فیلترهای صورت اینستاگرام

فیلترهای صورت، پشت لنزهای اینستاگرام هم قرار گرفت

اینستاگرام مدام در تلاش است تا از رقیب کهنه کار خود یعنی اسنپ چت جلو بزند و در این راه به تقلید از برخی ویژگی ها و امکانات پرطرفدار اسنپ چت پرداخته است. معرفی قابلیت Face Filters آخرین کپی برداری اینستاگرام بوده که درست مانند اسنپ چت شما را قادر به افزودن عینک، کلاه، گوش حیوانات و غیره به عکس های خود میکند.

سرعت رشد اینستاگرام بیشتر از اسنپ چت است و اخیرا با دستیابی به 700 میلیون کاربر، جایگاه این پلتفرم مستحکم تر از گذشته شده است. اما اینستاگرام برای حفظ بقای خود مجبور است پرطرفدارترین امکانات اسنپ چت را در شبکه اجتماعی خود نیز پیاده سازی کند تا مانع از ترک کاربران خود گردد.

فیلترهای صورت اینستاگرام

اینستاگرام در ماه آگوست به پیاده سازی استوری ها پرداخت و پس از آن نیز شبکه اجتماعی خود را مجهز به استیکرها و قابلیت ارسال پیام های ناپدید شونده نمود. حال نوبت فیلترهای صورت رسیده که میهمان اینستاگرام شوند، این قابلیت توسط اسنپ پت محبوبیت یافت، اما فیسبوک که در سال 2012 اقدام به خریداری اینستاگرام نمود، قابلیت مشابهی را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

نحوه عملکرد فیلترهای صورت در اینستاگرام درست مشابه اسنپ چت میباشد، به طوری که باید دوربین را مقابل صورت خود بگیرید، با این کار اپلیکیشن به طور خودکار چهره شما را تشخیص داده و فیلترهای بامزه و خنده داری همچون عینک و تاج، کلاه و هدبند، گوش و بینی حیوانات و غیره را روی صورت شما قرار می دهد.

 

http://www.cultofmac.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید