رسید: پرداخت و دریافت پول

رسید: روشی امن و سریع برای انتقال پول، بدون کارت به کارتنسخه 2.3.7

امتیاز کاربران
4.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : امور مالی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : ۴٫۳ مگابایت
دریافت برنامه/بازی رسید: پرداخت و دریافت پول از بازار سازنده : رسید

گاهی اوقات پیش می آید که میخواهیم مبلغی را به حساب فردی واریز کنیم، اما شماره کارت یا شماره حساب او را نمیدانیم. در این شرایط بهترین راه برای واریز پول کدام است؟

آیا روشی امن و سریعی برای انتقال وجه بدون دانستن اطلاعات حساب بانکی افراد سراغ دارید؟

در این مطلب به نقد و بررسی اپلیکیشنی به نام "رسید" میپردازیم که شما را از دردسرهای کارت به کارت و انجام عملیات بانکی راحت میکند!

 

با شماره موبایل تان در رسید ثبت نام کنید

برای ثبت نام در اپلیکیشن اندرویدی رسید کافی است شماره موبایل خود را وارد کنید و کد تاییدی را که از طریق پیامک برایتان ارسال شده، وارد نمایید.

حال همه چیز آماده است که اولین پرداخت خود را انجام دهید یا وجوهی که سایرین برای شما ارسال کرده اند، دریافت نمایید.

 

 

میخواهید پول پرداخت کنید یا از سایرین درخواست پول دارید؟

به محض باز کردن اپلیکیشن، صفحه خانه به شما نمایش داده میشود که شامل یک ورودی برای وارد کردن مبلغ موردنظر و دو دکمه "پرداخت" و "درخواست میباشد.

اگر به فردی بدهی دارید و میخواهید وجه را از طریق اپلیکیشن رسید برای او واریز نمایید، "پرداخت" را بزنید. با این کار فهرست مخاطبین گوشی (به همراه قابلیت جستجو) به شما نمایش داده میشود. در قسمت "برای"، توضیحات این پرداخت را وارد نمایید.

 

دنگ خود از شام دیشب را با رسید پرداخت کنید!

اگر با دوستان خود برای صرف شام به رستوران رفته اید و یکی از دوستانتان صورت حساب را پرداخت کرده و شما میخواهید سهم خود را پرداخت کنید، در قسمت "برای"، عبارت شام را وارد کنید تا دوست شما در پیامکی که از رسید دریافت میکند، متوجه شود که این واریزی بابت چه کاری انجام شده است.

در صورتی که پرداخت کننده صورت حساب شما بوده اید، میتوانید با استفاده از قابلیت "درخواست" رسید، دنگ دوستانتان را از طریق پیامک برایشان ارسال کنید تا آنها بتوانند پرداخت را از طریق برنامه رسید انجام دهند.

 

 

رسید اپلیکیشن مفیدی برای تاکسی رانان عزیز!

پیدا کردن پول خرد یکی از دغدغه های تاکسی رانان زحمت کش میباشد که توسط اپلیکیشن رسید برای این مشکل چاره ای اندیشیده شده است.

با مراجعه به پروفایل یک بخش تحت عنوان کد QR را مشاهده میکنید. دو تب به نام های "بارکد من" و " اسکن بارکد" در این صفحه موجود است.

در قسمت بارکد من، بارکد اختصاصی شما در اپلیکیشن رسید نمایش داده میشود و سایرین با اسکن این بارکد میتوانند به شما پول پرداخت کنند.

در صورتی که شماره موبایل کسی را نمیدانید یا میخواهید بدون اتلاف زمان عملیات پرداخت را انجام دهید، بارکد او را اسکن کنید. به این ترتیب تنها با وارد کردن مبلغ، میتوانید ادامه عملیات پرداخت را انجام دهید.

 

با افزایش موجودی خود در رسید، از دردسر تکمیل عملیات پرداخت راحت شوید

در صفحه پروفایل دو دکمه با عنوان های "افزایش موجودی" و "واریز به کارت یا حساب بانکی" را مشاهده میکنید.

در صورتی که به صورت مستمر از رسید برای انجام تراکنش های مالی خود استفاده میکنید، بهتر است موجودی خود را شارژ کنید تا به ازای هر تراکنش، مبلغ از موجودی شما در رسید کسر شود و نیازی به تکمیل عملیات پرداخت نباشد.

 

 

 

موجودی رسید را به حساب بانکی خود منتقل کنید

برای دریافت موجودی از رسید، کافی است "واریز به کارت یا حساب بانکی" را بزنید. در صورتی که میخواهید مبلغ را عوض کنید، "تغییر مقدار" در بالای صفحه را بزنید.

درغیر این صورت یکی از روش های پرداخت فوری (کارت به کارت با کارمزد 500 تومان) یا عادی (پرداخت از طریق شماره شبا) را انتخاب نمایید. با انتخاب روش پرداخت، از شما خواسته میشود که برای احراز هویت، اثر انگشت خود را اسکن کنید و مراحل پرداخت را تکمیل نمایید.

 

 

با دعوت دوستان، از رسید هدیه بگیرید

با دعوت کردن دوستان خود میتوانید از رسید هدیه رایگان دریافت کنید که مبلغ هدیه به ازای نفرات دعوت شده متفاوت است و با دعوت 50 نفر به برنامه میتوانید تا 200 هزار تومان هدیه نیز دریافت نمایید.

 

تراکنش ها: جایی برای نمایش تمامی دریافت ها و پرداخت ها

برای آنکه مدیریت بهتری روی دریافت ها و پرداخت های خود داشته باشید، به تب تراکنش ها رفته و لیستی از عملیات انجام شده در اپلیکیشن رسید را مشاهده کنید.

پرداخت ها و دریافت های انجام شده با رنگ های قرمز و سبز مشخص شده اند و میتوانید یک دید کلی از وضعیت مالی خود پیدا کنید. در صورتی که فردی از شما درخواست پرداخت وجه داشته باشد، این موضوع از طریق پیامک به اطلاع شما میرسد و در قسمت تراکنش ها نیز نمایش داده میشود و میتوانید آن را پرداخت یا رد کنید.

 

 

نقاط قوت و ضعف

 • اجرای بدون خطا
 • سهولت در استفاده
 • استفاده از فونت های خوانا
 • امکان اسکن کد QR
 • مورد خاصی وجود ندارد

پیشنهادات اپریویو برای توسعه دهنده

 • - امکان ارسال درخواست به چند مخاطب به صورت همزمان
 • - ساخت گروهی از مخاطبین برای تکرار عملیات مشابه با قابلیت تغییر مبلغ
 • - امکان وارد کردن مبلغ صورت حساب و تعداد افراد برای محاسبه دنگ هر کدام

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  بهزاد 5
  اگراینجوری باشه عالیه.

  به این نظر پاسخ دهید
 2. Hamid Habibollah
  Hamid Habibollah 5
  اپلیکیشن تمیز و خوبیه. چند وقتی هست استفاده می کنم.

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  کیوان 5
  این که برای تراکنش‌ها و انتقال پول به حساب بانکی کارمزدی نمی‌گیره برای من مهم‌ترین مزیتشه.

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود رسید: پرداخت و دریافت پول