قانون جنگل

معرفی، نقد و بررسی بازی قانون جنگلنسخه 1.1

3.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : معمایی
  • قیمت : ۱۸۰۰ تومان
  • حجم : 40 مگابایت
دریافت برنامه/بازی قانون جنگل از بازار سازنده : false studio

امروزه تلفن همراه به وسیله ای جدانشدنی از زندگی افراد تبدیل شده است و به خصوص اگر از نوع هوشمند باشد، استفاده از آن لذت دیگری خواهد داشت. یکی از اموری که اکثر کاربران با گوشی خود انجام میدهند، بازی میباشد و این کار اوقات فراغت آنها را پر میکند. با وجود انواع مختلف سبک های بازی برای پلت فرم موبایل، سلیقه مخاطبان از این لحاظ تامین میگردد.

در ادامه بازی اندرویدی "قانون جنگل" را معرفی، نقد و بررسی میکنیم. چنانچه طرفدار بازی های سبک پازل و معمایی هستید، با ما همراه شوید. قانون جنگل

گرافیک و رابط کاربری:

"قانون جنگل" یک بازی سه بعدی است که از لحاظ طراحی محیط میتوانیم به نقاط قوتی همچون رنگ بندی مناسب و انیمیشن های نسبتا استاندارد آن اشاره کنیم که دید خوبی برای کاربران ایجاد میکند. همچنین اصل تناسب ظاهری منوها با موضوع بازی رعایت گردیده است هرچند خلاقیت چندانی در آن به چشم نمیخورد. نکته مثبت درمورد منوی این بازی اندرویدی، دسترسی سریع به همه بخش ها و استفاده راحت از آن میباشد.

عدم دقت نظر کافی در پرداختن به جزئیات گرافیکی، طراحی کاراکتر و ایده پردازی بیشتر برای جذابیت محیط بازی، بزرگترین نقص های "قانون جنگل" محسوب میشوند بطوریکه آن را نمیتوان به عنوان یک نمونه حرفه ای به شمار آورد و باید گفت راه زیادی تا رسیدن به این نقطه در پیش رو دارد. موزیک بازی و افکت های صوتی آن نیز معمولی میباشند و تنها باید به ملایمت آن که مناسب برای سبک پازل است امتیاز دهیم.

با جمع بندی موارد ذکر شده، AppReview امتیاز 3 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد. قانون جنگل

گیم پلی:

سبک بازی فوق ایجاب میکند که جذابیت خاصی در گیم پلی آن نباشد هرچند در برخی از نمونه های حرفه ای، تولید کنندگان با ترفندهایی این ویژگی را ایجاد نموده اند. مهمترین مواردی که باید برای این سبک بازی ها بررسی شود، پیشرفت روند سختی بازی، سیستم امتیاز دهی و ایده پردازی میباشد که در ادامه باید دید "قانون جنگل" کدام یک را رعایت کرده است.

این بازی اندرویدی شامل 30 مرحله میگردد که با رفتن به هر مرحله، پازل ها کمی دشوارتر شده و ذهن شما را بیشتر به چالش میکشند. البته عدم ایده پردازی در طراحی معماها، یک کمبود از این لحاظ به حساب می آید که نبود سیستم امتیازدهی را نیز باید به آن اضافه کرد. بدین ترتیب نباید انتظار داشت که کاربران "قانون جنگل" را بارها و بارها بازی کنند!

همانطور که اشاره شد، ترفندهایی برای هیجان انگیز کردن بازی های سبک پازل وجود دارد که یکی از آنها ظهور عناصر جدید در طول مراحل بازی است. در بازی فوق، تقریبا چنین چیزی را شاهد هستیم اما بازهم عدم خلاقیت کافی در بکارگیری آنها، نمیتواند هیجانی را به کاربران تزریق کند و تنها در از بین بردن یکنواختی گیم پلی موثر خواهد بود.

در پایان بد نیست به داستان "قانون جنگل" هم اشاره ای داشته باشیم. شما میبایست با حل پازل های مختلف، به کاراکتر بازی کمک کنید تا از جنگلی که در آن گم شده است، نجات یابد.

AppReview امتیاز 3 از 5 را برای این بخش مناسب میداند. قانون جنگل

قیمت:

با توجه به مواردی که در دو بخش قبل ذکر شد، قیمت این بازی اندرویدی زیاد به نظر میرسد و امیدواریم تولیدکنندگان نسبت به این موضوع تجدید نظر کنند. البته این را هم نباید فراموش کرد که تولید بازی کار چندان ساده ای نیست اما به هر ترتیب، رضایت مخاطبان شرط است.

امتیاز AppReview به این بخش، 4 از 5 میباشد.

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    false Studio
    با تشکر از نقد بسیار خوب AppReview انتشار بازی رو چند روز به تاخیر انداختیم و سعی میکنیم مشکلات مطرح شده رو تا جای ممکن برطرف و بعد بازی رو منتشر کنیم ممنون از شکیباییتون

    به این نظر پاسخ دهید
قانون جنگل