قلقلک

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن قلقلکنسخه 2.0

4.67 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
  • حجم : 2.6 مگابایت
سازنده : میلاد فرجی

 

شادی و نشاط در زندگی، امری بسیار حیاتی است و بدون آن روحیه لازم برای گذر از مشکلات احتمالی، وجود ندارد. ضرب المثل قدیمی "خنده بر هر درد بی درمان دواست" این موضوع را تایید میکند، پس از هم اکنون باید به فکر پرکردن جای خالی خنده، تفریح و سرگرمی در زندگی خود باشیم!

نقد و بررسی امروز مربوط به برنامه "قلقلک" میشود که سعی در خنداندن شما دارد. همراه ما باشید تا این اپلیکیشن اندرویدی را بیشتر معرفی کنیم.

قلقلک

رابط کاربری:

علاوه بر اینکه ظاهر هر برنامه ای باید با محتوای آن همخوانی داشته باشد، جذابیت در رابط کاربری نیز سبب لذت بردن هرچه بیشتر کاربر از برنامه میشود. این موارد در "قلقلک" رعایت شده و محیطی زنده برای کاربران پدید آمده است.

در طراحی این برنامه اندرویدی از رنگ های زیادی استفاده نشده اما هماهنگی لازم بین رنگ های موجود و پس زمینه های زیبا که قابل تغییر نیز میباشند، به خوبی انجام گرفته است.

فونت مناسب و خوانا، آیکون های زیبا و گویا، چینش مرتب متن ها و فهرست ها و همچنین عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی از دیگر نقاط قوت این اپلیکیشن اندرویدی محسوب میشود. دربخش تنظیمات برنامه نیز، امکان تغییر سایز و رنگ فونت و همچنین فعال کردن حالت مطالعه وجود دارد. این تنظیمات عملکرد اپلیکیشن های متنی را بهبود میبخشند.

افکت ها و انیمیشن های ملایمی در "قلقلک" مشاهده میگردد که باید به عنوان امتیاز مثبت دیگری در این بخش به حساب آوریم.

 اصل دسترسی سریع و راحت به قسمتهای مختلف را هم نباید فراموش کرد که در این برنامه رعایت گردیده و کاربران بدون سردرگمی از آن استفاده خواهند کرد.

تنها ایراد را میتوان به حالت شفاف (Transparent) سربرگ و پاصفحه گرفت که دلیل این طراحی استفاده از تصاویر برای پس زمینه صفحات این برنامه میباشد. بهتر بود برای بخش بندی اصولی تر صفحه از حالت کدر استفاده میشد. البته این مورد چیزی از ارزشهای "قلقلک" در طراحی رابط کاربری کم نمیکند.

ازنظر AppReview این بخش امتیاز 4.5 از 5 را به خود اختصاص میدهد.

قلقلک

کاربرد:

ساده ترین عملکرد برنامه این است که با استفاده از دکمه ارسال زیر هر لطیفه، آنها را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید ویا به عنوان پیام ارسال کنید اما وظیفه "قلقلک"، محدود به این موضوع نمیشود.

ایده جالب این برنامه اندرویدی که باعث تفاوت آن با برنامه های مشابه شده است، هشدار به شما برای خندیدن میباشد! بخشی در این اپلیکیشن وجود دارد که میتوانید در آن بازه زمانی مشخصی را تعیین کنید تا هربار یکی از جوک های موجود، در قسمت هشدارهای گوشی و به صورت تصادفی به نمایش درآورد.

حتی امکان تنظیم صدای دلخواه برای هشدار وجود دارد و صداهای جالب توجهی برای این کار (داخل خود برنامه) درنظر گرفته شده است.

قابلیت افزودن به علاقه مندیها و مشخص کردن متن های ارسال شده توسط پیام، از دیگر امکانات جانبی این اپلیکیشن اندرویدی هستند. بهتر بود تعداد پیامک هر متن هم به نمایش درآید تا کاربر برای ارسال آن تصمیم گیری بهتری داشته باشد.

در آخر باید ذکر کنیم لطیفه های زیادی در این برنامه گنجانده شده اند هر چند برخی برنامه های رقیب از این لحاظ در جایگاه بالاتری قرار دارند.

این بخش هم امتیاز خوبی از AppReview میگیرد، 4.5 از 5.

Ghelghelak-4

قیمت:

دریافت این اپلیکیشن اندرویدی به هزینه زیادی احتیاج ندارد و قیمت آن منصفانه میباشد. AppReview با مدنظر قرار دادن این موضوع امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


قلقلک