سامسونگ با اپلیکیشن Voices of Life به کمک نوزادان نارس می آید

سامسونگ با اپلیکیشن Voices of Life به کمک نوزادان نارس می آید

به دنیا آوردن یک نوزاد نارس تجربه بسیار استرس زایی است، در این شرایط نه فقط والدین کودک در شرایطی سختی اند و قادر به در آغوش گرفتن نوزاد تازه متولد شده خود نمی باشند، بلکه نوزاد نیز دیگر خارج از رحم مادر است و به تنهایی در دستگاه انکوباتور قرار گرفته و تحت استرس زیادی است. تمامی این شرایط کمپانی سامسونگ را بر آن داشته تا به دنبال راه چاره ای برای این مشکل باشد و راه حلی را در اختیار نوزادان نارس بدهد تا احساس آرامش و نزدیکی به مادر خود داشته باشند.

blog_18250_2

اپلیکیشنی که کمپانی در حال کار بر روی آن است یک سیستم اسپیکر می باشد که به اپلیکیشن متصل می شود، اپلیکیشن به مادر امکان ضبط صدای ضربان قلب با استفاده از سنسوری که در اسمارت فون های سامسونگ تعبیه شده را می دهد، علاوه بر این مادران می توانند با کمک اپلیکیشن صدای خود را نیز ضبط کنند، بدین معنا که قادر به صحبت با نوزاد دلبند خود هستند و حتی می توانند برای او قصه بگویند. امکان استفاده از اپلیکیشن از همه جا نیز امکان پذیر است، شما می توانید در حالی که در خانه خود نشسته اید برای نوزادتان که در بیمارستان است قصه آخر شب بگویید.

پس از این مرحله اپلیکیشن اقدام به سفارشی سازی صدای ضبط شده می کند، به طوری که انگار همه چیز در داخل رحم اتفاق می افتد، صداهای مبهمی که برای ما واضح نیستند چیزی است که نوزاد به آنها عادت دارد و این اپلیکیشن عملیات شبیه سازی را به خوبی و درستی به انجام می رساند. با این اقدامات تمامی شرایط تا زمانی که نوزاد آماده آمدن به خانه شود، برای او مهیا می گردد.

blog_18250_1

در حال حاضر جزئیات دقیقی از زمان انتشار این اپلیکیشن از سوی سامسونگ در دست نیست و این احتمال نیز وجود دارد که سامسونگ عرصه پزشکی را هدف قرار داده و به دنبال شرکایی برای خود باشد. اما ایده این اپلیکیشن به خودی خود بسیار هیجان انگیز بوده و والدین بسیاری به آن علاقه مند خواهند شد.

 

http://www.androidauthority.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید