معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 96

معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 96

بالاخره تعطیلات نوروز 1396 هم به پایان رسید و طی چند روز آخر آن که پشت سر گذاشتیم، تعدادی برنامه و بازی موبایل در کافه بازار منتشر شدند. در شماره نود و ششم از سری مقالات معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز، 10 عنوان برتر در چهار روز گذشته (10 الی 13 فروردین ماه 1396) را نام برده ایم. در ادامه با AppReview همراه باشید.

توجه : برای مشاهده لیست کامل اپلیکیشن ها و بازی های جدید در هر روز، به صفحه آمارکده در اپریویو مراجعه کنید.

همانطور که میدانید روزانه تعداد زیادی اپلیکیشن و بازی موبایل در مارکت محبوب کافه بازار منتشر میشوند که هرچند همه آنها از کیفیت قابل ملاحظه ای برخوردار نیستند اما در این میان، مواردی هم به چشم میخورند که ارزش نصب شدن و امتحان کردن توسط کاربران را دارند.

1 Rooplay

این بازی اندرویدی درواقع مجموعه ای از بازی های مناسب برای کودکان 2 تا 10 سال میباشد که میتوانید از آن برای سرگرم کردن فرزندان خود بهره ببرید. گرافیک زیبا و محتوای غنی از ویژگی های "Rooplay" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

2 مپاد

از این برنامه اندرویدی میتوانید برای مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی استفاده کنید که امکانات مفید و جالبی بدین منظور دارد. محیط جذاب، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان از خصوصیات "مپاد" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

3 لغت دان

اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی و موفقیت در آزمون تافل را دارید، میتوانید از این اپلیکیشن اندرویدی و بیش از 1400 لغت آن کمک بگیرید. ظاهر کاربرپسند، محتوای غنی و رابط کاربری استاندارد از ویژگی های "لغت دان" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

4 آنتی ویروس رویال

برای محافظت از دستگاه خود در برابر ویروس ها و به سرقت رفتن اطلاعات شخصی، میتوانید از این برنامه اندرویدی و امکانات جالب آن بهره ببرید. برای "آنتی ویروس رویال" باید به خصوصیاتی همچون محیط زیبا، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

5 جزیره کلمات

علاقه مندان به بازی های سبک معمایی و با موضوع یافتن کلمات، میتوانند از انجام این بازی اندرویدی در اوقات فراغت خود لذت ببرند. برای "جزیره کلمات" باید ویژگی هایی از قبیل گرافیک جذاب و گیم پلی سرگرم کننده را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

6 مکان ابزار (یادآور مکانی)

این اپلیکیشن اندرویدی به شما کمک میکند تا هنگام رسیدن به مکان های مشخص، کارهایی که مربوط به آنجا میباشد را به خاطر آورید. ظاهر زیبا، عملکرد مطلوب و رابط کاربری استاندارد از خصوصیات "مکان ابزار" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

7 تقویم و سر رسید 1396

اگر نیاز به یک تقویم کامل با امکانات مفید نیاز دارید میتوانید از این برنامه اندرویدی و قابلیت های جالب آن استفاده کنید. محیط کاربرپسند، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان از ویژگی های "تقویم و سر رسید 1396" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

8 توی کدوم شهره؟

در این بازی اندرویدی که به سبک کلمات و دانستنی ها میباشد، باید نام شهرها را از روی تصویر یکی از مکان های دیدنی آنها حدس بزنید. گرافیک زیبا و گیم پلی سرگرم کننده از خصوصیات "توی کدوم شهره" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

9 وایفای هوشمندتر

به کمک این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید عملیات اتصال به وای فای را بطور خودکار و با نزدیک شدن به محدوده آنها انجام دهید. برای "وایفای هوشمندتر" باید به ویژگی هایی همچون ظاهر مناسب، عملکرد مطلوب و رابط کاربری استاندارد اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

10 Notepad++

برای ثبت یادداشت های روزانه خود و یادآوری آنها میتوانید از این برنامه اندرویدی و امکانات مفید آن بهره ببرید. برای "Notepad++" باید خصوصیاتی از قبیل محیط زیبا، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

 

اپلیکیشن ها و بازی های پیشنهادی

دلیفود سامانه سفارش آنلاین غذا در شهر اراک و حومه

سلام شارژ برنامه ای برای خرید راحت و سریع شارژ سیم کارت

بهشهر بانک اطلاعات گردشگری شهرستان بهشهر

تیک تیک شبیه سازی بازی معروف Purple Place برای اندروید

 

تذکر اپریویو اپلیکیشن ها و بازی های نام برده در این مطلب را تضمین نمیکند و آنها را تنها به عنوان بهترین برنامه و بازی منتشر شده در همان روز معرفی کرده است. توصیه میکنیم مواردی که واقعا به آنها نیاز دارید را دانلود و نصب نمایید.

اینها را هم بخوانید