اپلیکیشن GoArt

معرفی اپلیکیشن GoArt؛ تبدیل تصویر به تابلوی نقاشی

ذات هنردوست انسان همیشه به دنبال زیبایی های جهان خلقت بوده و افراد بسیاری سعی میکنند تا برای زیباتر کردن اطراف خود، از هنرهای مختلف مثل نقاشی بهره ببرند. در این میان، برخی به ویرایش عکس های خود علاقه دارند و بدین منظور از ابزارهایی مانند اپلیکیشن های موبایل استفاده نموده و خلاقیت خود را با کمک گرفتن از امکانات آنها، به تصویر میکشند. تکنولوژی های به کار رفته در این زمینه، پیشرفت های چشمگیری داشته اند و کاربران علاقه مند را راضی کرده اند.

اگر شما نیز تمایل دارید که رنگ و رویی هنری به عکس هایتان ببخشید، میتوانید از برنامه "GoArt" استفاده نمایید. در ادامه و با بررسی این اپلیکیشن اندرویدی، با AppReview همراه باشید.

اپلیکیشن GoArt

شاید تاکنون از ابزارهای مختلفی برای ویرایش تصویر بهره گرفته اید اما اپلیکیشن فوق تفاوت های برجسته ای با آنها دارد. مهمترین نکته قابل ذکر در "GoArt"، استفاده از هوش مصنوعی پردازش تصویر در موقع قراردادن فیلتر بر روی عکس ها بوده که نتیجه آن، کیفیت و دقت قابل ملاحظه در خروجی نهایی میباشد. لازم به ذکر است که این برنامه اندرویدی به صورت آنلاین عمل میکند و به همین دلیل، باید برای شروع در آن ثبت نام نمایید که با وارد کردن یک آدرس ایمیل و تعیین رمز عبور انجام میشود. همچنین شما میتوانید از قسمت تنظیمات برنامه، اطلاعات شخصی مثل نام یا تصویر پروفایل خود را ویرایش کنید.

اپلیکیشن GoArt

حال وقت آن رسیده که اولین عکس خود را به کمک "GoArt" ویرایش نموده و به آن جلوه ای هنری ببخشید. بدین منظور باید بر روی دکمه Album در صفحه اصلی اشاره و تصویر دلخواه را از گالری دستگاه انتخاب کنید یا با لمس دکمه Camera عکس جدیدی بگیرید. پس از این کار وارد صفحه ویرایش خواهید شد که در پایین آن، لیست افقی افکت ها به چشم میخورد. بد نیست بدانید که افکت های موجود در این اپلیکیشن اندرویدی به صورت آنلاین بارگذاری گردیده و بر روی تصاویر اعمال میشوند. هرچند این موضوع، انجام عملیات را کند میکند اما در عین حال میتوانید از تعداد بسیار زیادی افکت هنری بهره مند گردید.

بعد از قرار دادن فیلتر دلخواه بر روی تصویر، باید دکمه موجود در سمت راست سربرگ را لمس نمایید تا به صفحه ذخیره یا اشتراک گذاری عکس در "GoArt" بروید. در اینجا میتوانید از دکمه Save برای ذخیره تصویر در حافظه دستگاه استفاده کنید یا از دکمه های اشتراک گذاری در فیسبوک، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی یا برنامه های پیام رسان بهره ببرید. لازم به ذکر است که در برنامه فوق، به هر کاربر تعدادی سکه تعلق میگیرد که با خرج کردن آنها، امکان ذخیره عکس با کیفیت HD و رفع محدودیت استفاده از برخی فیلترها میسر میگردد. شما میتوانید از طریق منوی کناری و با لمس نام کاربری خود، از روش هایی مانند معرفی برنامه به دوستان، سکه بدست آورید.

اپلیکیشن GoArt

همانطور که ملاحظه کردید، استفاده از "GoArt" بسیار راحت میباشد و به کمک آن میتوانید عکس های هنری زیبا و جذاب خلق کنید. همین سادگی و در عین حال عملکرد مطلوب، سبب شده تا تعداد دانلود این برنامه اندرویدی در سراسر دنیا بسیار زیاد باشد و کاربران امتیاز خوبی به آن بدهند. امیدواریم شما نیز از اپلیکیشن فوق برای زیباتر کردن عکس های خود استفاده نموده و از کار با آن لذت ببرید.

اینها را هم بخوانید