محاسبات بانکی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن محاسبات بانکینسخه لایت

امتیاز کاربران
5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : امور مالی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 246.7 کیلوبایت

 

سرمایه گذاری در بانک ها و استفاده از سود ناشی از سپرده و همچنین اخذ تسهیلات وام از موسسات مالی مختلف، به امری رایج درمیان مردم تبدیل شده است. دلایل مختلفی برای این کار وجود دارد اما مهم، دانستن نرخ سود و بهره و طریقه محاسبه آن میباشد.

اپلیکیشن اندرویدی "محاسبات بانکی" که آن را در ادامه معرفی میکنیم، به منظور محاسبه موارد فوق تولید شده است. در نقد و بررسی این برنامه ما را همراهی کنید.

محاسبات بانکی

رابط کاربری:

برنامه های محاسبه گر به دسترسی سریع و راحتی نیاز دارند تا کاربر را بدون سردرگمی به هدف خود برسانند. این اصل در "محاسبات بانکی" رعایت شده است و دلیل آن نحوه قرار گیری قسمت های مختلف برنامه میباشد که همگی در یک صفحه جا گرفته اند. تنها باید صفحه را به چپ یا راست بکشید و زبانه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

از نظر گرافیک نیز میتوان امتیاز خوبی برای این برنامه اندرویدی در نظر گرفت چون هماهنگی لازم بین رنگ های استفاده شده در آن وجود دارد و این رنگ بندی ظاهر زنده و جذابی به "محاسبات بانکی" بخشیده است. در کنار این مورد میتوان به فونت مناسب، آیکون های گویا و چیدمان منظم عناصر هم اشاره داشت.

نقطه عطف گرافیک این اپلیکیشن، در طراحی صفحه کلید اختصاصی آن دیده میشود. علاوه بر ایجاد تفاوت با سایر برنامه ها، استفاده از طیف رنگ های به کار رفته در صفحه اصلی باعث زیبایی بیشتر محیط برنامه "محاسبات بانکی" شده است.

بدون هرگونه توضیح اضافی دیگر، امتیاز AppReview به این بخش 5 از 5 خواهد بود.

محاسبات بانکی

کاربرد:

وقتی برای گرفتن تسهیلات بانکی و یا افتتاح حساب تصمیم گیری میکنید احتملا همه جوانب را میسنجید! مثلا با دانستن مبلغ و بهره وام، برنامه ریزی برای پرداخت قسط های آن دقیق تر به پیش میرود. تمام حالتهای ممکن برای محاسبه، در این اپلیکیشن اندرویدی درنظر گرفته شده و نیاز کاربر را مرتفع میسازد.

تولیدکنندگان "محاسبات بانکی" برای کارایی بیشتر آن قابلیت هایی به آن افزوده اند. به عنوان مثال میتوان قابلیت گردکردن عدد حساب شده و پاک کردن سریع اعداد در هر فیلد را نام برد.

این برنامه وظیفه خود را به صورت کامل و بدون نقص انجام میدهد و به همین دلیل امتیاز 5 از 5 را در بخش کاربرد از AppReview دریافت میکند.

محاسبات بانکی

قیمت:

"محاسبات بانکی" به صورت رایگان عرضه شده است. این دلیل خوبی برای قانع ساختن AppReview میباشد تا در این بخش نیز امتیاز 5 از 5 را صادر کند.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    احسان لوني 5
    با سلام و آرزوي موفقيت مهندس خسته نباشيد.آرزوي توفيقات روزافزون

    به این نظر پاسخ دهید
محاسبات بانکی