روبات پاسخگو

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن روبات پاسخگونسخه 1.2.3

3.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : ۱۲۰۰ تومان
  • حجم : 2.2 مگابایت

استفاده از حقه های جالب برای سرکار گذاشتن دیگران، میتواند لحظات شادی را به عنوان یک سرگرمی برای ما ایجاد کند. این موضوع در برنامه های موبایل نیز رخنه کرده و نمونه های مختلفی از آن تولید شده است. البته توجه داشته باشید منظور، شوخی های غیر اخلاقی که باعث آزار و اذیت طرف مقابل میشود، نیست! "روبات پاسخگو" برنامه ایست که میتوانید با استفاده از آن دوستان خود را متعجب کنید. در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید.

روبات پاسخگو

رابط کاربری:

نکته قابل توجه در رابطه با ظاهر این اپلیکیشن، تناسب قالب گرافیکی آن با موضوع برنامه میباشد. طراحی خلاقانه محیط توسط تولیدکنندگان "روبات پاسخگو "، حس لازم و مرتبط با حیله استفاده شده را به مخاطب القا میکند و باید از دید یک ترفند هوشمندانه به آن نگاه کنیم.

هماهنگی رنگ های بکار رفته، چیدمان مرتب عناصر و فونت مناسب و خوانا از جمله نقاط قوت این برنامه اندرویدی به شمار می آیند. استفاده از افکت های صوتی و تصویری برای ایجاد جذابیت بیشتر در ذهن کاربر نیز درخور توجه است.

اگر بخواهیم به نقاط ضعف "روبات پاسخگو " اشاره کنیم، میتوانیم تیرگی بیش از حد پس زمینه آن را نام ببریم. هرچند قالب کلی (صفحه اصلی) از این طیف رنگ تبعیت میکند اما بهتر بود در بخش های دیگر از رنگ های زنده تر استفاده شود. همچنین اصل راست به چپ بودن متن در منوی تنظیمات رعایت نشده است.

از لحاظ دسترسی سریع و راحت به همه قسمت ها و امکانات برنامه، مشکلی به چشم نمیخورد و تنها برخی از جابجایی ها اضافه به نظر میرسد.

امتیاز درنظر گرفته شده توسط AppReview برای این بخش، 4 از 5 میباشد.

روبات پاسخگو

کاربرد:

به نظر شما، آیا این امکان وجود دارد که یک روبات یا هر ماشین هوشمند دیگری به همه سوالات ما پاسخ دهد؟ تا امروز چنین پیشرفتی در علم حاصل نشده و چنین امری غیر ممکن است بنابراین توجه کنید که اپلیکیشن "روبات پاسخگو " تنها جنبه سرگرمی دارد و نه بیشتر!

خب حال با هم بررسی میکنیم که این اپلیکیشن اندرویدی به چه صورت عمل میکند. البته با مطالعه راهنمای کامل برنامه، عملکرد آن را یاد میگیرید و همچنین به حقه آن پی خواهید برد، بدین ترتیب ما فقط به ذکر امکانات آن بسنده میکنیم.

"روبات پاسخگو " هم به صورت تک نفره قابل استفاده میباشد و هم میتوان از یک نفر دوم به عنوان سرور کمک گرفت. در حالت اول تضمینی برای لو رفتن حیله برنامه وجود ندارد هرچند در حالت دوم نیز میبایست با دومین نفر هماهنگی کامل داشته باشید.

این هماهنگی بدین منظور است که پاسخ مورد نظر سوالی که از روبات میپرسید از قبل آماده و انتخاب شده باشد تا حقه شما فاش نگردد. جواب هایی که وارد میکنید در بخش مربوطه ذخیره میشوند و امکان حذف آنها نیز وجود دارد. ابزارهای دیگری نیز به چشم میخورند که میتوانید از آنها برای حقیقی جلوه دادن عملکرد روبات استفاده نمایید.

اشکالاتی نیز در "روبات پاسخگو" مشاهده میشوند که برای نمونه میتوانیم به خطا نگرفتن برنامه در صورت خالی بودن فیلد سوال اشاره کنیم. این موضوع هوشمندی روبات ما را زیر سوال میبرد!

مورد دیگری برای بررسی باقی نمیماند و باید گفت در عین حال که ایده کلی تولید این اپلیکیشن، نو و جالب است اما به نظر نمیرسد که مورد توجه عموم مخاطبان قرار بگیرد و دلیل این امر میتواند پیاده سازی ضعیف آن باشد. البته قدرت سرگرم کنندگی این برنامه اندرویدی بستگی به نحوه استفاده کاربران دارد و شاید برخی از آنها نیز ایده های خلاقانه ای به ذهنشان خطور کند!

در نهایت امتیاز AppReview به این بخش 2 از 5 است.

روبات پاسخگو

قیمت:

با توجه به مواردی که در بالا ذکر کردیم، شایسته بود تا قیمت کمتری برای "روبات پاسخگو" درنظر گرفته شود. شاید با این کار رضایت بیشتر کاربران نیز جلب میگردید و باعث افزایش استقبال مخاطبان از برنامه میشد.

AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    رابین هود
    با سلام بنده در کافه بازار 1000 تومان واریز کردم ققط یک نخسه نصب کردم الان می خواخم چیرهای دیگر نصب کنمک درگاه واریز پول باز می شود لطفا این مشگل را حل کنید من اکثر کارهای کافه بازار را بروی کوشی می خواهم نصب کنم ولی برای ده هزاتومان یک نخسه 885 توملنی بقیه پول کجارفت باید موحودی من 9000 تومان باشد مشگل از کجاست خواهشمندم این ایراد را رفع نمائید

    به این نظر پاسخ دهید
روبات پاسخگو