بازی تک تیرانداز عملیات انتقام

فرشته مرگ تروریست ها، بازی تک تیرانداز : عملیات انتقامنسخه 1.0

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : هیجان انگیز
 • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
 • حجم : 96.7 مگابایت
دریافت برنامه/بازی تک تیرانداز : عملیات انتقام از بازار سازنده : زمستان رسانه

در حالی که گروه داعش به جنایت های خود در سوریه و عراق ادامه میدهند، سربازی شجاع و از جان گذشته به فرشته مرگ تروریست ها تبدیل میشود. بازی تک تیرانداز که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم، داستان یک عملیات انتقام بر علیه تکفیری های داعش میباشد. اگر به فکر انتقام از تروریست ها هستید، ما را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید.   بازی هیجان انگیز برای اندرویدبازی هیجان انگیز برای اندروید  در بازی فوق، شما نقش یک تک تیرانداز ایرانی علیه داعش را بر عهده دارید که باید طی یک عملیات انتقام گسترده، مناطق تحت اشغال این تروریست ها را پاکسازی کنید. تک تیرانداز شامل 24 مرحله در 8 منطقه مختلف میشود. در هر کدام از این منطقه ها باید 3 ماموریت زیر را انجام دهید: پاکسازی : این ماموریت درواقع برای شکستن محاصره دشمن انجام میشود و باید طی زمان محدود، تعداد مشخصی از تروریست ها را به هلاکت برسانید. دفاع : دومین ماموریت شما در هر منطقه، دفاع از مکانی است که تروریست ها قصد تخریب آن را دارند. قبل از اینکه مکان توسط دشمن از بین برود، باید تعداد مشخصی از آنها هدف قرار دهید. مقاومت : وقتی دشمن به اهداف پلید خود نرسید، قصد جان شما را میکند. در این ماموریت تعدادی از تروریست ها به سویتان حمله ور میشوند که باید همه آنها را از پا درآورید.   نکته : برای رفتن به مراحل بالاتر، نیاز به تعداد ستاره کافی دارید. این ستاره ها بر اساس زمان باقی مانده تا شکست عملیات، مقدار جان یا امتیاز جمع آوری شده به شما تعلق میگیرد.

