معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 44

معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 44

این روزها انتشار اپلیکیشن و بازی موبایل هر روز با شور و حرارت بیشتری دنبال میشود و عناوین مختلفی با موضوعات متنوع در دسترس کاربران قرار میگیرند. در شماره چهل و چهارم از سری مقالات معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز، قصد داریم به مرور برترین عناوینی که روز قبل (21 دی ماه 1395) در کافه بازار منتشر شدند، بپردازیم. برای آشنایی با این 10 عنوان برتر، در ادامه با AppReview همراه باشید.

همانطور که میدانید روزانه تعداد زیادی اپلیکیشن و بازی موبایل در مارکت محبوب کافه بازار منتشر میشوند که هرچند همه آنها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند اما در این میان، مواردی هم به چشم میخورند که ارزش نصب شدن و امتحان کردن توسط کاربران را دارند.

1 اپلیکیشن مهدیه تهران

در کشور ما مراکز فرهنگی متعددی وجود دارند که برنامه های مختلف مذهبی در آنها انجام میشود و برای شرکت در این برنامه ها، باید از زمان اجرای آنها مطلع شویم. این برنامه اندرویدی متعلق به مهدیه تهران میباشد که به کمک آن میتوانید از زمان برگزاری مراسم آگاه گردیده و همچنین پخش زنده آنها را مشاهده نمایید. محیط کاربرپسند، محتوای مناسب و رابط کاربری روان، از ویژگی های "مهدیه تهران" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

2 اپلیکیشن سحرخیز

برخی از افراد به انجام فرایض دینی مانند نماز صبح، بسیار مقید هستند اما در عین حال ممکن است بنا به دلایل مختلف، در موقع مقرر خواب بمانند. اگر شما نیز این مشکل را دارید و میخواهید برای رفع آن یک هشدار دهنده سخت گیر در اختیار داشته باشید، این اپلیکیشن اندرویدی برایتان مفید خواهد بود. محیط جذاب، امکانات جالب و رابط کاربری استاندارد، از خصوصیات "سحرخیز" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

3 اپلیکیشن آفر کارتون

تماشای انیمیشن با موضوعات مختلف، همیشه و حتی در سنین بالا برای ما جذاب بوده است. این برنامه اندرویدی، درواقع یک منبع غنی برای دسترسی به عناوین قدیمی و جدید کارتون میباشد که از امکانات مفیدی نیز بهره میبرد. برای "آفر کارتون" باید ویژگی هایی از قبیل ظاهر زیبا، محتوای غنی و رابط کاربری روان را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

4 اپلیکیشن هانی وان

این روزها تقریبا برای هر کاری یک نرم افزار وجود دارد که میتوانیم از آنها برای انجام امور مختلف استفاده کنیم. این اپلیکیشن اندرویدی، مجموعه ای از ابزارهای ساده و کاربردی میباشد که نصب آن بر روی تلفن همراه یا تبلت، مفید واقع خواهد شد. ظاهر کاربرپسند، امکانات متنوع و راحتی استفاده برای همه اقشار، از خصوصیات "هانی وان" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

5 اپلیکیشن پرگار

ویدیوها نقش موثری در آموزش علوم مختلف ایفا میکنند و این شیوه یادگیری از طرفداران بیشماری برخوردار میباشد. شما به کمک این برنامه اندرویدی میتوانید به مجموعه ای بزرگ از آموزش های ویدیویی با زبان ایرانی و خارجی دسترسی داشته باشید. برای "پرگار" باید به ویژگی هایی همچون گرافیک جذاب، محتوای غنی و رابط کاربری استاندارد اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

6 اپلیکیشن آب و هوای پیشرفته

یکی از اطلاعاتی که میتواند در تصمیم گیری ها و انجام کارهای روزمره به ما کمک کند، وضعیت آب و هوا میباشد که برای اطلاع از آن، ابزارهای دقیقی وجود دارد. این اپلیکیشن اندرویدی یکی از همین ابزارها بوده که اطلاعات آب و هوایی را از منابع معتبر دریافت میکند و به شما نشان میدهد. محیط زیبا، امکانات مفید و رابط کاربری روان، از خصوصیات "آب و هوای پیشرفته" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

7 اپلیکیشن یادم بیار

فراموشی در انجام کارها، برای همه اتفاق می افتد و ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که برای جلوگیری از آن باید راهکارهایی را مورد استفاده قرار دهیم. این برنامه اندرویدی از روش جالبی برای یادآوری کارها به شما استفاده میکند. گرافیک کاربرپسند، عملکرد مطلبوب و راحتی استفاده برای همه اقشار از ویژگی های "یادم بیار" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

8 اپلیکیشن مزه مرغ موتورسوار

وقتی برای تهیه مایحتاج زندگی مجبور باشیم به فروشگاه های مختلف مراجعه کنیم، شاید با مشکلاتی از قبیل اتلاف وقت و پرداخت هزینه های اضافی روبرو شویم که راه حل آن، استفاده از فروشگاه های اینترنتی میباشد. به کمک این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید گوشت مرغ و اندازه دلخواه آن را از بین 3 حالت کوچک، متوسط و بزرگ سفارش دهید و درب منزل (شهر تهران) تحویل بگیرید. برای "مزه" باید خصوصیاتی از قبیل ظاهر زیبا و رابط کاربری استاندارد را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

9 اپلیکیشن سلامت ذهن و جسم

همه ما به دنبال سلامت جسم و تناسب اندام خود هستیم و بدین منظور از راهکارهای مختلفی استفاده میکنیم. در این برنامه اندرویدی، مطالب مفیدی با موضوع سلامت ذهن و جسم گنجانده شده که میتوانید از آنها بهره ببرید. محیط زیبا، محتوای غنی و رابط کاربری روان، از ویژگی های "سلامت ذهن و جسم" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

10 اپلیکیشن آسان شارژ

به لطف پیشرفت تکنولوژی در عصر حاضر، میتوانیم بسیاری از کارهای روزمره را در کسری از ثانیه انجام دهیم که خرید شارژ سیم کارت یا پرداخت قبوض مختلف، یکی از آنها میباشد. این اپلیکیشن اندرویدی نیز به همین منظور تولید شده و در آن امکاناتی برای دسترسی به خدمات اپراتورهای تلفن همراه وجود دارد. برای "آسان شارژ" باید به خصوصیاتی از قبیل ظاهر جذاب، امکانات مفید و رابط کاربری استاندارد اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

 

توجه اپریویو اپلیکیشن ها و بازی های نام برده در این مطلب را تضمین نمیکند و آنها را تنها به عنوان بهترین برنامه و بازی منتشر شده در همان روز معرفی کرده است.

اینها را هم بخوانید