بازی ماشین مسابقه روح سوار

ماشین مسابقه روح سوار، رانندگی مثل یک روحنسخه 1.1

امتیاز کاربران
4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی ماشین مسابقه روح سوار از بازار سازنده : اسکین پک

خیلی از ما وقتی پشت فرمان ماشین هستیم، بی اختیار تمایل داریم که با سرعت بالا رانندگی کنیم! البته این کار در دنیای واقعی خطرناک است اما میتوانیم از هیجان مسابقه و سرعت با انجام یک بازی لذت ببریم. در بازی ماشین مسابقه روح سوار امکان رانندگی بی حد و مرز با انواع ماشین های ایرانی و خارجی وجود دارد. ما را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید. بازی مسابقه و سرعت برای اندرویدمهمترین نکته ای که باعث جذابیت بازی فوق شده است، وجود ماشین های ایرانی در آن میباشد. شما میتوانید در ماشین مسابقه روح سوار، با پیکان، پراید، سمند و دیگر خودروهای مرسوم در ایران رانندگی کنید. تعداد این ماشین ها به 11 عدد میرسد. هیچ حد و مرزی برای رانندگی در این بازی اندرویدی نیست هرچند باید هر بار برای بدست آوردن بهترین رکورد، تلاش نمایید.   نکته : بازی فوق کاملا رایگان است و برای آزاد کردن ماشین ها در آن فقط باید سکه جمع کنید.

ماشین مسابقه روح سوار برای طرفداران بازی های ماشین سواری، سرگرم کننده خواهد بود.
بازی های ماشین سواریبازی های ماشین سواری  رانندگی قانونی یا بی قانون برای اینکه گیم پلی ماشین مسابقه روح سوار تکراری نباشد، 3 حالت بازی در آن پیش بینی شده است. این 3 حالت عبارتند از: بی پایان : در این حالت هیچ قانونی حکمفرما نیست و میتوانید بدون محدودیت در مسیر رانندگی کنید. البته باید مراقب برخورد به ماشین های دیگر باشید چون اگر 2 بار تکرار شود باید از نو ادامه دهید. ماموریتی : وقتی از رانندگی بی پایان خسته شدید و مهارت لازم را بدست آوردید، وقت انجام ماموریت های مختلف فرا میرسد. در این حالت از بازی، ماموریت هایی به شما واگذار میشود که باید آنها را با موفقیت انجام داده و به مرحله بعد بروید. دزد و پلیس : این حالت از بازی که هیجان زیادی دارد با حضور پلیس در مسیر انجام میشود و اگر مرتکب تخلف شوید، باید از دست آنها فرار کنید.   نکته : درنسخه های بعدی، مراحل بیشتری به این بازی اضافه میشوند.   بازی مسابقه و سرعت برای اندروید  ماشین های متنوع برای جاده های مختلف همانطور که گفتیم در ماشین مسابقه روح سوار بیش از 11 نوع ماشین وجود دارد که میتوانید با آنها در سه جاده مختلف بیابانی، ساحلی و شهری رانندگی کنید. البته برای باز کردن ماشین های دیگر باید سکه کافی بدست آورید. همچنین قفل حالت های دیگر بازی و جاده های ساحلی و شهری آن، با بدست آوردن امتیاز کافی یا آزاد کردن ماشین های موردنظر باز میشود. وقتی بحث رانندگی و جنون مسابقه و سرعت  پیش می آید، باید امکاناتی برای ارتقای ماشین ها نیز وجود داشته باشد. این امکانات در بازی فوق پیش بینی شده اند و شما میتوانید قدرت، سرعت، ترمز و سوخت نیتروژن ماشین را ارتقا دهید. برای این کار باید از سکه های بدست آمده خرج کنید.   نکته : برای افزایش هیجان بازی، جاده دوطرفه نیز در آن پیش بینی شده است که به مهارت بیشتری برای رانندگی نیاز دارد.   رانندگی با ماشین های ایرانی  رانندگی به سبک روح سواری حالا که با قابلیت های ماشین مسابقه روح سوار آشنا شدید، بد نیست نحوه رانندگی در آن را هم یاد بگیرید. با شروع هر دور از بازی و شمارش 3 ثانیه، باید در طی مسیری که از چند لاین تشکیل شده برانید. برای جلوگیری از برخورد به ماشین های دیگر نیز کافی است لاین حرکت خود را تغییر دهید. همانطور که گفتیم، سوخت نیترو یکی از قابلیت های ماشین شما در بازی فوق میباشد. کپسول های حاوی این سوخت در طول مسیر وجود دارند و باید آنها را به چنگ آورید. علاوه بر این میتوانید از تجهیزات کمکی دیگری مثل آهنربا (برای جذب سکه ها) و سپر محافظ در مقابل ضربات نیز بهره ببرید. برای کنترل حرکت ماشین در این بازی، 3 نوع دکمه درنظر گرفته شده است که میتوانید از قسمت تنظیمات آنها را انتخاب نمایید. این دکمه ها عبارتند از:
 • جهت های چپ و راست، ترمز و گاز خودکار
 • گاز، ترمز و جهت دستی
 • گاز و ترمز دستی و جهت با تکان دادن گوشی
  نکته : از دیگر امکانات بازی میتوانیم به تغییر جهت دوربین در 2 نمای مختلف و 2 نوع بوق اشاره کنیم.   رانندگی با ماشین های ایرانی  سیستم امتیازدهی بازی اولین کاری که باید در ماشین مسابقه روح سوار انجام دهید، بدست آوردن سکه بیشتر است تا بتوانید ماشین ها و حالت های دیگر آن را باز کنید. البته همانطور که در ابتدا خواهید دید، از طریق حساب کاربری جیمیل خود به گوگل پلی گیمز وصل میشوید تا بهترین رکورد شما در سیستم لیدربورد ثبت گردد. این رکورد بر اساس مسافتی است که موفق به طی کردن آن شده اید. علاوه بر این، دستاوردهایی در بازی فوق تعریف شده اند که با رسیدن به آنها، رتبه شما افزایش پیدا میکند.   نکته : بعد از هر دور بازی، تابلوی امتیازها با اطلاعاتی از جمله چک پوینت های پیموده شده، مسافت، سکه های بدست آمده، ماموریت های موفق و غیره به نمایش درمی آید.   جنون مسابقه و سرعت  درباره گرافیک و صدای بازی بدانید منوهای ماشین مسابقه روح سوار در عین سادگی، از طراحی خوبی بهره میبرند و گرافیک این بازی در محیط اصلی نیز قابل قبول است. ماشین ها و سایر عناصر گرافیکی هم با دقت زیاد طراحی شده اند و حس لازم را به شما میدهند. تنوع محیط ها نیز هرچند کم به نظر میرسد اما برای رفع یکنواختی، مفید میباشد. در کنار انیمیشن ها و جلوه های تصویری خلاقانه ای که در بازی فوق میبینیم، انتظار میرفت که موزیک بهتر و جلوه های صوتی جالب تری را بشنویم. در کل باید گفت که از لحاظ گرافیک و صدا، انتظار بیشتری از تولیدکنندگان این بازی داریم.  
برای لذت بردن از تجربه رانندگی با ماشین های ایرانی در یک بازی مسابقه و سرعت، میتوانید ماشین مسابقه روح سوار را در اوقات فراغت خود انجام دهید. این بازی اندرویدی به صورت کاملا رایگان از کافه بازار قابل دریافت میباشد.
بازی های ماشین سواری
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
 • ماشین های ایرانی و محیط های متنوع
 • وجود 3 حالت مختلف بازی
 • اجرای روان در اکثر گوشی ها
 • گرافیک کاربرپسند
نقاط ضعف بازی
 • سادگی بیش از حد در گیم پلی
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی هرچند گیم پلی ماشین ماسبقه روح سوار به اندازه کافی سرگرم کننده هست اما بهتر بود برای رفع یکنواختی آن در مدت زمان طولانی، از ترفندهای هوشمندانه ای استفاده شود. برای مثال یک سیستم امتیازدهی پیشرفته تر، تنوع بیشتر ماشین ها و تجهیزات کمکی، وجود پیچ و خم در مسیر و ایجاد چالش برای کاربر، میتوانست این بازی اندرویدی را هیجان انگیزتر کند. علاوه بر این انتظار داریم که منوهای بازی فوق فارسی شوند. منتظر ایده پردازی های بیشتر از تیم "اسکین کپ" هستیم.  

ماشین مسابقه روح سوار

ماشین مسابقه روح سوار، رانندگی مثل یک روح

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  حمید 5
  عالیه

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود بازی اندرویدی ماشین مسابقه روح سوار