طهران قدیم

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن طهران قدیمنسخه 1.1.1

امتیاز کاربران
3.83 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 15.5 مگابایت

 

مشاهده پیشرفت ها و تغییرات همیشه زیباست. یکی از جالبترین نوع پیشرفت ها نیز پیشرفت جوامع و ساخت و سازهای شهری است.

امروز قصد داریم برنامه "طهران قدیم" را بررسی کنیم. اپلیکیشنی که با جمع آوری تعداد زیادی از عکس ها و تصاویر قدیمی تهران و برخی نقاط دیگر ایران حس و حال خاصی را در انسان زنده می کند.

طهران قدیم

رابط کاربری :

"طهران قدیم" بسیار ساده طراحی شده است. پس از باز کردن برنامه تعداد زیادی عکس به شکل کاشی در کنار هم هستند که می توانید با انتخاب هر کدام از آنها تصویر بزرگ شده آن را ببینید. نکته جالب در رابط کاربری تفکیک دهه های مختلف از یکدیگر است که در برخی نقاط به وضوح پیشرفت شهر تهران قابل مشاهده است. البته رنگ بندی این برنامه با توجه به عکس های سیاه و سفید و پس زمینه سیاه برنامه بسیار بی روح است.

همینطور جای خالی امکاناتی    مانند    بزرگنمایی    عکس ها (زوم) یا ابزارهای مدیریتی عکس ها حس می شود و تمامی اینها باعث می شود امتیاز AppReview به این برنامه در بخش طراحی رابط کاربری 4 از 5 باشد.

طهران قدیم

کاربرد :

نباید انتظار زیادی از این برنامه در بخش کاربرد داشته باشیم. اما چه خوب بود امکان به اشتراک گذاری عکس ها، قرار دادن بعنوان تصویر زمینه یا حتی ذخیره جداگانه عکس ها وجود می داشت. امتیاز "طهران قدیم" در این بخش واقعا کمتر از حد انتظار است و AppReview به آن امتیاز 2.5 از 5 می دهد.

 قیمت :

"طهران قدیم" رایگان است و هر کسی می تواند آن را نصب کرده و از آن لذت ببرد. با توجه با رایگان بودن "طهران قدیم" و زیبایی وصف نشدنی تصاویر موجود در آن امکان ندارد ارزش تجربه آن کم باشد،بنابراین در بخش قیمت، امتیاز 5 از 5 را از AppReview دریافت می کند.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    محمد 4
    خوبه اما عکسای محله مارو نداره :-(!!!

    به این نظر پاسخ دهید
طهران قدیم