معرفی Agent Alice : افسر پلیس تیزبین

معرفی Agent Alice : افسر پلیس تیزبین

یکی از موضوعاتی که در تولید فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی به آن بسیار توجه میشود، داستان های پلیسی میباشد که حتما نمونه هایی از آنها را تماشا کرده اید. صنعت بازی سازی نیز دنباله رو صنعت سینما بوده و همواره سعی در استفاده از این ایده ها داشته است. امروزه میتوان بازی های موبایلی مختلفی را در سبک معمایی - پلیسی و با داستان های متفاوت در فروشگاه های نرم افزاری یافت و از انجام دادن آنها لذت برد.

بازی "Agent Alice" در همین سبک تولید شده و لحظات سرگرم کننده ای را برای شما به وجود می آورد. در ادامه با ما همراه شوید تا این بازی اندرویدی را معرفی کنیم.

Agent Alice

Agent Alice

بازی فوق یک داستان جنایی است که نقش اصلی آن را یک افسر پلیس خانم ایفا میکند و شما باید او را در یافتن سر نخ برای رسیدن به مجرمین، یاری برسانید. نکته جالبی که "Agent Alice" را هیجان انگیزتر نموده و باعث میشود تا کاربر با دقت و انگیزه بیشتری آن را دنبال کند، داستان پردازی خلاقانه و اجرای پلان به پلان بازی با همه دیالوگ ها میباشد. البته دیالوگ ها متنی بوده (مانند داستان های کمیک) و به زبان انگلیسی هستند و بدین ترتیب میتوان برای تقویت زبان نیز از آنها استفاده نمود!

Agent Alice

Agent Alice

حتما این سوال به ذهنتان آمده که چه کمکی میتوانید به "Agent Alice" کنید و به او در کشف حقیقت یاری برسانید؟ وظیفه شما در این بازی اندرویدی، یافتن سرنخ ها در صحنه جرم میباشد به این صورت که نام اشیای خواسته شده در بالای صفحه به نمایش درمی آید و باید بدون ترتیب خاصی آنها را یافته و با لمس هر یک کار تجسس را پایان دهید. دو آیتم کمکی هم در پایین صفحه به چشم میخورد که یکی برای نشان دادن محل اشیا و دیگری برای پیدا کردن همه آنها بطور یکجا کاربرد دارد.

Agent Alice

Agent Alice

این تمام کاری که باید انجام دهید نیست و در طول روند بازی با موارد دیگری نیز روبرو خواهید شد. به عنوان مثال در جایی باید با مجرم داستان به مشاجره بپردازید یا با افراد مضنون صحبت کنید و یا تکه های یک نامه پاره شده را به هم بچسبانید. بد نیست بدانید که در "Agent Alice" میتوانید طرز صحبت خود با مجرم یا فرد مضنون را از بین دو حالت گفتگو و درگیری فیزیکی انتخاب نمایید که در حالت دوم کار به تیراندازی هم ختم میشود.

سیستم امتیازدهی در این بازی اندرویدی بر اساس سرعت عمل کاربر در یافتن اشیا و رد شدن از مراحل بنا گردیده است. در "Agent Alice" باید چندین اپیزود را به پایان برسانید تا در نهایت موفق به دستگیری مجرمان شوید. البته برای هر بازی بازی و کشف جرم مقداری انرژی از شما کسر میگردد که برای تامین آن باید پول های بدست آمده را خرج کنید. همچنین برای رفتن به معمای بعدی باید به اندازه کافی ستاره جمع کرده باشید. این موارد در عین سادگی هیجان بازی را افزایش داده و آن را سرگرم کننده ساخته اند!

Agent Alice

Agent Alice

در پایان بد نیست اشاره ای هم به گرافیک زیبا و قابل توجه بازی فوق داشته باشیم که در کنار موزیک مناسب و افکت های صوتی خلاقانه، به جذاب تر شدن "Agent Alice" کمک کرده اند. میلیونها بار دانلود این بازی در سراسر دنیا، نتیجه تمامی موارد ذکر شده میباشد و پیشنهاد میکنیم اگر شما نیز به بازی های معمایی و رمزآلود علاقه دارید، "Agent Alice" را از دست ندهید.

 

صحنه هایی از بازی Agent Alice

اینها را هم بخوانید