اپلیکیشن FullHD Wallpapers

معرفی اپلیکیشن FullHD Wallpapers؛ مجموعه بک گراندهای با کیفیت

وسایل شخصی مثل تلفن همراه یا تبلت، در طول روز همواره با ما هستند و بهتر است که به ظاهر آنها رسیدگی کنیم چون تاثیر زیادی بر روحیه دارد. یکی از اقداماتی که در این زمینه میتوانیم انجام دهیم، تغییر تصویر پس زمینه در نمایشگر این دستگاه ها میباشد و خوشبختانه منابع متعددی برای دانلود عکس های زیبا ایجاد شده اند. البته با استفاده از اپلیکیشن های موبایل، کار تغییر و تنظیم تصویر پس زمینه بر روی تلفن همراه و تبلت بسیار راحت میشود و نیازی به طی کردن مراحل زیاد نیست!

در ادامه شما را با اپلیکیشنی تحت عنوان "FullHD Wallpapers" آشنا میکنیم که منبع خوبی برای عکس های زیبا و مناسب برای بک گراند با کیفیت بالا میباشد. با AppReview همراه شوید تا به معرفی و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

اپلیکیشن FullHD Wallpapers

برای استفاده از برنامه فوق به اینترنت نیاز دارید چون تصاویر موجود در آن بر روی یک منبع ابری قرار گرفته اند. با هر بار اجرای "FullHD Wallpapers"، صفحه اصلی آن که مربوط به آخرین عکس ها میشود در پیش روی شما قرار میگیرد که میتوانید از طریق منوی کناری و گزینه Popular، محبوبترین بک گراندها بر اساس تعداد دفعات دانلود را نیز مشاهده نمایید. علاوه بر این، تصاویر پس زمینه در دسته بندی های مختلف قابل دسترس هستند تا امکان مرور آنها بر اساس موضوع دلخواه کاربر نیز میسر باشد. این دسته بندی ها در منوی کناری برنامه فوق قرار دارند.

پس از اینکه تصویر دلخواه خود را در "FullHD Wallpapers" یافتید، کافی است بر روی آن اشاره کنید تا کیفیت اصلی آن بارگذاری گردد. حال دکمه ای در پایین صفحه به چشم میخورد که با لمس آن میتوانید عکس انتخاب شده را به عنوان بک گراند تلفن همراه یا تبلت خود قرار دهید. درواقع با این کار، تصاویر از روی منبع دانلود میشوند و در حافظه دستگاه (پوشه مخصوص برنامه) ذخیره میگردند که بدین ترتیب، امکان استفاده مجدد از آنها وجود دارد. تبریک میگوییم به همین راحتی موفق شدید که پس زمینه دستگاه اندرویدی خود را عوض کنید!

اپلیکیشن FullHD Wallpapers

در پایان باید گفت که راحتی استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی و محتوای غنی آن که شامل عکس های متنوع و بسیار زیبا میگردد، دلیل خوبی برای تعداد زیاد دانلود و محبوبیت آن نزد کاربران است. شما هم میتوانید با "FullHD Wallpapers"، مجموعه ای از بک گراندهای با کیفیت را همیشه در اختیار داشته باشید و در مواقع دلخواه، پس زمینه تلفن همراه یا تبلت خود را تغییر دهید.

اینها را هم بخوانید