بازی Violin Magical Bow

معرفی بازی Violin Magical Bow؛ لذت نوازندگی ویولن در تلفن همراه

بشر از سالیان دور تا به امروز، از شنیدن موسیقی لذت برده و به آن علاقه نشان داده است. این هنر دیرین که ریشه در تاریخ انسان دارد، در طول سال های گذشته تغییر یافته تا به شکل امروزی درآمده و هم اکنون، جزئی از زندگی بسیاری از مردم میباشد. در این میان افرادی هستند که به نوازندگی علاقه دارند اما بنا به دلایل مختلف، فرصتی برای این کار پیدا نمیکنند هرچند میتوانند لذت آن را در بازی های رایانه ای تجربه نموده و سرگرم شوند.

در ادامه شما را با بازی "Violin Magical Bow" آشنا میکنیم که فرصت نوازندگی با ساز محبوب ویولن را در اختیارتان قرار میدهد. در معرفی این بازی اندرویدی با AppReview همراه شوید.

بازی Violin Magical Bow

بازی Violin Magical Bow

با اجرای بازی فوق برای اولین بار، راهنمای تصویری آن به نمایش درمی آید تا نحوه کار را به شما بیاموزد. همانطور که ملاحظه کردید، کافی است آرشه را بر روی سیم های ویولن حرکت دهید تا به نت هایی که بر روی سیم ها در جریان هستند، برخورد کند و صدای مربوط به هر نت تولید شود. در "Violin Magical Bow"، حرکت آرشه به دو صورت عمودی برای جابجایی بین سیم ها و افقی برای کشیدن نت ها انجام میپذیرد که اگر به درستی این کار را انجام دهید، میتوانید یک قطعه موسیقی زیبا را بنوازید! این تازه شروع نوازندگی شماست و در ادامه خواهید دید که سرگرمی جالب و بی انتهایی انتظارتان را میکشد.

پس از اینکه مرحله آموزشی "Violin Magical Bow" به پایان رسید، صفحه امتیاز نشان داده میشود که از طریق آن و با استفاده از حساب کاربری جیمیل خود، میتوانید به جدول رتبه بندی این بازی در لیدربورد بپیوندید. در پایین همین پنجره، دکمه هایی برای اشتراک گذاری، انجام مجدد مرحله و مشاهده لیست آهنگ ها به چشم میخورد که با لمس گزینه آخر (Songbook)، فهرست قطعه های موسیقی که امکان نواختن آنها در بازی فوق وجود دارد، به نمایش درمی آید. این فهرست شامل چند برگه از جمله آهنگ های من (My Songs)، ضبط شده ها (MIDI & Records)، موزیک های کریسمس (Christmas Carol)، برترین ها (Top Hits)، آهنگ ها به تفکیک مرحله (By Levels)، محبوب ها (Popular Songs)، ویژه ها (VIP) و قطعه هایی که توسط موسیقیدان ها نوشته شده (By Authors) میگردد. در لیست آهنگ ها مواردی که قابل انتخاب و نواختن هستند، دکمه Play آنها به رنگ آبی میباشد که امکان افزودن به علاقه مندی ها نیز برای هر کدام وجود دارد.

بازی Violin Magical Bow

بازی Violin Magical Bow

حال بد نیست قطعه موسیقی دلخواه خود را از لیست آهنگ های "Violin Magical Bow" انتخاب کنید و آن را بنوازید. در صفحه اصلی بازی علاوه بر ساز ویولن و آرشه، نام آهنگ و سازنده آن به همراه امتیاز شما و نوار زمان در سربرگ نشان داده میشود. در سمت چپ تصویر نیز 4 دکمه به نام های Magic Angel (تنظیم خودکار زاویه)، Magic Bow (حرکت خودکار آرشه)، Auto Sustain و Keep Puling قرار گرفته که در نوازندگی به شما کمک خواهند کرد هرچند استفاده از آنها باعث کاهش امتیاز نهایی میگردد و در نتیجه سطح شما افزایش نخواهد یافت. لازم به ذکر است که در این بازی اندرویدی میتوانید نوع ویولن را با لمس دکمه سمت راست صفحه، از بین 3 حالت انتخاب نمایید که هر کدام صدای متفاوتی تولید میکنند. دکمه Songbook نیز برای انتخاب قطعه موسیقی دلخواه، در پایین تصویر قرار گرفته که البته تنها امکان انتخاب آهنگ های مربوط به همان سطح وجود دارد.

در "Violin Magical Bow"، 3 حالت مختلف نوازندگی با ویولن پیش بینی شده که برای دسترسی به آنها باید دکمه تنظیمات را در صفحه اصلی لمس کنید و در پنجره بعدی بر روی گزینه Play Mode اشاره نمایید. البته یکی از این حالت ها (Play with Chords) در نسخه غیر رایگان این بازی اندرویدی قابل انجام میباشد و شما تنها میتوانید حالت معمولی (Have Fun with Violin) که در بند قبل توضیح دادیم و یا نواختن با نت (Play with Notes) را انجام دهید. نحوه نوازندگی در حالت سوم (بدون آرشه) متفاوت بوده و باید انگشت خود را بر روی سیم و محل نمایش نت ها بگذارید که آموزش آن در ابتدا نشان داده میشود.

بازی Violin Magical Bow

اکنون اجازه دهید به پنجره تنظیمات "Violin Magical Bow" بازگردیم و سایر گزینه های آن را نام ببریم. این گزینه ها عبارتند از:

Record a new song : در این بخش میتوانید صدای نوازندگی خود را در حالت اشاره بر روی نت، ضبط کنید.

Free Play : بازی بدون احتساب امتیاز که فقط در حالت اشاره بر روی نت امکان پذیر است.

Daily Challenge : انجام بازی های چالشی که باید هر روز، یک قطعه موسیقی دشوار را بنوازید.

Community : انجمن بازی که در آن اطلاعاتی از قبیل برترین کاربران و غیره به نمایش درمی آید.

Custom Guideline : تغییر دلخواه محل و اندازه خط های راهنما برای حرکت آرشه

Show Hide Assistants : پنهان کردن دکمه های نوازندگی خودکار در صفحه اصلی

علاوه بر موارد نام برده، در بخش Settings نیز گزینه هایی از قبیل تعیین راست دست یا چپ دست بودن، نوع نمایش نت ها، تعیین String Option و غیره وجود دارد.

بازی Violin Magical Bow

بازی Violin Magical Bow

به دلیل طولانی شدن مطلب، قادر ذکر همه جزئیات در "Violin Magical Bow" نیستیم و آشنایی با آنها را به شما واگذار میکنیم. با توجه به توضیحاتی که داده شد، مشخص است که بازی فوق میتواند بسیار سرگرم کننده باشد و لذت نواختن ویولن با تلفن همراه را به خوبی القا کند. بد نیست بدانید که این بازی اندرویدی، توسط میلیونها نفر در سراسر دنیا دانلود شده و دارای محبوبیت قابل ملاحظه ای در بین کاربران میباشد. پیشنهاد میکنیم شما نیز از این بازی در اوقات فراغت خود لذت ببرید.

معرفی بازی Violin Magical Bow؛ لذت نوازندگی ویولن در تلفن همراه

معرفی بازی Violin Magical Bow؛ لذت نوازندگی ویولن در تلفن همراه

اینها را هم بخوانید