صندوقچه

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن صندوقچهنسخه 1.3.6

امتیاز کاربران
4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : پیام‌رسان‌ها
  • قیمت : رایگان - با پرداخت درون برنامه ای
  • حجم : 2.4 مگابایت
دریافت برنامه/بازی صندوقچه از بازار سازنده : باباردو

وجود انواع برنامه های پیام رسان در تلفن همراه و رقابت بین آنها برای جذب مخاطبان بیشتر، باعث شده تا کاربران بطور مدام، پیام های مختلفی را با موضوعات متنوع دریافت کنند. در این بین، شاید لازم شود که یک متن زیبا یا عکس دیدنی را در جای مشخصی ذخیره نماییم تا بتوانیم در زمان دلخواه، دسترسی سریع و راحتی به آن داشته باشیم. در میان انبوه پیام های دریافتی، انجام چنین کاری ساده نیست و به یک دستیار خوب نیاز است.

در ادامه اپلیکیشن "صندوقچه" را به عنوان این دستیار به شما معرفی میکنیم. با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

صندوقچه

رابط کاربری :

با اولین نگاه به محیط برنامه فوق میتوان دریافت که در طراحی قالب گرافیکی آن، اصل سادگی بیشتر از هر چیز در دستور کار قرار گرفته و از پرداختن به خلاقیت های بصری صرفنظر شده است. البته این موضوع سبب نشده که "صندوقچه" دارای جذابیت های ظاهری نباشد و برای آن میتوانیم به نقاط قوتی همچون رنگبندی زنده و هماهنگ، فونت مناسب با امکان تغییر سایز و نوع قلم، آیکن های یکدست و گویا، چیدمان مرتب اجزای صفحه و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی اشاره کنیم. هرچند چهره این اپلیکیشن اندرویدی بدون نقص به نظر میرسد اما انتظار میرفت که برای جذابتر شدن آن، دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری صرف گردد.

از لحاظ جابجایی بین بخش های مختلف و استفاده از امکانات موجود، مشکل خاصی در "صندوقچه" به چشم نمیخورد و استانداردهای لازم تا حد زیادی در پیاده سازی رابط کاربری آن رعایت شده اند. البته این ویژگی ها شما میتوانید با سرعت بالا و حداقل پیچیدگی بین صفحات اپلیکیشن فوق جابجا شوید و از امکانات آن به راحتی استفاده کنید.

در نهایت، AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

صندوقچه

کاربرد :

در توضیح عملکرد این برنامه اندرویدی همین بس که دستیار اپلیکیشن های ارتباطی در دستگاه شما میباشد تا بتوانید به کمک آن، انبوه متن ها و عکس هایی که در قالب پیام دریافت میکنید را در دسته بندی های جداگانه و دلخواه ذخیره نمایید. بدین ترتیب "صندوقچه"، به محلی برای بایگانی پیام های متنی یا تصویری و مورد پسند کاربر تبدیل میشود تا از این پس برای یافتن آنها، به جستجو در بین صدها پیام نیاز نداشته باشد و حال باید دید که چگونه این کار را انجام میدهد.

روش کار با برنامه فوق بسیار ساده بوده و کافی است پس از نصب آن، یکی از اپلیکیشن های پیام رسان را اجرا نمایید و متن دلخواه خود را از داخل آن کپی کنید. اکنون آیکن شناور "صندوقچه" ظاهر میگردد که با لمس آن میتوانید متن کپی شده را درون یکی از دسته بندی های پیش فرض قرار دهید. برای ذخیره کردن تصاویر نیز باید از دکمه به اشتراک گذاری در برنامه ارتباطی استفاده نموده و از لیست به نمایش درآمده، "صندوقچه" را برگزینید. نحوه کار با این اپلیکیشن در راهنمای آن بطور کامل ذکر شده که بد نیست آن را با دقت مطالعه نمایید.

اپلیکیشن فوق دارای امکانات جانبی دیگری نیز هست که برای دسترسی به آنها باید وارد محیط اصلی آن شوید. قابلیت افزودن دسته بندی جدید، یکی از مهمترین این امکانات میباشد که ابزار مربوط به آن در سربرگ قرار گرفته است. البته این امکان در هنگام ذخیره کردن پیام توسط آیکن شناور "صندوقچه" نیز وجود دارد. شما میتوانید مدت زمان محو شدن این آیکن را در بخش تنظیمات تعیین کنید و همچنین برنامه هایی که قصد ذخیره محتوای درون آنها را دارید، از همین قسمت انتخاب نمایید. قابلیت حذف پیام ها و دسته ها، تغییر نام گروه، اشتراک گذاری و رونوشت برداری از متن ها و عکس ها و افزودن محتوا به صورت دستی، دیگر قابلیت های قابل ذکر در این برنامه هستند.

امکاناتی که نام بردیم به اندازه ای کامل هست که "صندوقچه" وظیفه اصلی خود را به بهترین نحو انجام دهد اما در عین حال کمبودهایی نیز در آن به چشم میخورد. وجود قابلیت هایی مانند نشان کردن پیام ها به عنوان علاقه مندی، انتخاب گروهی پیام و عکس و انجام عملیات مختلف بر روی آنها، امکان مرتب سازی محتوا و یا حتی ابزار جستجو، میتوانست کارایی برنامه فوق را افزایش دهد. امیدواریم که تولیدکنندگان این اپلیکیشن، با ایده پردازی بیشتر آن را توسعه داده و قابلیت های کاربردی دیگری نیز به آن اضافه کنند.

امتیاز AppReview به این بخش، 4 از 5 است.

صندوقچه

قیمت :

هزینه ای که برای دریافت "صندوقچه" میپردازید، نسبت به کارایی آن منصفانه به نظر میرسد و از آنجا که این اپلیکیشن اندرویدی برای همه اقشار کاربران میتواند مفید واقع شود، انتظار میرود که شاهد استقبال خوبی از آن باشیم. از این رو، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

 

پاورقی : نسخه جدیدی از برنامه فوق منتشر شده که میتوانید به رایگان آن را دریافت نمایید اما تنها امکان ساخت 5 دسته و 150 مطلب وجود دارد که برای برداشتن این محدودیت باید "صندوقچه" را به نسخه کامل ارتقا دهید. لینک دانلود زیر مربوط به نسخه رایگان میباشد.

 

صندوقچه

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن صندوقچه

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    حجت 5
    تشکر از نقد و بررسی و معرفی این برنامه

    به این نظر پاسخ دهید
صندوقچه