رژیم غذایی سریع و موثر

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن رژیم غذایی سریع و موثرنسخه 1.2.2

امتیاز کاربران
4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی رژیم غذایی سریع و موثر از بازار سازنده : کازیوه سافت

حتما در طول روز با تبلیغات گسترده داروهای ضد چاقی و ضد لاغری و همچنین موسسه های مختلف در این رابطه روبرو میشوید. این همه تبلیغ تنها به دلیل اشتیاق مردم برای داشتن اندام متناسب بوده که تمایل دارند به وزن ایده آل خود دست یابند. بدین منظور روش های متفاوتی ارائه گردیده که رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های ورزشی بین همه آنها مشترک میباشد و کافی است تا افراد راه صحیح آن را فرا گیرند.

برنامه ای که در ادامه با آن آشنا خواهید شد، "رژیم غذایی سریع و موثر" نام دارد و روش های مذکور را در اختیار شما قرار میدهد. ما را در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.

رژیم غذایی سریع و موثر

رابط کاربری :

قالب گرافیکی اپلیکیشن فوق در عین حال که با رعایت یکپارچگی و حفظ کارایی برای مخاطب طراحی شده، دارای نقاط قوتی همچون رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و زیبا، فونت مناسب، چیدمان مرتب اجزای صفحه و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی میباشد. باید گفت که نقص بزرگی در ظاهر این برنامه اندرویدی وجود ندارد هرچند انتظار میرفت که با دقت نظر و حسن سلیقه بیشتر، چهره جذاب تری برای "رژیم غذایی سریع و موثر" طراحی گردد.

برنامه فوق دارای بخش های مختلف بوده که جابجایی بین آنها بدون پیچیدگی و با سرعت بالا انجام میپذیرد و استفاده از امکانات موجود نیز راحت است. این ویژگی ها به دلیل رعایت استانداردهای لازم در پیاده سازی رابط کاربری و همچنین به کارگیری تکنیک های اصولی به وجود آمده اند و از این لحاظ نقص خاصی در "رژیم غذایی سریع و موثر" به چشم نمیخورد.

امتیاز AppReview به این بخش، 4.5 از 5 است.

رژیم غذایی سریع و موثر

کاربرد :

ارائه روش های مختلف برای کاهش یا افزایش وزن در قالب مقاله، وظیفه اصلی این اپلیکیشن اندرویدی میباشد که این مقاله ها شامل رژیم های غذایی متنوع، برنامه های ورزشی و اطلاعات عمومی درباره خوراکی ها، عوارض احتمالی رژیم درمانی و غیره میگردد. در واقع دو برگه اول در صفحه اصلی "رژیم غذایی سریع و موثر" به همین امر اختصاص یافته که یکی از آنها به لاغری و دیگری به چاقی مربوط میشود.

با لمس عنوان هر کدام از نوشته ها در اپلیکیشن فوق، میتوانید متن آن را مطالعه کنید و از امکاناتی همچون افزودن به علاقه مندی ها و اشتراک گذاری بهره ببرید. علاوه بر این همراه با نوشته هایی که در رابطه با یک رژیم غذایی هستند، برنامه روزانه تغذیه نیز ارائه میگردد که برای مشاهده آن کافی است آیکن به شکل ساعت را لمس نمایید. بد نیست بدانید که در "رژیم غذایی سریع و موثر" بخش مفیدی برای آشنایی با کالری مواد غذایی وجود دارد که ابزار جستجو با قابلیت نمایش نتایج هنگام تایپ در آن به چشم میخورد.

محتوای برنامه فوق تنها به متن ختم نمیشود و قسمتی از آن به ویدیوهای آموزشی در رابطه افزایش یا کاهش وزن و رسیدن به اندام آیده آل مربوط میگردد. البته برای مشاهده ویدیوهای موجود در این قسمت به وبسایت آپارات لینک داده خواهید شد که از آنجا میتوانید به دانلود کلیپ ها نیز اقدام کنید. یکی از بخش های جالب "رژیم غذایی سریع و موثر"، انگیزه ها نام دارد که در آن تصاویری از افراد موفق در امر دستیابی به اندام تناسب و کاهش وزن، به نمایش درمی آید!

قبل از اینکه رژیم غذایی و برنامه ورزشی برای کاهش یا افزایش وزن را شروع کنید، باید از وضعیت جسمانی خود بطور کامل آگاه شوید. به همین دلیل در "رژیم غذایی سریع و موثر" بخشی تحت عنوان فرمول های سلامتی پیش بینی گردیده که در آن میتوانید با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل قد، وزن، جنسیت، سن و میزان فعالیت روزانه، شاخص توده بدن (BMI) و مقدار کالری مورد نیاز خود را محاسبه نمایید. ابزار جستجوی نوشته ها، از آخرین امکانات قابل ذکر در اپلیکیشن فوق میباشد که در سربرگ قرار گرفته است.

در پایان باید گفت که "رژیم غذایی سریع و موثر" از لحاظ مقدار و کیفیت محتوا در حد مطلوبی قرار دارد و میتواند رضایت خاطر مخاطبان حود را فراهم کند. امکانات موجود نیز کافی به نظر میرسند اما بهتر بود که برای افزایش کارایی، ابزارهای دیگری در این برنامه گنجانده شوند و همچنین کمبودهایی مانند امکان بروزرسانی فهرست نوشته ها، یادآور برای دنبال کردن رژیم های غذایی و یا حتی قابلیت برنامه ریزی از طرف کاربر برطرف گردند.

با توجه به موارد ذکر شده، AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

رژیم غذایی سریع و موثر

قیمت :

این برنامه اندرویدی با صرف هزینه ای ناچیز قابل دریافت میباشد و قیمت آن با توجه به مواردی که در دو بخش قبل ذکر شد، منصفانه به نظر میرسد. از طرف دیگر، "رژیم غذایی سریع و موثر" میتواند مورد استفاده همه اقشار جامعه قرار بگیرد و به همین دلیل، AppRreview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  shima 5
  واقعا گرافیکش در حد برنامه های ایرانی نیست خیلی بهتره ، محتوای خوبی هم داره

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   مژگان محمدی 5
   سلام این برنامه خیلی خیلی عالی و کاربردی و مفید ست. محتوای خیلی خوب و کاربردی داره و ظاهرش هم خیلی خوبه دست سازنده هاش درد نگنه معلومه که خیلی زحمت کشیدن خدا قوت

   به این نظر پاسخ دهید
   1. avatar
    حامی
    این برنامه واقعا مزخرفه دنا و دکتر کرمانی قربونش بشم

    به این نظر پاسخ دهید
رژیم غذایی سریع و موثر