ضد اسپم

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ضد اسپمنسخه 4.0

4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : کاربردی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 317 کیلوبایت

  یکی از روشهای تبلیغاتی که این روزها خیلی از کسب و کارها از آن استفاده میکنند، ارسال انبوه پیامک میباشد اما این روش ممکن است باعث ایجاد مزاحمت برای ما شود. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در مواقع نامناسبی از این پیامک ها دریافت کرده باشید. در ادامه برنامه اندرویدی "ضد اسپم" را به شما معرفی میکنیم که راه حلی برای فرار از دست این پیامک های ناخواسته است. در این نقد و بررسی ما را همراهی کنید. ضد اسپم

رابط کاربری:

از آنجا که عملکرد این اپلیکیشن ساده است بنابراین به رابط کاربری پیچیده ای احتیاج ندارد هرچند استفاده از منوی آن کمی گنگ میباشد. در واقع برای انجام تنظیمات معمولی این برنامه اندرویدی، دکمه ای درون محیط خود آن (مثلا در سربرگ) درنظر گرفته نشده و باید از دکمه منوی خود گوشی استفاده کنید.

البته این روش در خیلی از برنامه ها استفاده میشود و خیلی از کاربران با آن آشنا هستند اما استفاده از آیکونی مناسب برای منو، در داخل خود برنامه میتواند بهتر باشد.

درمورد گرافیک "ضد اسپم" هم باید گفت در عین سادگی، زیبایی های خودش را به همراه دارد. پس زمینه سفید برنامه با سربرگ آن که رنگی کاملا متضاد (سیاه) داشته و در آن از آیکون و لوگوی زیبایی استفاده شده، از حالت یکنواختی در می آید. همچنین در ناحیه ای که در آن فعال یا غیرفعال بودن برنامه نشان داده میشود، رنگ های شادی به کار رفته تا برنامه ظاهر زنده تری به خود بگیرد.

مواردی که ذکر شد برای وقتی است که هنوز هیچ پیامکی در صفحه "ضد اسپم" نشان داده نمیشود. هنگامی که پیام هایی به آن افزوده شود محیط برنامه از این هم جذاب تر میگردد. امتیاز AppReview به این بخش 4.5 از 5 است. ضد اسپم

کاربرد:

استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی بسیار راحت میباشد. کافی است بعد از اجرای برنامه با اشاره بر روی ناحیه قرمز رنگ بالای صفحه، آن را فعال کنید. از این پس هرگونه پیامک تبلیغاتی - که شماره های مخصوص به خودشان را دارند - درون "ضد اسپم" بلوکه میشوند.

 نکته مثبتی که لازم است به آن اشاره کنیم، نمایش کامل متن پیام به همراه شماره آن در صفحه اصلی برنامه میباشد. این موضوع از آن جهت خوب به نظر میرسد که شاید به متن یکی از این پیامک ها واقعا احتیاج پیدا کنید!

راه دیگری هم برای انتخاب شماره های خاص که نمیخواهید به عنوان اسپم شناخته شوند، وجود دارد. برای این کار کافی است دکمه منوی گوشی را لمس کنید تا گزینه ای به نام لیست استثناها در اختیار شما قرار بگیرد. بعد از انتخاب این گزینه میتوانید شماره هایی را وارد کرده و بر روی دکمه ذخیره اشاره کنید.

این قابلیت میتواند بسیار مفید باشد. برای مثال شماره هایی که مربوط به خدمات سیم کارت شماهستند و یا شماره هایی که از آنها شارژ تهیه میکنید و نمونه های زیاد دیگری از این شماره ها، بهتر است در لیست استثناها قرار بگیرند.

برای حذف پیامک ها نیز باید از دکمه منوی گوشی و گزینه "حذف همه" استفاده کنید. کمبودی که در اینجا مشاهده میشود، عدم امکان انتخاب یک پیام خاص و حذف آن است. در این بخش AppReview، امتیاز 4.5 از 5  را درنظر میگیرد. ضد اسپم

قیمت:

نسخه جدید "ضد اسپم" با تمام امکاناتی که ذکر شد و به صورت رایگان عرضه شده است. داشتن این برنامه درون تلفن همراه سودمند خواهد بود چرا که وظیفه خود را به درستی انجام میدهد.

AppReview به این بخش امتیاز 5 از 5 اختصاص میدهد.

   

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


ضد اسپم