قابلیت جدید اینستاگرام: یک گوشی با چند حساب کاربری

قابلیت جدید اینستاگرام: یک گوشی با چند حساب کاربری

اینستاگرام شبکه ای اجتماعی برای به اشتراک گذاری عکس و ویدئو در گوشی های موبایل می باشد، این اپلیکیشن از زمان روی کار آمدن خود تاکنون محبوبیت زیادی در بین عموم یافته است، همراه با افزوده شدن برخی قابلیت های فیلتر کردن تصاویر بر شمار طرفداران اپلیکیشن افزوده شده است، چرا که کاربران قادر به بهبود ظاهر تصاویر خود با استفاده از این امکانات می باشند. این اپلیکیشن موبایل در طول این مدت پیشرفت های چشمگیری را به ثبت رسانده، از ماه آگوست تاکنون کاربران قادر به گزینش فرمت تصاویر خود نیز شده اند و تنها محدود به تصاویر مربعی نمی باشند. آخرین آپدیت پیام های مستقیم را بهبود بخشید، این پیشرفت ها دربرگیرنده قابلیت ارسال تصاویر به عنوان پیام می باشد، فایل های رسانه ای هم اکنون در حالت مکالمه قابل مشاهده هستند و امکان نام گذاری مکالمات گروهی نیز به اپلیکیشن افزوده شده است.

مبنی بر گزارشات دریافتی اینستاگرام در حال تست گزینه ای جدید می باشد، قابلیت کار با چندین اکانت به صورت همزمان. این قابلیت هم اکنون در وضعیت آزمایشی قرار دارد و تنها تعدادی از کاربران قادر به دریافت این امکان جدید گشته اند. به نظر می رسد که در نسخه 7.12.0 از اپلیکیشن از این قابلیت پشتیبانی به عمل آید، این قابلیت در قسمت تنظیمات، بعد از گزینه Clear Search History قرار خواهد گرفت و Add Account نام می گیرد.

blog_15066_1

پس از اینکه کاربر اقدام به افزودن یک اکانت جدید نمود به راحتی می تواند بین حساب های کاربری خود جابجا شود و رنگ سبز برای پیام نشان از اکانتی دارد که انتخاب شده است. کاربران به راحتی می توانند با استفاده از بخش تنظیمات، از حساب کاربری خود خارج شوند و اکانت موردنظر را برگزینند، امکان خروج از تمامی حساب ها به یکباره نیز وجود دارد.

این امکان جدید نیازمند آپدیت کردن اپلیکیشن نمی باشد، چرا که سمت کلود در حال انتشار آن است و احتمال دارد اپلیکیشن شما هم اکنون به این قابلیت مجهز شده باشد. از بابت تعداد اکانت هایی که یک کاربر قادر به اضافه کردن آنها می باشد، خبری در دست نیست، چنانچه این قابلیت جدید علاقه شما را برانگیخته می توانید نسخه ذکرشده را چک کنید و یا به گروه تست بتا ملحق شوید و پیش از اینکه آپدیت به طور رسمی منتشر شود، آن را دریافت نمایید. صاحبان کسب و کار و مدیران شبکه های اجتماعی بیشتر از سایرین به این امکان جدید علاقه مند خواهند شد، چرا که قادر خواهند بود علاوه بر حساب کاربری اصلی خود، اکانت های دیگری را نیز مورد استفاده قرار دهند.

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید