مدیریت سیم کارت

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن مدیریت سیم کارتنسخه 3.5

5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : کاربردی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 3.8 مگابایت
سازنده : پوریا

 

گاهی تمام شدن شارژ سیم کارت یکی از بزرگترین دغدغه های فکری است! فرض کنید در ساعت 3 صبح در حال مکالمه هستید و این اتفاق برایتان بیوفتد (البته دلیل مکالمه در چنین ساعتی اصلا مهم نیست!)، در چنین شرایطی  چه می کنید؟

 امروز قصد داریم برنامه بسیار خوب و کارآمد "مدیریت سیم کارت" را بررسی کنیم که یکی از بهترین راههای ممکن برای شارژ کردن سیم کارت های اعتباری از طریق اینترنت است.

این برنامه به شما کمک می کند تا توسط آن به سادگی و با  سرعتی   بسیار  بالا   برای   سیم کارت های (ایرانسل ، همراه اول ، رایتل و حتی تالیا) شارژ تهیه کنید. البته به جز این موضوع امکان دریافت انواع خدمات دیگر هر یک از سیم کارت ها را نیز دارید.

مدیریت سیم کارت

رابط کاربری :

طراحی رابط کاربری "مدیریت سیم کارت" بسیار ساده و زیباست. منوهای سریع و رعایت حداکثر سادگی در هنگام کار از کلیدی ترین قابلیت های "مدیریت سیم کارت" است. در این برنامه بلافاصله می توانید سیم کارت خود را انتخاب کرده و خدمت مورد نظر خود را اجرا کنید و تمامی موارد را در محیطی ساده و زیبا تجربه کنید. با توجه به اینکه مهم ترین المان های رابط کاربری سادگی در کاربرد و زیبایی است از نظر AppReview این   برنامه   امتیاز   کامل   5 از 5 را دریافت می کند.

مدیریت سیم کارت

کاربرد :

با وجود تعداد زیاد خدمات اپراتور های تلفن همراه "مدیریت سیم کارت" به خوبی تعداد زیادی از این خدمات را پشتیبانی کرده و کار را بسیار ساده می کند. با داشتن این برنامه دیگر نیازی نیست کدهای "USSD" مختلف مربوط به اپراتور خود را حفظ کنید   و   این   موضوع   می تواند برای افراد بسیاری مفید باشد.

همانطور که ذکر شد با "مدیریت سیم کارت" هم امکان خرید کارت شارژ و هم امکان استفاده از خدمات اپراتور خود را دارید بنابراین امتیاز کاربردی این برنامه نیز بسیار خوب خواهد بود. البته ناگفته نماند این برنامه تعداد زیادی ویدجت اختصاصی دارد که در نوع خود بسیار مفید و جالب است. بنابراین با تمامی موارد گفته شده حیف است امتیاز کامل را به این برنامه در بخش کاربرد ندهیم. امتیاز AppReview به "مدیریت سیم کارت" در بخش کاربرد 5 از 5 است.

مدیریت سیم کارت

قیمت :

"مدیریت سیم کارت" یک برنامه رایگان است و داشتن آن برای هر کسی و با هرنوع سیم کارتی مفید است. تهیه ساده شارژ برای سیم کارت های اعتباری، فعال یا غیر فعال نمودن انواع خدمات اپراتور ها و... از دلایلی است که  AppReview  را  قانع  می کند  امتیاز  کامل  5 از 5 به آن بدهد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  بهزاد
  واقعا به گرافیک به این ضایعی چه نمره ای میدین؟

  به این نظر پاسخ دهید
  1. سیامک سرشوق
   سیامک سرشوق
   بهزاد جان دلیل جدا بودن سیستم امتیازدهی توسط AppReview و کاربران هم به این خاطر است که نگاه یک کاربر با نگاه توسعه دهندگان بهیک برنامه متفاوت می باشد.

   به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  بهروز
  حتما این برنامه را دانلود میکنم چون منم بزرگترین دغدغه فکریم تموم شدن شارژه ;-)

  به این نظر پاسخ دهید
مدیریت سیم کارت