اپلیکیشن مدیریت هزینه خودرو

مدیریت هزینه های خودرو بدون نیاز به قلم و کاغذنسخه 3.1

4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی مدیریت هزینه خودرو از بازار سازنده : جواد ایرانی

یکی از پرهزینه ترین وسایلی که در زندگی با آن سر و کار داریم، ماشینی است که سوار آن میشویم. این موضوع را صاحبان خودروهای مختلف به خوبی درک میکنند. برای به حداقل رساندن هزینه های سنگین خودرو، باید آنها را به کنترل خود درآوریم که اپلیکیشن مدیریت هزینه خودرو دستیار خوبی برای این کار خواهد بود. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید. اپلیکیشن مدیریت هزینه های خودرو  مهمترین مزیتی که برنامه فوق دارد، این است که شما را از قلم و کاغذ بی نیاز میکند. دیگر لازم نیست در پایان ماه برای جمع و ضرب کردن خرج هایی که برای ماشین کرده اید، دست به قلم شوید. در واقع میتوانید با ثبت راحت آنها در مدیریت هزینه خودرو، لیست کاملی از مخارج ماشین را به همراه نمودارهای مختلف در اختیار داشته باشید.   اولین بخش در صفحه اصلی این اپلیکیشن اندرویدی مربوط به لیست هزینه های خودرو میشود. برای ثبت هزینه جدید باید دکمه + را لمس نموده و سپس اطلاعات زیر را در صفحه جدید وارد کنید:

 • نوع هزینه (سوخت، پارکینگ، بیمه، تعمیرگاه و ...)
 • تاریخ ثبت
 • مبلغ هزینه شده
 • یادداشت دلخواه
  نکته : اگر هزینه سوخت را انتخاب کرده باشید، اطلاعات دیگری مثل نوع سوخت، قیمت هر لیتر آن و کیلومتر فعلی خودرو نیز لازم است.   فهرستی رنگارنگ از هزینه ها با ثبت هر هزینه در برنامه فوق، یک کارت با رنگ مشخص در لیست هزینه ها ایجاد میشود. در این صفحه که ظاهر جذابی هم دارد، میتوانید با لمس هر کارت آن را ویراش کنید. برای حذف کارت ها هم کافی است انگشت خود را چند لحظه روی آنها نگه دارید تا گزینه لازم ظاهر گردد. در مدیریت هزینه خودرو، بخش دیگری نیز برای نمایش هزینه های ثبت شده وجود دارد. این قسمت با نام نوار زمان در دسترس شما قرار میگیرد و میتوانید فهرست هزینه ها را با تاریخ و ساعت ثبت آنها ببینید.
با این اپلیکیشن برای مدیریت هزینه های خودرو، از کاغذ و قلم بی نیاز میشوید.
برنامه مدیریت هزینه های خودرو برای اندروید  نمودارهای دقیق از هزینه ها برای اینکه بتوانید مدیریت بهتری بر روی هزینه های خودرو داشته باشید، نمودارهای مختلفی در مدیریت هزینه خودرو به شما ارائه میگردد که عبارتند از: مقدار هزینه : در این نمودار میله ای، هزینه ها بر اساس زمان ثبت مرتب میشوند تا روند صعودی یا نزولی مخارج ماشین را مشاهده کنید. درصد هزینه : این نمودار به صورت دایره ای میباشد و از هر نوع هزینه، درصد آن به نمایش درمی آید. همچنین جدول این هزینه ها در زیر نمودار نشان داده میشود. منحنی مصرف : کار این نمودار، نشان دادن روند مصرف سوخت در گذر زمان است که بر اساس مقدار سوخت و کیلومتر خودرو عمل میکند. بیشترین و کمترین مصرف سوخت را هم میتوانید در زیر این نمودار ببینید.   نکته : با اشاره بر روی هر کدام از نمودارهای نام برده یا لمس دکمه ذخیره نمودار، میتوانید تصویر آن را در گالری دستگاه ذخیره نمایید.   نکاتی درمورد رابط و تجربه کاربری راحتی کار با مدیریت هزینه خودرو، یکی از ویژگی های مهم آن میباشد. رابط کاربری روان و تجربه کاربری استاندارد این اپلیکیشن در کنار ظاهر جذاب و قالب گرافیکی یکپارچه آن، میتوانند نظر مثبت کاربران را به خوبی جلب کنند. البته بهتر بود که این ویژگی های مثبت در همه نسخه های اندروید حفظ شود.
مورد دیگری برای توضیح باقی نمی ماند و باید گفت که هرچند مدیریت هزینه خودرو عملکرد ساده ای دارد اما در عین حال، دستیار خوبی برای صاحبان خودروهای سواری یا سنگین خواهد بود. همانطور که گفتیم بزرگترین مزیت این برنامه اندرویدی، بی نیاز شدن از کاغذ و قلم میباشد. برای دانلود رایگان اپلیکیشن فوق، به کافه بازار مراجعه کنید.
نکته : برای پشتیبان گرفتن از اطلاعات ثبت شده در برنامه و بازیابی مجدد آنها، باید به بخش تماس با ما بروید.   دانلود اپلیکیشن اندرویدی مدیریت هزینه خودرو 
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • ظاهر کاربرپسند و راحتی استفاده برای همه اقشار
 • عملکرد صحیح و بدون خطا
 • ارائه نمودارهای مختلف
نقاط ضعف برنامه
 • کمبود برخی از امکانات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه به نظر میرسد که تولیدکننده مدیریت هزینه خودرو، بیشتر به دنبال سادگی عملکرد آن بوده است تا برای همه اقشار قابل استفاده باشد. هرچند این موضوع یک ویژگی به شمار می آید اما انتظار میرفت برای افزایش کارایی این اپلیکیشن اندرویدی، شاهد امکانات زیر هم باشیم:
 • ویرایش موارد ثبت شده در نوار زمان
 • استفاده از دکمه های حذف و ویرایش به جای لمس
 • نمایش نمودارهای سالیانه، ماهیانه یا هفتگی و امکان جمع زدن هزینه ها
 • قابلیت افزودن موضوعات دلخواه به هزینه ها
 • امکان مرتب سازی و فیلتر کردن لیست
 • خروجی گرفتن از اطلاعات
 • و ...
امیدواریم که در نسخه های بعدی برنامه فوق، شاهد ایده پردازی های بیشتری از تولیدکننده آن باشیم.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  محمد
  خوب بود این اپلیکیشن

  به این نظر پاسخ دهید
مدیریت هزینه خودرو