فیسبوک اپلیکیشن Events را برای کاربران آی او اس منتشر کرد

فیسبوک اپلیکیشن Events را برای کاربران آی او اس منتشر کرد

کمپانی فیسبوک هر از چند گاهی اقدام به عرضه اپلیکیشن جدیدی می کند و با این کار عملکرد اپلیکیشن ها را می سنجد و تنها پس از آن تصمیم می گیرد که آن اپلیکیشن ارزش باقی ماندن را دارد یا خیر. برخی از اپلیکیشن ها طرفداران زیادی پیدا می کنند و به راه خود ادامه می دهند، در حالی که برخی دیگر محکوم به شکست شده و کنار گذاشته می شوند.

آخرین تلاش های فیسبوک در این زمینه، در قالب اپلیکیشن جدیدی به نام Events رونمایی کرد، این اپلیکیشن برای مدیریت رویدادهای کاربران ساخته شده است.

از طریق فیسبوک قادر به چک کردن رویدادهایی مختلف که در حال برگزاری اند و در اطراف شما به وقوع می پیوندند، هستید، اما اپلیکیشن جدید Events، ارائه دهنده پلتفرم اختصاصی تری برای پیگیری رویدادها می باشد. با باز کردن Events به سرعت می توانید از رویدادهای جدیدی که دوستان شما به آنها علاقه مندند، اطلاع کسب کنید، آخرین رویدادهای اعلام شده توسط صفحاتی که لایک کرده اید، به شما نمایش داده می شود، علاوه بر این قادر به دریافت آپدیت هایی از رویدادهایی هستید که در حال حاضر در جریانند و با آنها ارتباط دارید.blog_23760_1

فیسبوک کاربران را قادر به چک کردن رویدادها بر اساس زمان، موقعیت قرارگیری و علاقه مندی ها می کند، بنابراین چنانچه بخواهید از نمایشگاه های هنرهای مدرن که در آخر هفته به وقوع می پیوندند، اطلاع حاصل کنید، می توانید در اپلیکیشن به جستجوی این رویداد خاص بپردازید. چنانچه به شهر یا کشور دیگری مسافرت کنید، باز هم با کمک این اپلیکیشن قادر به شرکت در رویدادهای مورد علاقه خود خواهید بود.

در حال حاضر تنها کاربران آی او اس قادر به دانلود اپلیکیشن از اپ استور آیتونز می باشند، اما اپلیکیشن به زودی برای کاربران اندروید نیز منتشر خواهد شد و آنها نیز می توانند از مزیت ها و امکانات این اپلیکیشن بهره مند گردند.

 

http://www.ubergizmo.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید