ماه رمضان

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ماه رمضاننسخه 3.5

امتیاز کاربران
5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : مذهبی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 4.5 مگابایت

 

حال و هوای ماه مبارک رمضان همواره برای ما مسلمانان زیبا بوده و نواهای بیاد ماندنی از دعاهای مخصوص این ماه عزیز در ذهن ما نقش بسته است. همه می دانیم که اعمال این ماه زیاد است و اکنون به نقد و بررسی برنامه خوب "ماه رمضان" می پردازیم، برنامه ای که مجموعه ای از ادعیه و اعمال مخصوص ماه میهمانی خدا را گرد آورده است.

ماه رمضان

رابط کاربری:

طراحی گرافیکی این برنامه در حد چشمگیری زیبا و جذاب است به گونه ای که از آن لذت می برید. منوی شروع برنامه به خوبی طراحی شده و همراه با آیکون های زیبا چینش مناسبی دارد که در هردو نمای افقی و عمودی به خوبی کار می کند اما می توانست عنوان هر بخش را نیز در بر داشته باشد تا کمک بیشتری به کاربر کند. افکت های به کار رفته نیز چشم نواز هستند و به زیبایی برنامه افزوده اند و نشان از دقت و حسن سلیقه سازندگان برنامه دارند. ازلحاظ دسترسی به بخش های مختلف "ماه رمضان" باید بگوییم که به مشکلی برنخواهید خورد چون همه چیز تفکیک شده و در سر جای خود قرار گرفته و حتی می توانید شماره صفحات را نیز مشاهده کنید. درمورد فونت نیز نمی توان ایرادی گرفت چون زیبا و خوانا می باشد و امکان تغییر فونت نیز در برنامه گنجانده شده و خیال شما را بابت انتخاب یکی از فونت های نصب شده روی تلفن همراهتان راحت می کند. با توجه به موارد گفته شده AppReview امتیاز کامل 5 از 5 را برای  رابط کاربری   "ماه رمضان"   درنظر  می گیرد.

ماه رمضان

کاربرد:

در اپلیکیشن "ماه رمضان" همه چیز پیش بینی شده است. برای مثال راهنمای استفاده، جستجو در متن ها که به خوبی عمل می کند، امکانات تنظیم نوع و اندازه و رنگ فونت و حتی لیست مطالب برنامه نیز به خوبی تهیه گردیده و شامل دعای روزهای ماه مبارک رمضان، دعای جوشن کبیر، اعمال شب های قدر و... می باشد. همچنین در این برنامه شاهد امکاناتی هستیم که در کمتر برنامه ای می بینیم مثل فیلتر کردن لیست و امکان به اشتراک گذاری و کپی کردن متن داخل حافظه و حتی ویرایش متن که تمام این  موارد  با  نگاه داشتن انگشت دستتان روی صفحه گوشی بر روی مطلب مورد نظر ظاهر می گردد. در اینکه AppReview امتیاز 5 از 5 را به کاربرد "ماه رمضان" می دهد شکی نیست!

ماه رمضان

قیمت:

سازندگان این برنامه زحمت زیادی کشیده اند و آن را بطور رایگان در اختیار عموم قرار داده و فقط از شما التماس دعا طلب نموده اند! AppReview امتیاز 5 از 5 را در بخش قیمت به این برنامه خوب اختصاص می دهد.

 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  حمیدرضا 5
  بسم الله الرحمن الرحیم أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ سلام خیلی ممنون انشاءالله سربلند باشید

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  حسین 5
  ممنون از اینکه این اپلیکیشن رو معرفی کردید. دانلودش کردم خیلی عالیه

  به این نظر پاسخ دهید
ماه رمضان