هیجان انتقام از تروریست ها را در بازی تک تیرانداز تجربه کنید.
بازی اکشن اندرویدبازی اکشن اندروید  سرعت، دقت و تیزهوشی شما عملیات انتقام را موفق میکند اگر قبل از این بازی های تک تیراندازی را انجام داده باشید، خوب میدانید که 3 عامل اصلی باعث موفقیت شما در این سبک بازی ها میشوند. سرعت پیداکردن هدف، دقت در نشانه گیری و انتخاب هوشمندانه اهداف. تک تیرانداز حرفه ای باید تمام این ویژگی ها را داشته باشد تا از پس تمام کردن عملیات برآید. در تک تیرانداز، چند نوع دشمن وجود دارد که هر کدام از آنها دارای قابلیت های متفاوت هستند و با اسلحه های مختلف حمله میکنند. برای مثال بعضی از تروریست ها، کمربند انتحاری بسته اند. برخی از آنها هم اسلحه های سنگین در اختیار دارند و حتی خمپاره شلیک میکنند. سختی گیم پلی در جایی خود را نشان میدهد که موج های چندتایی از این دشمنان به سمت شما و مکانی که باید از آن دفاع کنید، حمله ور میشوند. هرچه به مراحل بالاتر میروید، این سختی بیشتر به چشم می آید. همانطور که مشخص است، اگر در پیدا کردن اهداف سریع نباشید و هر تروریست را با یک گلوله از پا در نیاورید، عملیات انتقام با شکست مواجه میگردد. همچنین اگر در انتخاب هدف دقت نکنید، دشمن متوجه حضور شما میشود و کار سختی در پیش خواهید داشت. این موضوع که در هر موقعیت چقدر باید دوربین را زوم کنید نیز اهمیت دارد.   نکته : با هدشات کردن دشمنان یا هدف قرار دادن چند عدد از آنها بطور همزمان، امتیاز بیشتری بدست می آورید. برای مثال میتوانید به بشکه بنزین شلیک کنید تا چند تروریست اطراف آن به هلاکت برسند.   تجهیزات تک تیرانداز هرچقدر هم که در تیراندازی با تفنگ دوربین دار از خودتان مهارت نشان دهید، در مراحل بالاتر تک تیرانداز به مشکل بر میخورید. به همین دلیل در این بازی اندرویدی تجهیزاتی پیش بینی شده که میتوانید از آنها برای موفقیت در عملیات انتقام کمک بگیرید. این تجهیزات عبارتند از:
 • دوربین حرارتی برای راحتی در پیداکردن دشمنان
 • جعبه کمک های اولیه برای پر کردن جان
 • آتش پشتیبانی برای بمباران نیروهای دشمن
 • 4 نوع اسلحه دوربین دار از ساده تا پیشرفته
 • نشان دادن جهت تیراندازی دشمنان بر روی لنز دوربین
 • حبس نفس برای جلوگیری از تکان خوردن اسلحه
  انتقام از تروریست هاانتقام از تروریست ها  محیط نزدیک به واقعیت یکی از مهمترین ویژگی های بازی تک تیرانداز، گرافیک سه بعدی آن میباشد که از کیفیت قابل توجهی برخوردار است. طراحی خلاقانه کاراکترها در کنار انیمیشن های زیبا و جلوه های تصویری جذاب، محیط اصلی بازی فوق را به واقعیت نزدیک کرده و هیجان زیادی به شما میدهد. علاوه بر این، موزیک حرفه ای و افکت های صوتی بدون نقص، به جذابیت های این بازی اکشن کمک کرده اند.
ما در موقع تست و بررسی این بازی اندرویدی، چیزی غیر از گرافیک جذاب و گیم پلی هیجان انگیز ندیدیم. پیشنهادمان این است که شما هم تک تیرانداز را از کافه بازار دانلود کنید و به جمع بیش از 2000 کاربر آن بپیوندید.
  نکته : به دلیل کیفیت بالای گرافیک و هوش مصنوعی قوی، این بازی فقط بر روی گوشی هایی با سخت افزار حرفه ای قابل اجرا میباشد.   تک تیرانداز عملیات انتقامتک تیرانداز عملیات انتقام 
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
 • اجرای روان و بدون خطا
 • گیم پلی هیجان انگیز با مراحل متنوع
 • فیزیک مناسب و هوش مصنوعی قوی
 • گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا
 • صداگذاری حرفه ای
 • تجهیزات کمکی مفید
نقاط ضعف بازی
 • کمبود برخی از امکانات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی تک تیرانداز به عنوان یک بازی هیجان انگیز ایرانی، توانسته رضایت کاربران خود را تا حد زیادی جلب کند. برای ساخت این بازی موبایل با کیفیت، باید به گروه "زمستان رسانه" تبریک بگوییم و البته پیشنهادهایی برای بهبود آن داریم:
 • تجهیزات بیشتر مثل نارنجک، بمب های دودزا یا حتی اسلحه های دیگر
 • امکان ارتقای قابلیت های اسلحه و تجهیزات کمکی
 • قابلیت پناه گرفتن از تیررس دشمن
 • تنوع ماموریت ها برای رفع یکنواختی
 • و...
امیدواریم در آینده، ایده پردازی های بیشتری را در بازی فوق ببینیم.  

تک تیرانداز : عملیات انتقام

فرشته مرگ تروریست ها، بازی تک تیرانداز : عملیات انتقام

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  محمودکارگر 5
  واقعابازی زیبای بودهم ایرانی بوداین واقعادیگه خیلی قشنگش کرده اگرمراحل بیشتری داشت بهتربودالان وقتی تموم میشه بایددوباره بازی کرد.ممنون

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  ایدین 5
  بسیار عالیه

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  نویداسکندرنیا 5
  عالی حرف نداره

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  میلاد سلامات 3
  دوستان عزیز واقعا کارتون با ارزشه.این بازی نسخش برای pc وجود نداره ایا؟

  به این نظر پاسخ دهید
 5. avatar
  موسی خلخالی 5
  خوبه بدنیست منیکه حوسله هیچ بازی رو ندارم اما این بازی رو نسب کردم وبازی می کنم👌

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود بازی اندرویدی تک تیرانداز عملیات انتقام