Beauty Camera

معرفی Beauty Camera : کارگاه اصلاح عکس

عکاسی به عنوان یک حرفه هنری، مورد توجه افراد بسیاری در سراسر دنیا میباشد. در طول سالیان گذشته، دوربین های عکاسی بسیار پیشرفته شده اند و با آنها میتوان تصاویر زیبا با کم ترین نقص ممکن را خلق نمود. البته تهیه دوربین های حرفه ای برای همه امکان پذیر نیست و این گروه از مردم به ناچار، دوربین تلفن همراه خود را برای عکسبرداری مورد استفاده قرار میدهند. عکاسی با این دستگاه و در شرایط مختلف محیطی، ممکن است باعث بروز نواقصی در تصویر نهایی شود هرچند برای این مشکل نیز راه حل هایی وجود دارد.

در ادامه برنامه ای تحت عنوان "Beauty Camera" را به شما معرفی میکنیم که میتوانید عکس هایتان را با آن اصلاح نمایید. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن اندرویدی، با ما همراه باشید.

Beauty Camera

شاید قبل از این با برنامه های مختلف ویرایشگر عکس کار کرده اید اما اپلیکیشن فوق دارای امکاناتی ساده و در عین حال کاربردی بوده که استفاده از آنها برای عموم افراد بسیار راحت است. در واقع یکی از دلایل محبوبیت "" نزد کاربران، همین سادگی میباشد بطوریکه در مدت زمان بسیار کوتاه میتوان تصاویر را توسط آن ویرایش نمود. بیشتر از این منتظر نمانید و اولین عکس خود را با دوربین گوشی بگیرید یا از درون گالری انتخاب کنید تا به اصلاح آن بپردازیم.

در قدم اول، باید تصویر مورد نظر را به اندازه دلخواه در آورده یا قسمت هایی از آن را برش دهید. این برنامه اندرویدی علاوه بر اینکه سه نسبت استاندارد از ابعاد عکس را در اختیار شما میگذارد، این امکان را نیز فراهم میکند که بتوانید به صورت دستی، تصاویر را به اندازه های مختلف در آورید. قدم بعدی در "Beauty Camera" که باید آن را مهمترین مرحله اصلاح عکس به شمار آوریم، تغییر مقدار 4 مولفه مهم در نمایش تصویر میباشد. این مولفه ها شامل شدت نور، تضاد نقاط روشن و تاریک، حجم رنگ و نرمی در مرز بین رنگ ها میشود که با تعیین مقدار صحیح برای آنها، در نهایت عکس زیبا و کم نقصی خلق میگردد.

Beauty Camera

آخرین مرحله ویرایش تصویر در برنامه فوق که برای بسیاری از کاربران جالب خواهد بود، استفاده از جلوه های بصری میباشد. در "Beauty Camera" بیش از 12 افکت تصویری گنجانده شده که به جذابیت هر چه بیشتر عکس های شما کمک میکند. وقتی که تغییرات موردنظر خود را بطور کامل انجام دادید، با لمس آیکن موجود در سربرگ میتوانید تصویر نهایی را ذخیره نمایید. امکان اشتراک گذاری عکس و ارسال مستقیم آن به فیسبوک نیز از داخل برنامه فراهم شده است.

Beauty Camera

تبریک میگوییم! به همین سادگی و در مدت زمان کم توانستید تصویر جذابی را خلق کنید که دیگران از دیدن آن لذت میبرند. با وجود اینکه اپلیکیشن های حرفه ای تری نیز برای ویرایش تصویر وجود دارند اما برگ برنده "Beauty Camera"، راحتی کار با آن میباشد و به همین دلیل میلیونها نفر در سراسر دنیا این برنامه را مورد استفاده قرار میدهند.

اینها را هم بخوانید