S Health

معرفی اپلیکیشن S Health؛ دستیار سلامت و تناسب اندام شما

همه ما این حقیقت را میدانیم که در دوران سالمندی، جسم به دلیل کهولت سن ضعیف میشود و چنانچه در جوانی برای تندرستی و سلامت خود به فکر چاره نباشیم، باید بیماری های متعددی را در ایام پیری تحمل کنیم! خوشبختانه این روزها، اپلیکیشن های مختلفی وجود دارند که به کمک آنها میتوانیم برنامه منظم و دقیقی برای فعالیت های ورزشی روزانه و همچنین عادت های غذایی تنظیم نموده تا از حداقل زمانی که در اختیار داریم، بیشترین بهره را برای داشتن تناسب اندام ببریم.

در ادامه برنامه ای را به شما معرفی میکنیم که "S Health" نام دارد و به کمک آن میتوانید جسمی سالم و اندامی متناسب داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن اندرویدی، ما را همراهی کنید.

S Health

پس از اعلام موافقت با قوانین استفاده از اپلیکیشن فوق، باید در آن یک حساب کاربری ایجاد نمایید. هرچند برای این کار اجباری نیست اما پیشنهاد میکنیم جهت بهره بردن از امکاناتی مثل ذخیره اطلاعات در فضای ابری، همگام سازی با ابزارهای مختلف و موارد دیگر که در ادامه نام برده ایم، در "S Health" ثبت نام کنید. شما میتوانید مشخصات خود را از طریق بخش My Page و گزینه Edit Profile ویرایش و اطلاعاتی از قبیل جنسیت، تاریخ تولد، قد، وزن و سطح فعالیت روزانه را وارد نمایید. لازم به ذکر است از این موارد برای تعیین اهداف رسیدن به وزن دلخواه و ارائه برنامه های غذایی یا ورزشی استفاده خواهد شد.

S Health

پس از ثبت دقیق اطلاعات در "S Health"، وقت عمل رسیده و باید برنامه هوشمندانه ای برای فعالیت ورزشی روزانه، مصرف مواد غذایی در طول روز و مدت زمان خوابیدن تنظیم کنید. در صفحه اصلی این برنامه اندرویدی و برگه ME، فعالیت دویدن بطور پیش فرض ایجاد شده که با اشاره بر روی آن و لمس دکمه Start، میتوانید فعالیت ورزشی خود را آغاز نمایید. بد نیست بدانید که مسیر دویدن شما در صورت روشن بودن GPS، بر روی نقشه به نمایش درمی آید و امکان هدف گزاری بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده، میزان فاصله معین، بازه زمانی دلخواه، سوزاندن مقدار کالری مشخص و تمرین پایه وجود دارد. در برگه TRENDS و REWARDS هم میتوانید نمودار فعالیت خود و جوایزی که بر اساس نحوه پیگیری برنامه های ورزشی و رسیدن به هدف دلخواهتان دریافت کرده اید را ببینید.

ممکن است شما فعالیت ورزشی دیگری مانند دوچرخه سواری، کوهنوردی و غیره را انجام میدهید و تمایل دارید برنامه مربوط به آن را پیگیری کنید. باید بگوییم که این موضوع در برنامه فوق پیش بینی شده و میتوانید با لمس دکمه + در برگه ME، رشته ورزشی خود را از قسمت TRACKERS و بخش EXERCISE انتخاب نمایید. در این منو نزدیک به 100 رشته ورزشی به چشم میخورد که کافی است مورد دلخواه را در حالت روشن قرار دهید و با استفاده از "S Health" برنامه ای برای انجام آن در طول روز یا هفته تنظیم کنید. از قسمت GOALS هم میتوانید برای مواردی از قبیل مقدار زمان ورزش کردن، میزان سوزاندن کالری و بازه زمانی خوابیدن در طول شبانه روز، هدف بگذارید. در قسمت PROGRAMS نیز برنامه های ورزشی از پیش نوشته وجود دارد که پیشنهاد میکنیم از آنها بهره ببرید.

S Health

در این اپلیکیشن اندرویدی علاوه بر پیگیری فعالیت های ورزشی روزانه، این امکان به وجود آمده تا مصرف موادغذایی، مقدار آشامیدن آب یا مایعات کافئین دار، تغییرات وزن، بازه زمانی خوابیدن، قند و فشار خون خود را نیز با دقت زیر نظر بگیرید و تا رسیدن به وضع جسمانی دلخواه، برای هر کدام هدف بگذارید. دیگر نکته جالب این است که "S Health" برای ایجاد انگیزه بیشتر در کاربران، قابلیت رقابت بین دوستان و ایجاد چالش های رقابتی برای انجام فعالیت های ورزشی روزانه را نیز در خود جای داده که برای استفاده از آن باید به برگه TOGETHER بروید و شماره تلفن همراهتان را ثبت و تایید کنید.

S Health

پشتیبانی از 70 زبان که فارسی هم جزو آنهاست (زبان دستگاه را روی فارسی قرار دهید)، نمایش اعلان به منظور اطلاع رسانی برای پیگیری برنامه های تنظیم شده، محاسبه شاخص توده بدن، میزان چربی و غیره، همگام سازی با دستگاه های سخت افزاری ساخت کمپانی سامسونگ، شنیدن موزیک در هنگام ورزش کردن، لیست غذایی بسیار کامل برای تشخیص مقدار کالری وارد شده به بدن، مقالات مرتبط با سلامت و تناسب اندام، برنامه های غذایی مختلف و ...، از دیگر امکانات "S Health" هستند که توضیح درباره همه آنها به دلیل طولانی شدن مطلب، امکان پذیر نیست و کشف آنها را به شما واگذار میکنیم!

S Health

وجود این همه قابلیت در کنار رابط کاربری ساده، روان و جذاب که برای همه اقشار قابل استفاده باشد، سبب گردیده که این برنامه اندرویدی میلیونها بار توسط کاربران سراسر دنیا دانلود شود و به محبوبیت قابل ملاحظه ای دست پیدا کند. امیدواریم شما نیز به "S Health" اطمینان نموده و در کنار عزم جدی برای انجام فعالیت های ورزشی و عادت های غذایی مناسب، تندرستی خود را تضمین کنید.

اینها را هم بخوانید