجام میشود و بعد از آن، 20 نفر اول با بیشترین امتیاز به نمایش درمی آیند. در ادامه خواهید دید که امتیازآوری در این بازی اندرویدی چگونه است.   نکته : برای استفاده از دو نوع موتورسیکلت موجود در این بازی، باید آن را با پرداخت هزینه ناچیز به نسخه کامل ارتقا دهید.

با انجام بازی موتوری تک چرخ، تجربه جالبی از موتورسواری خواهید داشت.
بازی تک چرخ با موتور  پرش از سکویی به سکوی دیگر قانون بازی موتوری تک چرخ این است که نباید به موانع برخورد کنید و در عین حال، از نزدیک شدن چرخ جلوی موتورسیکلت به زمین جلوگیری نمایید. همین قانون ساده باعث شده تا گیم پلی بازی فوق، چالش برانگیز باشد و شما برای پیمودن مسافت بیشتر در هر دور، از خود تلاش بیشتری نشان دهید. مسیر حرکت موتورسیکلت، سکوهایی هستند که بین آنها فاصله وجود دارد و درواقع، تنظیم کردن محل فرود روی سکوها دشوار است. علاوه بر این موانعی هم بر سر راه ظاهر میشوند و کار را سخت تر میکنند. برای کنترل موتورسیکلت در این بازی، سه دکمه گاز، ترمز و پرش در اختیار شما قرار میگیرد. حالا باید با ایجاد تعادل بین زمان گاز دادن، ترمز گرفتن و پرش کردن از روی سکویی به سکوی دیگر بروید و مواظب برخورد به موانع هم باشید. در هر دور، بیشترین مسافتی که به این ترتیب طی میشود به عنوان رکورد شما در جدول رتبه بندی ثبت میگردد.   نکته : بعد از هر باخت، یک تبلیغ ویدیویی به نمایش درمی آید.   عبور از موانع با موتور  درباره گرافیک و صدای بازی بدانید باید گفت که موتوری تک چرخ از لحاظ گرافیکی با نمونه های حرفه ای فاصله دارد. در کل مسیر با یک تصویر پس زمینه معمولی و عناصری با طراحی ساده روبرو هستید که هر از گاه برای تنوع، تغییری در رنگ آسمان به وجود می آید. البته طراحی کاراکتر و دو نوع موتورسیکلت موجود در کنار افکت های صوتی و دیالوگ های جالب، کمی به جذابیت های بازی افزوده اند. اجرای انیمیشن ها نیز بدون نقص انجام میشود هرچند میتوانست خلاقانه تر باشد. انتظار میرفت در طراحی منوها و پیاده سازی تجربه کاربری آنها، دقت نظر بیشتری صرف گردد.  
اگر فکر میکنید در موتورسواری آن هم با یک چرخ مهارت دارید، میتوانید بازی موتوری تک چرخ را در اوقات فراغت خود انجام دهید. این بازی اندرویدی به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت است.
بازی های موتوری
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
 • گیم پلی جالب و چالش برانگیز
 • امکان رقابت با سایر کاربران
 • اجرای روان در اکثر گوشی ها
 • گرافیک خوب
نقاط ضعف بازی
 • سادگی بیش از حد در گیم پلی
 • تنوع کم موتورسیکلت ها
 • یکنواختی در گرافیک
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی در عین حال که گیم پلی موتوری تک چرخ سرگرم کننده است اما جای زیادی برای ایده پردازی دارد. برای مثال بهتر بود که مسیر حرکت موتورسیکلت و موانع بین راه از تنوع بیشتری برخوردار باشند. وجود کاراکترها و موتورسیکلت های مختلف نیز میتوانست باعث افزایش جذابیت در این بازی اندرویدی شود. نمایش کمتر تبلیغات و یا سکه دادن در ازای تماشای آنها، از دیگر پیشنهادهای ما برای بازی فوق میباشد. ایده پردازی های بیشتر را به گروه "چنارگیمز" واگذار میکنیم و امیدواریم در نسخه های بعدی، چهره حرفه ای تری از این بازی ببینیم.  

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  KMX
  من عاشق کامکس هستم و با صداش و شتابش تو این بازی خیلی حال کردم، موتور گازی که با صداش و حرکتش دلم رو برد اییییییول ممنون

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود بازی اندرویدی موتوری تک چرخ