ره آورد نوین

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ره آورد نویننسخه 1.2

4.33 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : امور مالی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 643.1 کیلوبایت

 

هر شخصی که در دنیای تجارت و مشاغل آزاد به کسب و کار می پردازد برای رقابت و پیشی گرفتن از رقیبان لازم است از نرخ ها و ارزش سهام ها و... آگاه باشد. این موضوع برای کسانی که در معاملات بورس شرکت میکنند بسیار حیاتی خواهد بود. اگر شما جزو این دسته هستید در بررسی برنامه اندرویدی "ره آورد نوین" با ما همراه باشید.

ره آورد نوین

رابط کاربری:

طراحی "ره آورد نوین" اصولی انجام شده است هرچند کاستی هایی دارد. رنگ بندی در بیشتر صفحات سیاه و سفید است که در بعضی جاها از رنگ های دیگر نیز استفاده شده تا تفکیک بخش ها برای کاربر راحت باشد که این موضوع در مورد رنگ نوشته ها نیز صادق است. هرچند فونت به کار رفته مناسب می باشد اما کمی ریز بوده و امکان بزرگنمایی و تغییر نوع آن به چشم نمیخورد. در مورد آیکون ها و منوی این اپلیکیشن اندرویدی باید گفت ساده و گویاست اما از رنگ بندی و گرافیک خاصی بهره نمیبرد. این موضوع کمی چهره برنامه را خشن میکند اما در دسترسی آسان کاربر به بخش های مختلف مشکلی ایجاد نخواهد کرد. باتوجه به مواردی که ذکر شد AppReview امتیاز 3.5 از 5 را به رابط کاربری "ره آورد نوین" اختصاص میدهد.

ره آورد نوین

کاربرد:

این دست از اپلیکیشن ها بیشتر مورد استفاده افراد حرفه ای هستند و باید تمام نیازهای مخاطبان خود را رفع کنند. از آنجا که من (نویسنده) در امر بورس و معاملات حرفه ای نیستم و اطلاعات کمی دارم "ره آورد نوین" تا این حد احتیاجاتم را برآورده میکند. البته بهتر بود قسمتی برای نرخ ارز در این برنامه اندرویدی اضافه گردد چون به هر حال در امر تجارت و معامله ارزهای مختلف تاثیرگذار هستند. از جمله امکاناتی که سازندگان "ره آورد نوین" برای آن درنظر گرفته اند میتوان به بخش اخبار، شاخص ، تنظیمات برای زبان و بروزرسانی و قراردادن رمز اشاره کرد. بخش ویژه این اپلیکیشن دیده بان نام دارد که در آن شما یک یا چند نماد را انتخاب میکنید که در صفحه اول نشان داده میشود و هرگاه که لازم بود با ورود به صفحه نماد موردنظرتان از اطلاعات کاملی برخوردار میشوید. حتی میتوانید نمودار نوسانات این نماد را نیز ببینید. درمورد آپدیت این اپلیکیشن اندرویدی بد نیست بدانید به کندی صورت میگیرد که امیدواریم تولیدکنندگان "ره آورد نوین" بیشتر به این امر توجه کنند. AppReview امتیاز 4.5 از 5 را به کاربرد این برنامه میدهد.

ره آورد نوین

قیمت:

این اپلیکیشن کاربردی و خوب را میتوانید رایگان دریافت کنید. در هر صورت همراه داشتن چنین ابزاری برای کاربران خاص خودش مفید خواهد بود. "ره آورد نوین" در بخش قیمت امتیاز 5 از 5 را از AppReview دریافت میکند.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    ساناز
    سلام بخشید من میخواستم این نرم افزار رو برا کامپیوترم نصب کنم -حتما باید از بازار دریافت کنم ؟راه دیگه ای نداره؟میشه برام بفرستید؟

    به این نظر پاسخ دهید
ره آورد نوین