اپلیکیشن Wallpapers

معرفی اپلیکیشن Wallpapers؛ دنیای تصاویر پس زمینه گوگل

انسان علاقه زیادی به هنر و زیبایی دارد و تماشای عکس های جذاب یا نقاشی های چشم نواز، جزو علاقه مندی بسیاری از افراد میباشد. البته همیشه وقت کافی برای این کار در اختیار نیست اما با توجه به اینکه دستگاه تلفن همراه یا تبلت همواره نزد ما هستند، میتوانیم با تنظیم تصاویر پس زمینه متنوع بر روی آنها، از زیبایی های گوشه و کنار دنیا لذت ببریم. در این میان برنامه های موبایل متعددی تولید شده اند که امکان دانلود عکس و تنظیم بک گراند توسط آنها، در هر زمان آسان میگردد.

در ادامه اپلیکیشنی تحت عنوان "Wallpaper" را معرفی میکنیم که متعلق به کمپانی گوگل بوده و تصاویر زیبایی را به عنوان پس زمینه در اختیار شما قرار میدهد. در معرفی این برنامه اندرویدی با AppReview همراه شوید.

اپلیکیشن Wallpapers

به عنوان اولین نکته قابل ذکر، برای استفاده از برنامه فوق نیاز به اینترنت دارید تا محتوای آن دریافت گردد. با اجرای "Wallpapers"، صفحه ای بخش بندی شده در پیش روی شما قرار میگیرد که بخش های آن شامل عکس های موجود در گالری دستگاه (My photos)، بک گراند های پیش فرض (On-device wallpapers)، دسته بندی های تصاویر داخل اپلیکیشن از جمله Earth، Landscapes، Cityscapes، Life و Textures، پس زمینه های متحرک (Live wallpapers) و والپیپرهای درون گوشی (wallpapers) میشود.

برای دانلود تصاویر دلخواه از این اپلیکیشن اندرویدی، کافی است بر روی یکی از دسته بندی های موضوعی آن اشاره کنید تا عکس های موجود در آن به صورت بند انگشتی نشان داده شوند. حال میتوانید با لمس هر مورد، اندازه اصلی تصویر را ببینید که در پایین آن اطلاعاتی همچون نام عکاس و لینک وبسایت مربوط به آن، قابل مشاهده میباشد. برای تنظیم عکس به عنوان پس زمینه نیز باید از دکمه SET WALLPAPER در سربرگ استفاده نمایید که با این کار منویی برای انتخاب گزینه های Home screen، Look screen و یا هر دو (Both)، ظاهر میگردد. یکی از قابلیت های جالب "Wallpapers"، امکان دانلود خودکار تصاویر پس زمینه در هر روز است که بدین منظور باید گزینه Daily wallpapers در صفحه هر یک از دسته بندی ها را لمس کنید. بد نیست بدانید که میتوانید اجازه دانلود را تنها در صورت اتصال وای فای بدهید.

اپلیکیشن Wallpapers

مورد دیگری برای توضیح باقی نمی ماند و باید گفت که "Wallpapres" در عین سادگی عملکرد، برای افرادی که علاقه مند به عکس های جذاب هستند و قصد دارند پس زمینه گوشی خود را تغییر دهند، میتواند بسیار مفید باشد. میلیون ها بار دانلود این برنامه در سراسر دنیا و امتیاز بالایی که کاربران به آن داده اند، نشان از کیفیت اپلیکیشن فوق دارد و امیدواریم شما نیز با استفاده از آن، زیبایی بک گراند دستگاه تلفن همراه خود را دوچندان کنید.

اینها را هم بخوانید