ماساژکده

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ماساژکدهنسخه 2.0

4.5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 2.2 مگابایت
سازنده : گروه رادیکال

 

یکی از بهترین راه های رفع خستگی بدن و درمان گرفتگی عضلات، ماساژ درمانی است. اگر تابحال لذت یک ماساژ حرفه ای را چشیده باشید با من موافق خواهید بود. البته در دسترس بودن یک ماساژور قابل، همیشه امکان پذیر نمیباشد و اگرهم این چنین باشد باید هزینه های گزافی برای دستمزد آن پرداخت کرد. آیا تمایل دارید تکنیک های ماساژ درمانی و فواید آن را بیاموزید؟ اگر جواب شما آری است پس در بررسی برنامه اندرویدی "ماساژ کده" ما را همراهی کنید.

ماساژکده

رابط کاربری:

وقت گذاشتن برای طراحی یک رابط کاربری مسلما در محبوبیت یک اپلیکیشن نزد مخاطب تاثیر گذار خواهد بود. سازندگان "ماساژ کده" نیز از این موضوع آگاهی کامل داشته اند بطوریکه از جنبه های گوناگونی مثل انتخاب تصاویر زیبا برای پس زمینه، رنگ بندی مناسب و زنده، فونت خوانا و چیدمان مرتب عناصر برنامه (منوها، عناوین و تصاویر) در طراحی برنامه خود استفاده کرده اند. کاربر در هنگام استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی احساس یکنواختی نمیکند چون در هر بخش تصاویر و رنگ بندی متن و پس زمینه تغییر میکند هر چند در بعضی قسمت ها همخوانی رنگ ها به جهت راحتی در خواندن متن رعایت نشده است. "ماساژ کده" برای این رابط کاربری زیبا امتیاز 4.5 از 5 را از AppReview دریافت میکند.

ماساژکده

کاربرد:

در این برنامه اندرویدی بخش های آموزنده و مفیدی درنظر گرفته شده است که میتواند بطور قابل قبولی مخاطب را با علم ماساژ درمانی آشنا کند. در "ماساژ کده" شما با سبک ها ، انواع روغن ها و تعاریف ماساژ آشنا شده و تکنیک های آن را نیز خواهید آموخت به گونه ای که از این پس میتوانید خودتان و اطرافیانتان را بدون آسیب رساندن ماساژ دهید. تنها مشکل این اپلیکیشن اندرویدی که مشکل بزرگی هم به نظر میرسد نبود راهنمای تصویری برای بخش آموزش ماساژ است. بهتر بود تصاویری هرچند کوچک به توضیحات متنی اضافه میشد تا کاربران با اطمینان بیشتری به تمرین مهارت های ذکر شده بپردازند. کاربرد "ماساژ کده" از نظر AppReview امتیاز 4 از 5 را میگیرد.

ماساژکده

قیمت:

در گوشی همراه ما همیشه برای یک برنامه خوب، آن هم وقتی کم حجم و رایگان باشد جا هست. "ماساژ کده" نیز از این دست برنامه هاست. AppReview به قیمت این اپلیکیشن اندرویدی امتیاز 5 از 5 میدهد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


ماساژکده