مایکروسافت رقابت خود با Slack را با Skype Teams آغاز کرد

مایکروسافت رقابت خود با Slack را با Skype Teams آغاز کرد

مبنی بر جدیدترین گزارشات کمپانی محبوب مایکروسافت وارد رقابت با Slack شده و از اسکایپ برای رسیدن به این هدف استفاده می کند. مبنی بر MSPowerUser غول نرم افزار در حال ساخت و توسعه یک نرم افزار پیام رسان جدید است که عملکردی مشابه Slack را ارائه می دهد. این محصول جدید Skype Teams نام دارد و هدف از ساخت آن گرد هم آوردن تیم های بزرگ و اتاق های خبری است که هر روزه Slack را مورد استفاده قرار می دهند، علاوه بر این کمپانی قصد دارد از مجموعه قابلیت های اصلی اسکایپ نیز برای این نرم افزار جدید خود بهره بگیرد.

blog_22903_1

به بیان MSPowerUser نرم افزار Skype Teams شباهت بسیار زیادی به Slack دارد، هر دوی آنها دربرگیرنده کانال ها و پیام رسانی خصوصی برای گروه ها و همچنین اشتراک گذاری فایل و قابلیت های سرگرم کننده ای مانند ایموجی ها و گیف ها می باشند.

blog_22903_2

سرویس جدید دربرگیرنده قابلیتی به نام "Threaded Conversations" نیز خواهد بود، توسط آن کاربران قادر به جواب دادن مستقیم به یک کامنت خواهند بود، علاوه بر این کاربران امکان انجام چت های ویدیویی در کانال ها و پیام های خصوصی را نیز خواهند داشت.

مایکروسافت در اپلیکیشن SharePoint خود نیز که بهار سال گذشته منتشر شد، رقیبی برای Slack را وارد میدان کرد، این اپلیکیشن سرویسی با قدمت 15 سال را به دنیای موبایل آورد و کاربران را قادر به مدیریت محتوا و داکیومنت نمود. Slack هم اکنون ارزشی معادل 3.8 میلیارد دلار دارد، لذا مایکروسافت نیز باید تلاش زیادی برای بهره وری تیمی کرده و به بهترین نحو این محصول را پیاده سازی نماید.

 

http://www.theverge.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید