معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 69

معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 69

در شماره شصت و نهم از سری مقالات معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز، قصد داریم 10 عنوان برتر که روز قبل (30 بهمن ماه 1395) در کافه بازار منتشر گردیدند را نام ببریم. برای آشنایی با این عناوین، AppReview را در ادامه همراهی کنید.

توجه : برای مشاهده لیست کامل اپلیکیشن ها و بازی های جدید در هر روز، به صفحه آمارکده در اپریویو مراجعه کنید.

همانطور که میدانید روزانه تعداد زیادی اپلیکیشن و بازی موبایل در مارکت محبوب کافه بازار منتشر میشوند که هرچند همه آنها از کیفیت قابل ملاحظه ای برخوردار نیستند اما در این میان، مواردی هم به چشم میخورند که ارزش نصب شدن و امتحان کردن توسط کاربران را دارند.

1 دکتر پیدو

اگر به دنبال روشی سریع و اصولی برای کاهش وزن هستید، میتوانید از راهکارهای ارائه شده در این برنامه اندرویدی و امکانات مفید آن استفاده کنید. ظاهر جذاب، محتوای غنی و رابط کاربری روان از ویژگی های "دکتر پیدو" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

2 تلگرام سفید تلگرام غیر رسمی

این اپلیکیشن اندرویدی یک تلگرام غیر رسمی و دارای مجوز بوده و که امکانات آن از نسخه اصلی بیشتر است و به زبان فارسی میباشد. برای "تلگرام سفید" باید به خصوصیاتی از قبیل محیط کاربرپسند، قابلیت های متعدد و راحتی استفاده برای همه اقشار اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

3 جت ممبر

مدیران کانال های تلگرام که به کسب و کار آنلاین با آن میپردازند، میتوانند از این برنامه اندرویدی برای افزایش اعضای کانال خود بهره ببرند. برای "جت ممبر" باید ویژگی هایی همچون ظاهر زیبا، عملکرد مطلوب و رابط کاربری استاندارد را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

4 مدیریت رمز و اسناد

برای مدیریت و به خاطر سپردن رمزهای عبور که بر روی حساب های کاربری مختلف خود مثل ایمیل ها، کارت های بانکی و غیره قرار داده اید، میتوانید از این اپلیکیشن اندرویدی کمک بگیرید. محیط زیبا، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان از خصوصیات "مدیریت رمز و اسناد" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

5 فالو بگیر

این برنامه اندرویدی به شما کمک میکند که تعداد فالوئرهای صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید و در نتیجه لایک های بیشتری دریافت کنید. ظاهر کاربرپسند، عملکرد مطلوب و رابط کاربری استاندارد از ویژگی های "فالو بگیر" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

6 هواشناسی پیشرفته

جهت اطلاع از وضعیت آب و هوای شهرهای مختلف ایران به صورت لحظه ای یا پیش بینی آن در روزهای آینده، میتوانید از این اپلیکیشن اندرویدی استفاده نمایید. محیط جذاب، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان از خصوصیات "هواشناسی پیشرفته" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

7 موبوگراف

اگر میخواهید از تلگرامی با امکانات بیشتر بهره ببرید میتوانید این برنامه اندرویدی را به عنوان یک تلگرام غیر رسمی و دارای مجوز، مورد استفاده قرار دهید. برای "موبوگراف" باید به ویژگی هایی از قبیل ظاهر زیبا، قابلیت های مفید و راحتی استفاده برای همه اقشار اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

8 جت فالوئر

این اپلیکیشن اندرویدی برای افرادی مناسب است که به دنبال افزایش تعداد فالوئرهای صفحه اینستاگرام خود هستند. برای "جت فالوئر" باید به محیط کاربرپسند، عملکرد مطلوب و رابط کاربری استاندارد را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

9 تیتر شهر

برای اطلاع از جدیدترین اخبار روز دنیا با موضوعات مختلف، میتوانید از این برنامه اندرویدی استفاده نموده و حتی تحلیل خود درباره هر خبر را با دیگران به اشتراک بگذارید. ظاهر مناسب، محتوای غنی و رابط کاربری روان از ویژگی های "تیتر شهر" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

10 کدتل

در این اپلیکیشن اندرویدی امکاناتی برای خرید شارژ سیم کارت، پرداخت قبوض و خرید گیفت کارت یا آنتی ویروس فراهم شده است. محیط جذاب، عملکرد مطلوب و رابط کاربری استاندارد از خصوصیات "کدتل" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

 

اپلیکیشن ها و بازی های پیشنهادی

پالس اپلیکیشن رسمی شرکت سداد برای اطلاع رسانی به پذیرندگان این سامانه پرداخت الکترونیک

اسم فامیل بازی خاطره انگیز با امکان اجرا به صورت 8 نفره از طریق شبکه وای فای

 

در پایان این شماره قصد داریم عناوین خارجی منتشر شده در روزهای گذشته را نیز با ذکر نام و توضیح مختصر به شما معرفی کنیم. برای دانلود هر مورد کافی است بر روی نام آن اشاره کنید.

Wonky Ship بازی هیجان انگیز مقاومت در برابر سیاه چاله با گرافیک و گیم پلی جذاب

Spiral بازی چالش برانگیز و سرگرم کننده از کمپانی مشهور Ketchapp

HandyBot HD بازی سبک معمایی با گرافیک زیبا و گیم پلی جالب

 

تذکر اپریویو اپلیکیشن ها و بازی های نام برده در این مطلب را تضمین نمیکند و آنها را تنها به عنوان بهترین برنامه و بازی منتشر شده در همان روز معرفی کرده است. توصیه میکنیم مواردی که واقعا به آنها نیاز دارید را دانلود و نصب نمایید.

اینها را هم بخوانید