اپلیکیشن سنجاق

سنجاق: راه ارتباطی شما با متخصصین خدمات مختلفنسخه ۷.۶۳۰

4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

مشغله های روزمره ما به قدری زیاد شده که گاهی به یک نیروی کمکی برای انجام امور نیاز پیدا میکنیم.

پیدا کردن نیروی متخصص برای برخی از خدمات کار چندان راحتی هم نیست و ممکن است زمان زیادی را از ما بگیرد. اما به لطف اپلیکیشن هایی که به منظور ارائه خدمات ساخته شده اند، این مشکل برطرف شده و به راحتی میتوانید نیروی کار موردنظرتان را پیدا کنید.

در این نقد و بررسی با اپلیکیشنی به نام "سنجاق" آشنا میشوید که در واقع راه ارتباطی شما با متخصصین خدمات مختلف میباشد و امکانات جانبی خوبی را در اختیارتان قرار داده است.

 

سرویس دهی به شهرهای مختلف ایران

اپلیکیشن در حال حاضر در بیش از 40 شهر ایران فعال است و دسته بندی های متنوع آن به شما کمک میکنند تا سریع تر بتوانید فرد یا شرکت دلخواه تان را پیدا کنید.

 

خدمات متنوع

خدماتی که از سوی اپلیکیشن "سنجاق" ارائه میشوند بسیار متنوعند و هر دسته بندی شامل زیرمجموعه های منحصر به فرد خود میباشد. به این ترتیب تنها با چند کلیک میتوانید سفارش تان را ثبت کنید.

جستجوی خدمات

با وارد کردن بخشی از عنوان خدمات در قسمت جستجوی اپلیکیشن سنجاق، خدمات مرتبط به شما نمایش داده میشوند.

 

ثبت سفارش

با انتخاب هر گزینه، محدوده قیمت سرویس نیز به شما نمایش داده میشود و کافی است دکمه "ثبت جزئیات سفارش" را زده و پس از پاسخ گویی به سوالات تخصصی خدمت انتخاب شده، سفارش خود را ثبت کنید.
سوالاتی که در این بخش نمایش داده میشوند بر اساس سرویس انتخاب شده شخصی سازی شده اند.

پس از این کار پیشنهادات مختلفی برای شما ارسال میشود و با کلیک روی هریک از آنها میتوانید پروفایل پیشنهاددهنده را مشاهده کرده، با او گفتگو کنید و یا با فرد یا شرکت مربوطه تماس بگیرید. لغو سفارش نیز امکان پذیر است.

 

 

لازم به ذکر است که برای ثبت سفارش در اپلیکیشن سنجاق، اول از هم باید با شماره موبایل خود در اپلیکیشن وارد شوید. کد تایید از طریق پیامک برایتان ارسال میشود.

به متخصص امتیاز دهید

پس از انجام کار توسط متخصص، میتوانید بازخورد خود را ثبت کنید. به این ترتیب سایرین نیز میتوانند تصمیم گیری بهتری داشته باشند و از باکیفیت ترین خدمات برخوردار گردند.

پیگیری سفارشات

با مراجعه به بخش "سفارش های من" تمامی سفارش های ثبت شده (لغو شده یا انجام شده) نمایش داده میشود و میتوانید جزئیات هریک از آنها را مشاهده کنید. از همین قسمت نیز برای مشاهده پیشنهادات جدید استفاده کنید.

 

مقالات کاربردی

سنجاق مگ مجموعه ای از مقالات مفید و کاربردی است که میتوانید از آنها در انجام بهتر امور شخصی، خانه داری و ... کمک بگیرید. این مقالات در دسته بندی های متنوعی در دسترسند و مرتبا بروزرسانی میشوند.

 

از سنجاق سوال بپرسید

با مراجعه به بخش "سنجاق پرس" میتوانید سوالات خود را مطرح کنید تا متخصصین سنجاق به شما پاسخ بدهند. این مشاوره رایگان به شما کمک میکند تا انتخاب و تصمیم گیری سنجیده تری هم داشته باشید.

 

 

ویدیوشات کوتاهی از اپلیکیشن "سنجاق"

 

سنجاق: بازار خدمات

سنجاق: راه ارتباطی شما با متخصصین خدمات مختلف

نقاط قوت و ضعف

  • رابط کاربری ساده
  • سهولت در کار با اپلیکیشن
  • اجرای روان و بدون خطا
  • دسته بندی های متنوع
  • امکان ثبت امتیاز و نظر برای خدمات
  • کمبود برخی امکانات

پیشنهادات اپریویو برای توسعه دهنده

  • - امکان فیلتر کردن سفارشات بر اساس وضعیت
  • - دکمه ای برای سفارش مجدد با شرایط قبلی
  • - نمایش کد پیگیری سفارشات

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود اپلیکیشن سنجاق از کافه بازار