مبنی بر گزارشات واتس اپ محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان اندرویدی است

مبنی بر گزارشات واتس اپ محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان اندرویدی است

محبوبیت و درآمد حاصل از اپلیکیشن های پیام رسان همواره رو به افزایش است. یکی از دلایلی که این دسته از اپلیکیشن ها را پرطرفدار ساخته، تعداد افرادی است که می توانید با استفاده از این اپلیکیشن ها با آنها در ارتباط باشید. با استناد به گزارشات دریافتی از سوی SimilarWeb که به بررسی داده های بکاربرده شده در اندروید در 187 کشور در جهان پرداخته است، واتس اپ و فیسبوک مسنجر پیروز این میدان شدند و واتس اپ جلودار شد.

blog_18887_1

ممکن است کاربران آمریکای شمالی کمی با نتیجه سردرگم شده باشند، با این وجود فیسبوک مسنجر به راحتی توانست در ایالات متحده آمریکا و کانادا پیروزی را از آن خود گرداند، از بین کشورهایی که مورد بررسی قرار گرفتند، 109 کشور که چیزی معادل 55.6 درصد است، واتس اپ را برگزیدند و این کشورها واتس اپ را به هر اپلیکیشن پیام رسان دیگری ترجیح می دهند. فیسبوک مسنجر در 49 کشور محبوبیت داشت و از آنجا به بعد رقابت بین اپلیکیشن هایی مانند وایبر، لاین، وی چت و تلگرام برقرار است، حتی BBM بلک بری نیز توانست در این رقابت خودی نشان دهد و به محبوب ترین اپلیکیشن در کشور اندونزی تبدیل شود. در حقیقت این اپلیکیشن در 87.5 درصد از گوشی های اندروید فعال در این کشور نصب شده است. از طرفی تنها 42 درصد از گوشی های اندروید در آمریکا اپلیکیشن BBM را بر روی گوشی خود نصب کرده اند.

blog_18887_2

شما چه اپلیکیشن پیام رسانی را مورد استفاده قرار می دهید و دلیل انتخاب شما چیست؟ در بخش دیدگاه ها ما را از نظرات خود باخبر سازید.

 

http://www.androidauthority.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید