معرفی Blocky Highway : شاهراه ماشین اسباب بازی ها

معرفی Blocky Highway : شاهراه ماشین اسباب بازی ها

یکی از محبوبترین وسایل بازی نزد کودکان، بدون تردید ماشین های اسباب بازی هستند و حتما شما نیز در دوران کودکی خود با آنها خاطره دارید و بدتان نمی آید اگر فرصت دوباره بازی کردن با آنها را در اختیار داشته باشید! البته این بار میتوانید با استفاده از تلفن همراه خود این سرگرمی را انجام دهید و در اتوبان های پر از ماشین های اسباب بازی تخته گاز بروید.

بازی اندرویدی "Block Highway" که در ادامه به معرفی آن میپردازیم، این فرصت را برای شما فراهم نموده است. در ادامه با ما همراه شوید تا کلکسیونی از ماشین های دوست داشتنی را جمع آوری کنیم.

Blocky Highway

گرافیک پیکسلی و خلاقانه بازی فوق، اولین نکته ای است که توجه علاقه مندان به این سبک را جلب نموده و آنها را برای یک ماشین سواری لذت بخش آماده میکند. انیمیشن های زیبا به خصوص در موقع برخورد ماشین ها به یکدیگر و افکت های صوتی جالب نیز از دیگر خصوصیات بارز "Blocky Highway" هستند. البته این همه ماجرا نیست و گیم پلی این بازی نیز نقش مهمی در محبوبیت آن نزد کاربران ایفا کرده است.

Blocky Highway

هدف اصلی در این بازی اندرویدی، ایجاد مجموعه ای از ماشین های اسباب بازی بوده که در گرو مهارت رانندگی شما و کسب دستاوردهای تعریف شده در طول مراحل میباشد. برای شروع یک کامیون کوچک در اختیار خواهید داشت که میتوانید یکی از سه حالت تک مسیر، دو مسیر یا رانندگی آزاد را برگزینید که مورد آخر بدون باخت و مناسب برای کودکان است. کنترل ماشین در "Blocky Highway" به دو صورت اشاره بر روی دکمه و یا ترکیب لمس و حرکت دادن دستگاه به طرف چپ و راست انجام میپذیرد و امکان تغییر چیدمان دکمه های کنترلی نیز وجود دارد.

Blocky Highway

حال که تا حدودی با نحوه انجام بازی فوق آشنا شدید، اجازه دهید تا به دل شاهراه بزنیم و ببینیم در آن چه میگذرد؟! بدون تردید شما تنها وسیله نقلیه ای نیستید که در اتوبان های "Blocky Highway" حرکت میکند و از این رو باید در هنگام سرعت زیاد مراقب برخورد با سایر ماشین ها باشید. جمع آوری سکه، عبور از کنار وسایل نقلیه با حداقل فاصله و یا حتی نحوه برخوردی که انجام میدهید، از جمله مولفه های امتیازآوری در این بازی هستند که انجام موفقیت آمیز ماموریت هایی همچون رانندگی بدون تصادف در یک فاصله یا زمان مشخص و غیره نیز به آنها اضافه میشود. بد نیست بدانید که در صورت داشتن حساب کاربری جیمیل، امتیاز و دستاوردهای بدست آمده در سرویس Google play games ثبت میگردند.

Blocky Highway

حتما میگویید در مدت زمانی کوتاه، این بازی اندرویدی کسل کننده خواهد شد اما فراموش نکنید که در "Blocky Highway"، 6 مجموعه وسیله نقلیه که هر کدام دارای چند ماشین متفاوت و دوست داشتنی هستند، انتظار شما را میکشد تا با امتیازآوری آنها را به کلکسیون خود اضافه نمایید. علاوه بر این، سه محیط مختلف شهری، بیابانی و برفی پیش بینی شده اند و بدین ترتیب، یکنواختی گیم پلی تا حد زیادی بر طرف میگردد. همچنین در حین بازی با عناصر مختلفی مانند تریلی و هلیکوپتر کشنده، سکوهای پرش برای پریدن از روی قطار و غیره مواجه میشوید که صحنه های جالبی را خلق میکنند.

Blocky Highway

همانطور که مشخص است، بازی فوق به این زودی خیال تکراری شدن ندارد و میتواند تا مدت ها اوقات فراغت کاربر را پر کند. البته لذت جمع آوری کلکسیون ماشین های اسباب بازی در "Blocky Highway" را نیز نباید نادیده بگیریم. شما فکر میکنید مجموعه ماشین های خود را تا چه حد میتوانید تکمیل نمایید؟

 

صحنه هایی از بازی Blocky Highway

اینها را هم بخوانید