فان تاک

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن فان تاک (Fun Talk)نسخه 1.18

3.5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
  • حجم : 8.3 مگابایت
سازنده : مهدی فنایی

 

شناخت روحیات و شخصیت اطرافیان برای همه مهم است و هنگامی که دید کافی از طرف مقابلمان داشته باشیم در روابط ما تاثیر خواهد داشت. حتما تابحال پیش آمده که در گفتگوهایتان از یکدیگر سوالاتی بپرسید که مربوط به خاطرات و عقاید شما بوده و شاید جوابی که داده اید باعث خنده و سرگرمی در جمع شده باشد. اما آیا این کار را در قالب یک بازی اندرویدی انجام داده اید آن هم روی گوشی تلفن همراهتان؟!

اگر تعجب کردید در بررسی بازی "فان تاک" (Fun Talk) همراه ما باشید.

فان تاک

گرافیک و رابط کاربری:

 در اینجا قرار است از یک بازی سخن بگوییم اما هر چیزی که از گرافیک بازیهایی که قبلا انجام داده اید در ذهنتان تصور میکنید در "فان تاک" از آن خبری نیست. در واقع سبک این بازی اندرویدی اینگونه ایجاب میکند و به طراحی خاصی احتیاج ندارد. تمام آنچه در مقابل دیدگان شما قرار میگیرد یک دکمه + و – در دو طرف و دو ناحیه مجزا ازهم میباشد که متنی درون آن نشان داده میشود. چیزی که نظر شما را جلب خواهد کرد تصویر یک قلب در حال تپیدن است که درست در وسط صفحه قرار داده شده است و در طول بازی انیمیشن ساده ای نیز اجرا میکند. همه چیز متناسب است اما بهتر بود وقتی یک بازی آن هم ازنوع سرگرم کننده طراحی میشود کمی بیشتر خلاقیت به کار رود تا نظر مخاطب را جلب کند. با این حساب AppReview امتیاز 4 از 5 را در این بخش به "فان تاک" میدهد.

فان تاک

گیم پلی:

انتظار نداشته باشید که در این بازی هیجان به سراغ شما بیاید و یا حتی برنده ای در میان باشد! تمام امتیازات برعهده دوطرف بازی کننده میباشد و باتوجه به نوع سوالاتی که به صورت تصادفی مطرح میگردد امتیازدهی کاملا سلیقه ایست. البته در طول بازی با سوالاتی نیز مواجه خواهید شد که توانایی طرف مقابل را محک میزند و بهتربود تمام بازی اینگونه باشد تا بیشتر جنبه مسابقه پیدا کند. البته ایده "فان تاک" مبنی بر فراهم کردن اوقات خوش برای شما بوده که تا حدی در این امر موفق خواهد شد. امتیازی که گیم پلی این بازی اندرویدی از AppReview میگیرد 3 از 5 خواهد بود.

فان تاک

قیمت:

حجم "فان تاک" کمی بالاست و با قیمت 1000 تومان نیز به فروش میرسد. خود شما تصمیم بگیرید چقدر ارزش دریافت دارد. AppReview امتیاز 3.5 از 5 را به قیمت این بازی اختصاص میدهد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


فان تاک (Fun Talk)