عذرخواهی سامسونگ

سامسونگ برای اتفاقات ناخوشایند سال گذشته معذرت خواهی کرد

به یقین 2016 سال بسیار مهم در تاریخ کمپانی سامسونگ تلقی می شود، 2016 فراز و نشیب هایی برای سامسونگ به همراه داشت، از عرضه گوشی های گلکسی اس 7 محبوب گرفته تا بزرگ ترین طرح جمع آوری گوشی که در نتیجه معیوب بودن گوشی های گلکسی نوت 7 به وقوع پیوست.

در کنفرانس CES، سامسونگ به طور غیرمستقیم بابت اشتباهات خود از عموم معذرت خواهی کرد. رئیس آمریکایی کمپانی، Tim Baxter به روی صحنه رفت و وعده هایی برای آینده کمپانی و برنامه های آن داد. به بیان او، کمپانی با در نظر گرفتن اتفاقاتی که در گذشته رخ داده، بازخوردهای دریافتی از سوی مشتریان خود را نیز مد نظر قرار خواهد داد و به بهبود و ارتقای کیفیت محصولات خود خواهد پرداخت. این شرایط حکایت از آن دارد که کمپانی آمادگی لازم برای فراموش کردن فاجعه ای که برای گوشی گلکسی نوت 7 پیش آمده بود را پیدا کرده است. علاوه بر این، کمپانی بیان داشت که در سا ل 2017 تمامی تمرکز خود را بر روی مشتریان خواهد گذاشت.

عذرخواهی سامسونگ

به سبب وضعیتی که برای کمپانی به خاطر عرضه و سپس جمع آوری گوشی های نوت 7 به وقوع پیوست، کمپانی در تلاش است تا از این شرایط بیرون بیاید و تمرکز خود را بر روی محصولات آینده معطوف کند و در این میان عرضه گوشی گلکسی اس 8 از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بر اساس شایعات این گوشی میزبان تغییرات مشهود و فوق العاده ای در زمینه طراحی خود خواهد بود و قطعات سخت افزاری آن نیز بهبود خواهند یافت. کمپانی اخیرا تمرکز خود را بر روی گوشی گلکسی A معطوف کرده، که دربرگیرنده یک طراحی پریمیموم با امتیاز IP68 است که به یقین مشتریان بیشماری را مجذوب خود خواهد کرد. با توجه به مشخصات فنی و قیمت معقول آن، این گوشی گزینه خوبی برای خرید می باشد.

فعالیت کمپانی سامسونگ تنها محدود به ساخت و تولید گوشی نمی شود، در سال گذشته سامسونگ به رونمایی از محصولات دیگری نیز پرداخت که یکی از آنها اسمارت تی وی جدید سامسونگ بود، کروم بوک های جدید که واکنش گوگل به آیپد پرو است نیز از جمله محصولات می باشد.

کمپانی، سال 2017 را با تمام نیرو و انرژی آغاز کرده و قطعا تمامی تلاش خود را به کار خواهد بست تا گوشی گلکسی اس 8 را بی نقص تحویل مشتریان دهد، از طرفی گلکسی نوت 8 نیز باید گونه ای ساخته شود که به موفقیت دست پیدا کرده و به مشتریان ثابت کند که کمپانی قادر به ساخت محصولات با کیفیت بسیار بالا می باشد.

نظر شما درباره وضعیت کمپانی سامسونگ چیست؟ آیا موفقیت آنها در سال آینده قابل انتظار است یا با ناکامی های پیش آمده آن را بعید می دانید؟

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید