معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 139

معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 164

به نظر میرسد بعد از یک رکود کوتاه در انتشار برنامه و بازی های موبایل، این روند در حال رشد است. در شماره 164 از سری مقاله های معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز، قصد داریم 10 عنوان برتر را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

اپلیکیشن یادآور+

یادآور+ (یادآور دارو، چک و...)

اگر فراموشکار هستید و کارهای مهم مثل خوردن به موقع دارو، تولد عزیزان، سررسید چک و مواردی از این قبیل را فراموش میکنید، این برنامه اندرویدی برایتان مناسب خواهد بود. یادآور+ امکانات خوبی برای هشدار کارهای مهم دارد.

دانلود از کافه بازار

اپلیکیشن اسلیم شو

اسلیم شو

به کمک این اپلیکیشن اندرویدی و راهکارهای موثر آن میتوانید لاغر شوید و به اندام ایده آل خود برسید. امکانات مفید اسلیم شو برای ثابت بودن وزن و لاغری ماندگار بسیار موثر است.

دانلود از کافه بازار

اپلیکیشن اتونت

اتونت

محتوای این برنامه اندرویدی میتواند برای علاقه مندان به صنعت خودرو و صنایع مرتبط، جذاب باشد. به کمک اتونت از آخرین اخبار و قیمت های خودرو مطلع شوید و در اتاق های مشاوره تعمیر خودرو شرکت کنید.دانلود از کافه بازار
بازی شتاب 2

شتاب 2

در این بازی اندرویدی میتوانید رانندگی با ماشین های ایرانی را تجربه نموده و مراحل هیجان انگیز را انجام دهید. شتاب 2 از گیم پلی سرگرم کننده و گرافیک جذابی برخوردار است.

دانلود از کافه بازار

اپلیکیشن نی نی پلاس

نی نی پلاس: بارداری، زایمان، نوزاد

این اپلیکیشن اندرویدی برای بانوان باردار و مادران، مطالب و امکانات بسیار مفیدی دارد. پیشنهاد میکنیم برای پشت سر گذاشتن دوران بارداری و نگهداری از نوزاد خود، از نی نی پلاس کمک بگیرید.

دانلود از کافه بازار

بازی باچگاه

باچگاه

با انجام این بازی اندرویدی میتوانید تمرینات باشگاه بدنسازی را به صورت مجازی و در فضایی سرگرم کننده تجربه کنید. در باچگاه باید با انجام درست حرکات و رژیم های غذایی، یک کاراکتر لاغر را به اندام متناسب برسانید.

دانلود از کافه بازار

اپلیکیشن پیامسل

پیامسل (10 میلیون پیامک)

در این برنامه اندرویدی میتوانید به بیش از 10 میلیون پیامک جالب و خواندنی دسترسی داشته باشید. محتوای پیامسل در دسته بندی ها متنوع قرار گرفته که سلیقه همه مخاطبان را تامین میکند.دانلود از کافه بازار
اپلیکیشن اتاقک

اتاقک

اگر قصد مسافرت دارید پیشنهاد میکنیم قبل از هر چیز و به کمک این اپلیکیشن اندرویدی، برای پیدا کردن محل اقامت مناسب اقدام نمایید. خدمات اتاقک، بیش از 80 شهر ایران را در بر میگیرد.

دانلود از کافه بازار

بازی کالیموس

کالیموس

این بازی اندرویدی به سبک جور کردنی میباشد و از گیم پلی سرگرم کننده ای برخوردار است. در کالیموس باید دلیل انتشار انرژی های خطرناک که از افکار انسان در تمام کهکشان پخش شده را پیدا کنید!دانلود از کافه بازار
اپلیکیشن هشت سین

هشت سین

طراحی این برنامه اندرویدی و محتوای آن به گونه ای انجام گرفته که باور شما را در مورد غذا خوردن تغییر میدهد. به کمک هشت سین میتوانید ضمن لذت بردن از غذاهای مورد علاقه، تناسب اندام خود را حفظ کنید.دانلود از کافه بازار
تذکر اپریویو، اپلیکیشن و بازی های نام برده در این مطلب را تضمین نمیکند و آنها را تنها به عنوان بهترین برنامه ها و بازی های منتشر شده در همان روز معرفی کرده است. توصیه میکنیم مواردی که واقعا به آنها نیاز دارید را دانلود و نصب نمایید.

اینها را هم بخوانید