پلتفرم های فیسبوک

فیسبوک، مسنجر و اینستاگرام توسط یک اینباکس واحد یکپارچه می شوند

امروزه بازار شبکه های اجتماعی داغ است و اغلب کمپانی ها فرد یا افرادی را برای مدیریت این بخش تعیین کرده اند، با گسترش تعداد شبکه های اجتماعی، حضور در تمامی آنها برای کمپانی ها ضروری می شود، اما فیسبوک راه چاره ای برای مدیریت بهتر شبکه های اجتماعی که زیر سایه آنها کار می کنند، اندیشیده و مدیران زین پس قادر خواهند بود به نحو بهتر و ساده تری شبکه های اجتماعی متعلق به فیسبوک را مدیریت کنند. فیسبوک خبر از اینباکس یکپارچه ای برای اپلیکیشن Pages Manager خود داده است.

این اینباکس یکپارچه شما را قادر به لینک کردن صفحه فیسبوک، مسنجر و اینستاگرام کمپانی در اپلیکیشن Pages Manager می نماید.پلتفرم های فیسبوک

با این کار تمامی نوتیفیکیشن های مربوط به هر سه پلتفرم مذکور را دریافت خواهید کرد، بدین ترتیب مدیریت این سه پلتفرم ساده تر و از طریق تنها یک اپلیکیشن میسر می شود.

پلتفرم های فیسبوک

از طریق اپلیکیشن Pages Manager نیز قادر به انجام تعاملاتی هستید، به طوری که می توانید به کامنت های فیسبوک، پیام ها و کامنت های اینستاگرام از طریق اینباکس پاسخ دهید، تنها کار لازم ضربه زدن بر روی محتوای موردنظر می باشد.

پلتفرم های فیسبوک

این اینباکس یکپارچه اطلاعات اولیه درباره فردی که در حال تعامل با کسب و کار شماست را نیز در اختیار قرار می دهد و ضربه زدن بر روی نام فرد پروفایل عمومی او را به همراه تعاملات قبلی با کسب و کار، به نمایش درمی آورد.

پلتفرم های فیسبوک

در هفته های آینده این اینباکس یکپارچه توسط یک آپدیت جدید به اپلیکیشن Pages Manager راه پیدا می کند، اما فیسبوک چیزی بابت فعال سازی این گزینه برای اکانت های شخصی بیان نداشته است و به نظر می رسد که در حال حاضر این قابلیت تنها برای صفحات کسب و کارها در دسترس باشد.

 

http://www.hongkiat.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید