اپلیکیشن هایپر شارژ

شارژ سیم کارت و استعلام خلافی فقط در چند ثانیهنسخه B.0.1

4.83 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

همه ما به دنبال راه هایی هستیم تا کارهای خود را سریعتر انجام داده و در نتیجه وقت های آزاد بیشتری داشته باشیم. خرید شارژ سیم کارت، استعلام خلافی خودرو و پرداخت قبض از جمله امور روزمره هستند که میتوانید آنها را در عرض چند ثانیه و به کمک اپلیکیشن هایپر شارژ انجام دهید. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید. اپلیکیشن هایپر شارژتمامی خدمات ارائه شده توسط برنامه فوق در صفحه اصلی آن که از طراحی خلاقانه ای نیز برخوردار میباشد، قرار گرفته اند. این منوی زیبا شامل گزینه هایی برای دسترسی به خدمات اپراتورهای تلفن همراه، پرداخت قبض، خلافی خودرو، خرید از تلگرام و پشتیبانی خرید میشود. در ادامه با نحوه عملکرد و امکانات هر کدام از این بخش ها آشنا خواهید شد.   خرید شارژ و بسته های اینترنت به صورت آفلاین یکی از مزیت های هایپر شارژ، استفاده از کدهای USSD و انجام عملیات اپراتورهای تلفن همراه به صورت آفلاین است. به این ترتیب دیگر نیاز به اینترنت نخواهید داشت و میتوانید در عرض چند ثانیه برای سیم کارت خود شارژ بخرید. این اپلیکیشن اندرویدی از خدمات 3 اپراتور اصلی کشور یعنی همراه اول، ایرانسل و تالیا پشتیبانی میکند. صفحه مربوط به هر یک از این اپراتورها دارای 3 بخش مجزا میباشد که برای خرید بسته های اینترنت و استفاده از خدمات ارزش افزوده، باید به زبانه سایر خدمات بروید. بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که شما میتوانید مقدار شارژ دلخواه (مثلا 1200 تومان) برای خرید وارد نمایید. نکته : امکان پیگیری 5 خرید آخر ایرانسل و رایتل، در قسمت پشتیبانی اپلیکیشن فوق وجود دارد.   اپلیکیشن هایپر شارژ  پرداخت انواع قبوض به سادگی آب خوردن در قسمت پرداخت قبض هایپر شارژ که مانند بخش اپراتورها به صورت آفلاین عمل میکند، میتوانید انواع قبوض خدماتی و جریمه های رانندگی را بپردازید. این کار به دو صورت قابل انجام است:

 • بطور دستی و با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت
 • اسکن بارکد قبض
  قابلیت ویژه برای آنهایی که نمیتوانند تلگرام را ترک کنند! اگر از جمله افرادی هستید که از برنامه تلگرام استفاده میکنید، میتوانید با استفاده از ربات هایپر شارژ، سیم کارت خود را به صورت مستقیم یا دریافت کد شارژ نمایید. بدین منظور کافی است دکمه خرید از تلگرام را در منوی اصلی برنامه فوق لمس نمایید.   اتصال به سامانه راهور و استعلام خلافی خودرو آخرین بخش از اپلیکیشن فوق برای افرادی کاربرد دارد که میخواهند خلافی خودرو، نمره منفی گواهینامه یا تصادفات ماشین خود را استعلام کنند. برای استفاده از این قسمت هایپر شارژ که به سامانه راهور کشور متصل میشود، نیاز به اینترنت خواهید داشت. امکانات جانبی این بخش عبارتند از:
 • اسکن بارکد کارت خودرو
 • نمایش تاریخ آخرین بروزرسانی لیست خلافی ها
 • فهرست جدید نرخ جرایم رانندگی
  اپلیکیشن هایپر شارژ  مورد دیگری نیست که بخواهیم آن را توضیح دهیم غیر از اینکه در صورت بروز مشکل در خریدها یا پرداخت قبوض، پشتیبانی تلفنی هایپر شارژ به شما پاسخگو خواهد بود. همانطور که ملاحظه کردید، این برنامه اندرویدی میتواند در انجام بخشی از کارهای روزمره که ممکن است در طول روز آنها را زیاد انجام دهید، به شما کمک میکند. صرفه جویی در وقت و هزینه های اضافه، از مهمترین مزیت های این اپلیکیشن محسوب میشود. نکته : برنامه فوق دارای یک ویجت نیز هست که به عنوان میانبر عمل میکند و میتوانید آن را در صفحه اصلی گوشی فعال نمایید.   قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • عملکرد صحیح در اجرای وظایف
 • امکانات جانبی مفید
 • اطمینان در پرداخت ها
 • قالب گرافیکی زیبا و خلاقانه
 • رابط کاربری روان و استاندارد
نقاط ضعف برنامه
 • مورد خاصی وجود ندارد
  اپلیکیشن هایپر شارژ  پیشنهادات اپریویو برای بهبود برنامه باید گفت که هایپر شارژ وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد و نیاز به امکانات بیشتری ندارد. البته وجود قابلیت های زیر میتوانست به افزایش کارایی این اپلیکیشن اندرویدی کمک کند:
 • سیستم کامل تر برای نمایش تاریخچه خریدها و پرداخت ها
 • محتوای بیشتر و پوشش سایر خدمات اپراتورها
ایده پردازی های بیشتر را به تولیدکنندگان اپلیکیشن فوق واگذار میکنیم و امیدواریم توسعه آن را در نسخه های بعدی ببینیم.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


هایپر شارژ