معرفی اپلیکیشن Video Converter mp3؛ تبدیل آسان ویدیوها به فایل صوتی

معرفی اپلیکیشن Video Converter mp3؛ تبدیل آسان ویدیوها به فایل صوتی

ویدیو یکی از رسانه های محبوب در میان مردم به شمار می آید و از این رو به تعداد بسیار زیاد تولید و با موضوعات مختلف میشود. در این میان، موزیک ویدیوها جزو پر طرفدارترین فایل های چندرسانه ای هستند که در روز، میلیون ها بازدیدکننده دارند. البته محبوبیت این کلیپ های ویدیویی، به خاطر موزیک آنها نیز میباشد و چه خوب اگر بتوان صدای آنها را جدا کرد.

اپلیکیشنی که در ادامه و تحت عنوان "Video Converter mp3" معرفی میکنیم، این کار را برای شما انجام میدهد. با AppReview در بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.

اپلیکیشن Video Converter mp3

سادگی عملکرد مهمترین ویژگی برنامه فوق میباشد بطوری که همه اقشار کاربران، میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. کافی است ویدیوی دلخواه خود را از حافظه دستگاه انتخاب نمایید و بقیه کار را به "Video Converter mp3" بسپارید تا پس از چند ثانیه، فیل صوتی با فرمت mp3 در اختیار شما قرار بگیرد. در ادامه نحوه کار را بیشتر توضیح داده ایم تا بطور کامل با آن آشنا شوید.

در صفحه اصلی این اپلیکیشن اندرویدی، یک دکمه Browse به چشم میخورد که با لمس آن میتوانید فایل ویدیویی موردنظر خود را انتخاب نمایید. البته با اشاره بر روی ناحیه متنی (Click here) هم این کار امکان پذیر است و در نهایت باید گزینه را لمس کنید تا پس از چند ثانیه، فایل صوتی تولید شود. در بخش تنظیمات " Video Converter mp3" نیز گزینه هایی برای انتخاب مقصد فایل تبدیل شده (Browse) و تعیین کیفیت صدای آن (Bit rate) وجود دارد.

اپلیکیشن Video Converter mp3

همانطور که ملاحظه کردید، استفاده از اپلیکیشن فوق بسیار راحت میباشد و هرچند میتوانست قابلیت های بیشتری در آن گنجانده شود اما همین سادگی سبب گردیده که تعداد دانلود " Video Converter mp3" به مرز میلیون برسد و امتیاز خوبی از کاربران کسب کند. چنانچه شما هم قصد دارید موزیک ویدیوهای دلخواهتان را به فایل mp3 تبدیل نمایید، پیشنهاد میکنیم به کاربران این برنامه بپیوندید.

اینها را هم بخوانید