معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 13

معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 13

امیدواریم که سری مقالات معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز، تا این شماره مورد توجه شما قرار گرفته باشد و در میان عناوینی که تا به حال نام برده ایم، مواردی که واقعا به آنها نیاز داشته اید را یافته باشید. این داستان ادامه دارد و امروز هم 10 اپلیکیشن و بازی برتر که روز قبل (14 آذرماه 1395) در کافه بازار منتشر شده اند را با هم مرور میکنیم. در ادامه AppReview را همراهی کنید تا با این عناوین آشنا شوید.

همانطور که میدانید روزانه تعداد زیادی اپلیکیشن و بازی موبایل در مارکت محبوب کافه بازار منتشر میشوند که هرچند همه آنها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند اما در این میان، مواردی هم به چشم میخورند که ارزش نصب شدن و امتحان کردن توسط کاربران را دارند.

1 بازی Tiny Tanks War-(نبرد تانک های کوچک)

صنعت بازی سازی در کشور پیشرفت های زیادی داشته و هر از گاه شاهد انتشار یک عنوان حرفه ای و نزدیک به استانداردهای جهانی هستیم. این بازی اندرویدی نیز جزو همین عناوین به شمار می آید که در سبک هیجان انگیز ارائه شده است و در آن باید هدایت یک تانک را برای مبارزه با دشمنان برعهده بگیرید. گیم پلی جالب و گرافیک جذاب از ویژگی های "Tiny Tank War" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

2 اپلیکیشن پرنده نگری

در دنیا گونه های بسیار متنوعی از پرندگان وجود دارد که برخی از آنها برای بیننده بسیار جالب هستند. در ایران نیز تنوع پرنده ها زیاد است و عاشقان طبیعت سعی میکنند تا به مناطق مختلف سفر نموده و از نزدیک این گونه ها را مشاهده نمایند. این برنامه اندرویدی تولید شده تا تجربیات پرنده نگری خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از تجربه سایر افراد در این زمینه بهره ببرید. برای "پرنده نگری" میتوانیم به خصوصیاتی همچون رابط کاربری استاندارد، محیط زیبا و امکانات مفید اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

3 اپلیکیشن برنامه ریز بدن سازی

ورزش برای سلامتی بدن بسیار لازم است و افرادی که اهمیت این موضوع را درک میکنند، رشته ورزشی مورد علاقه خود را انجام میدهند. در این میان، بدنسازی یکی از رشته های ورزشی میباشد که بسیاری از مردم به آن میپردازند و باید اصول و قواعد آن را رعایت کنند. به کمک این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید تمرین های خود را با دقت پیگیری نموده و روند پیشرفتتان را با نمودار ببینید. گرافیک کاربرپسند، امکانات متنوع و رابط کاربری روان، از جمله ویژگی های "برنامه ریز بدن سازی" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

4 بازی هوش و تفکر (رنگ ها)

خیلی از افراد علاقه مند هستند که هوش و ذکاوت خود را به چالش بکشند و از این رو به سراغ بازی های فکری میروند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، میتوانید از این بازی اندرویدی که در سبک معمایی میباشد، در اوقات فراغت خود لذت ببرید. جابجایی به موقع و هوشمندانه کاشی های رنگی برای چیدن آنها در کنار هم به شکل صحیح، کاری است که باید در بازی فوق انجام دهید. از جمله خصوصیات "هوش و تفکر" باید گرافیک زیبا و گیم پلی درگیرکننده آن را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

5 اپلیکیشن زوبر راننده

موضوع جابجایی سریع و به موقع مسافران داخل شهری به اندازه ای اهمیت پیدا کرده که این روزها ابزارهای نرم افزاری متنوعی برای بهبود کیفیت آن تولید میشوند. این برنامه اندرویدی (نسخه مخصوص رانندگان) نیز از همین نوع بوده و به رانندگان تاکسی کمک میکند تا نزدیکترین مسافران را بیابند و آنها را به مقصد برسانند. ظاهر زیبا و راحتی استفاده برای همه اقشار کاربران، از ویژگی های "زوبر راننده" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

6 بازی هوش برتر

انسان همیشه از رقابت با دیگران لذت برده و همین موضوع باعث پیدایش سرگرمی های رقابتی در سطح جهانی شده است. امروزه بازی های رایانه ای مختلفی نیز در این سبک تولید میشوند که این بازی اندرویدی یکی از آنها میباشد و در آن باید با واکنش سریع جواب معماها را بیابید و امتیاز بیشتری بدست آورید. رابط کاربری روان، گیم پلی جالب و امکان انجام بازی به صورت دونفره، از خصوصیات "هوش برتر" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

7 اپلیکیشن دبستان هوشمند مهدیه

آموزش و پرورش صحیح فرزندان مهمترین دغدغه فکری برای والدین به شمار می آید که خوشبختانه این روزها امکانات پیشرفته ای بدین منظور وجود دارد. این اپلیکیشن اندرویدی متعلق به یکی از دبستان های هوشمند شهر مشهد به نام مهدیه میباشد که امکاناتی مثل پیگیری نمرات کلاسی، برنامه امتحانات، نمودارهای پیشرفت تحصیلی، آزمون های آنلاین و غیره در آن فراهم شده است. برای "دبستان هوشمند مهدیه" میتوانیم به ویژگی هایی از قبیل گرافیک کاربرپسند، قابلیت های متنوع و رابط کاربری استاندارد اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

8 اپلیکیشن تماس هوشمند

وظیفه اصلی تلفن همراه، برقراری تماس و مکالمه از راه دور با دیگران میباشد که بطور پیش فرض، امکاناتی در دستگاه های هوشمند برای آن درنظر گرفته شده است. اگر این امکانات برای شما کافی نیست، میتوانید از این برنامه اندرویدی استفاده نموده و از قابلیت هایی مانند نمایش محل تماس گیرنده، مسدود کردن تماس مزاحمین، اعلام نام طرف مقابل، هشدار با فلش هنگام تماس و موارد دیگر بهره مند شوید. قالب گرافیکی جذاب و رابط کاربری روان از خصوصیات "تماس هوشمند" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

9 اپلیکیشن موبو تکنو (موسیقی تکنو بنوازید)

تعداد طرفداران موزیک چه برای شنیدن باشد و چه برای نواختن، در دنیا کم نیست و این موضوع سبب شده که برنامه های متنوعی در این زمینه تولید گردد. چنانچه به نواختن موسیقی از نوع تکنو علاقه دارید و میخواهید قطعه موسیقی های جالب بسازید، این اپلیکیشن اندرویدی به شما کمک خواهد کرد. امکانات جالب که به راحتی قابل استفاده هستند، از ویژگی های "موبو تکنو" محسوب میشود.

لینک دانلود از کافه بازار

10 اپلیکیشن ایران پیشخوان

با پیشرفت تکنولوژی، بسیار از خدمات دولتی و غیردولتی به صورت الکترونیکی درآمدند که هر کدام از طریق سامانه مربوط به خود قابل انجام هستند. حال اگر همه این خدمات در یکجا قرار بگیرند، دسترسی به آنها سریعتر و ساده تر خواهد شد و این برنامه اندرویدی چنین کاری را انجام داده است. امکانات متنوع و مفید در کنار راحتی استفاده از آنها برای همه کاربران، ویژگی هایی هستند که میتوانیم برای "ایران پیشخوان" نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

 

توجه اپریویو اپلیکیشن ها و بازی های نام برده در این مطلب را تضمین نمیکند و آنها را تنها به عنوان بهترین برنامه و بازی منتشر شده در همان روز معرفی کرده است.

اینها را هم بخوانید