بازی Sport Games

معرفی بازی Sport Games؛ در المپیک دو و میدانی رکورد بزنید

المپیک به عنوان بزرگترین گردهمایی ورزشی دنیا، هر 4 سال میزبان ورزشکارانی از همه کشورها میباشد که در رشته های مختلف با یکدیگر به رقابت میپردازند. دو و میدانی یکی از رشته های هیجان انگیز و پرطرفدار ورزشی بوده که خود به شاخه های متنوع تقسیم میشود و به همین دلیل در بین مردم بسیار محبوب است. برخی بازی های رایانه ای از این محبوبیت بهره برده اند و عناوینی را در سبک ورزشی و با موضوع رشته های دو و میدانی تولید کرده اند.

اگر به ورزش های تابستانی مانند دو، پرتاب نیزه، دوچرخه سواری و غیره علاقه دارید، میتوانید هیجان آنها را در بازی "Sport Games" از استودیو Ketchapp تجربه نمایید. در ادامه و برای آشنایی بیشتر با این بازی اندرویدی، با AppReview همراه باشید.

بازی Sport Games

اگر از طرفداران بازی های چالشی و دشوار استودیو Ketchapp باشید، میدانید که در بازی فوق نیز کار چندان راحتی در پیش رو نخواهید داشت و باید از نهایت دقت و سرعت عمل خود استفاده کنید. همانطور که گفتیم، "Sport Games" مجموعه ای از رشته های دو و میدانی از قبیل دو سرعت، پرش از روی مانع، پرتاب نیزه، پرش طول، دوچرخه سواری، پرش ارتفاع و غیره میباشد که باید بهترین رکورد را در هر کدام به ثبت برسانید. لازم به ذکر است که با اتصال به سرویس بازی های گوگل، میتوانید با دیگر کاربران بر سر امتیازهای بدست آمده، به رقابت بپردازید.

بازی Sport Games

در شروع، راهنمای تعاملی بازی نحوه انجام آن را به شما آموزش میدهد که شامل سه حرکت اشاره کردن، نگه داشتن و برداشتن به موقع انگشت میشود. در "Sport Games" و طول مسیر دویدن، باید بر روی نقاط مشخص اشاره کنید تا سرعت دویدن افزایش یابد و رکورد بهتری به ثبت برسد. علاوه بر این، چنانچه قبل از موانع در موقع مناسب صفحه را لمس نمایید، هم از برخورد با مانع جلوگیری کرده اید و هم جلوی سرعت خود را نگرفته اید. چالش دیگر این بازی اندرویدی که از همه دشوارتر به نظر میرسد، مربوط به ناحیه قبل از پرتاب نیزه یا پرش طول میگردد بطوریکه باید در ابتدای آن، انگشت را روی صفحه نگه دارید و در محل دقیق آن را بردارید تا ورزشکار قهرمان و رکوردشکن ما زمین نخورد!

بازی Sport Games

هرچند گیم پلی بازی فوق به اندازه کافی جذاب هست و به این زودی یکنواخت نخواهد شد اما برای اینکه کاربران تنوع بیشتری را تجربه کنند، اتاق پرو در آن پیش بینی شده است. شما میتوانید با استفاده از سکه هایی که در حین بازی یا از جعبه های هدیه بدست می آورید، چهره کاراکتر و لباس های او را تغییر دهید. علاوه بر این در طول مسیر، به نقاطی خواهید رسید که فقط برای جمع آوری سکه باید مسیر را طی نموده و از روی موانع پرش کنید. بد نیست بدانید، رکوردهای هر کدام از ورزشکارهایی که در Dressing Room ایجاد شده اند، بطور جداگانه برای آنها ثبت میگردد. در "Sport Games" چالش هایی نیز برای کاربران در نظر گرفته شده که با لمس دکمه Challenge میتوانید آنها را انجام داده و مهارت های خود در دو با مانع، پرتاب نیزه، پرش طول و دیگر رشته های دو و میدانی را به آزمایش بگذارید.

بازی Sport Games

در پایان باید گفت که گیم پلی این بازی اندرویدی در عین سادگی، بسیار سرگرم کننده بوده و برای افرادی که شیفته بازی های چالش برانگیز هستند، میتواند بسیار جالب و هیجان انگیز باشد. میلیونها بار نصب "Sport Games" در سراسر دنیا و رضایت قابل توجه کاربران از آن، مهر تایید بر کیفیت این بازی است و پیشنهاد میکنیم شما نیز آن را در اوقات فراغت خود انجام دهید.

معرفی بازی Sport Games؛ در المپیک دو و میدانی رکورد بزنید

معرفی بازی Sport Games؛ در المپیک دو و میدانی رکورد بزنید

اینها را هم بخوانید