سویفت کی قصد دارد با کیبورد Swiftmoji خود به پیش بینی ایموجی های شما بپردازد

سویفت کی قصد دارد با کیبورد Swiftmoji خود به پیش بینی ایموجی های شما بپردازد

سویفت کی یکی از کیبوردهای موردعلاقه بسیاری از کاربران است و توسعه دهندگان همواره در تلاشتند تا بر ویژگی هایی این کیبورد قدرتمند افزوده و آن را ارتقا بخشند. SwiftKey Neural تلاشی برای بهره گیری از یادگیری ماشینی به منظور پیاده سازی پیش بینی های بهتر بود و هم اکنون سویفت کی در حال تست یک اپلیکیشن بتای جدید برای اندروید است که Swiftmoji نام دارد، هدف از ساخت این کیبورد برای اندروید پیش بینی ایموجی هایی است که کاربران مورد استفاده قرار می دهند.

ظاهر Swiftmoji مشابه یک کیبورد معمولی است، چرا که ایده پشت پرده برای ساخت این کیبورد جایگزین کردن کامل ایموجی ها با کلمات نمی باشد، بلکه تسهیل در استفاده و گزینش ایموجی ها دلیل ساخت این کیبورد بوده اند. در این کیبورد کاربران گزینه های تایپ معمولی و پیش بینی کلمات را مشاهده می کنند، اما در قسمت بالا یک نوار ایموجی اضافه به نمایش در خواهد آمد که سعی در پیش بینی ایموجی می نماید که تمایل به استفاده از آن را دارید، البته ایموجی های نمایش داده شده مبنی بر کلماتی خواهند بود که تایپ کرده اید، بدین معنا که اگر از مواد غذایی و غذا خوردن حرف بزنید، احتمالا ایموجی پیتزا یا بستنی را خواهید دید یا اگر تعطیلات موضوع بحث شما باشد، ایموجی هایی از درختان نخل و موج های دریا برای شما نمایش داده خواهند شد.

نوار ایموجی ها از کیبورد جدا می شود، بنابراین می توانید آن را در هر جایی که می خواهید قرار دهید. مبنی بر توضیحات، Swiftmoji شما را ترغیب به استفاده از ایموجی هایی می کند که فراموش کرده اید، نه همان ایموجی های استاندارد  و همیشگی.

اپلیکیشن هم اکنون در فاز بتای خود قرار دارد و برای استفاده از آن لازم است تا به برنامه بتا بپیوندید و این کیبورد جالب را بر روی گوشی خود نصب و مورد استفاده قرار دهید.

blog_18526_1

blog_18526_2

blog_18526_3

blog_18526_4

blog_18526_5

 

http://www.phonearena.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید