Devil Eater

معرفی Devil Eater : نبرد با نیروهای اهریمنی

جنگ با ارتش های شیطانی و مقابله با اهریمن، در داستان های افسانه ای اکثر ملل یافت میگردد و پس از ظهور سینما، این موضوع بهانه خوبی برای تولید فیلم های دیدنی و محبوب شد. در عصر حاضر نیز که بازی های رایانه ای در پر کردن اوقات فراغت افراد حرف های مهمی برای گفتن دارند، بدون تردید برای تولید آنها از چنین موضوعی استفاده میشود. در این سبک، تا کنون عناوین پرمخاطب و محبوبی ساخته شده که شاید شما هم برخی از آنها را انجام داده اید.

آیا به دنبال راهی برای غلبه بر نیروهای اهریمنی درون خود هستید؟ همراه ما باشید تا ضمن معرفی بازی اندرویدی "Devil Eater"، این راه را به شما نشان دهیم!

Devil Eater

داستان از جایی شروع میشود که نیروهای اهریمنی شهر را در تسخیر خود گرفته اند و همه موجودات را تبدیل به شیطان میکنند. در این میان، مردی قهرمان به پا میخیزد و برای سه هدف بزرگ به نبرد با شیاطین میپردازد. آزاد کردن شهر، غلبه بر نیروی اهریمنی درون و انتقامجویی مرگ همسر، سه هدف قهرمان ما در "Devil Eater" هستند که به او کمک میکنند تا با شجاعت تمام در مقابل ارتش شیطانی بایستد.

اینطور که پیداست با خواندن جملات فوق، مشتاق شده اید تا در نقش قهرمان این بازی اندرویدی ظاهر گردید پس شما را بیش از این منتظر نمیگذاریم! "Devil Eater" یک بازی هیجان انگیز در سبک شوتر میباشد که در آن باید با شلیک های پیاپی، هر دشمنی که در مقابلتان قرار میگیرد را نابود کنید. البته این تمام کار نیست و برای دفع حمله نیز چاره ای اندیشیده شده به این صورت که میبایست دکمه سمت چپ تصویر را لمس نموده و نگهدارید. علاوه بر این برای افزایش هیجان و محک زدن سرعت واکنش کاربر، عمل دیگری برای دکمه دفاع درنظر گرفته شده که میتوانیم آن را ضربه بازگشتی با استفاده از نیروی دشمن نام ببریم.

Devil Eater

در "Devil Eater" با انواع دشمنان که هر کدام دارای نیروی اهریمنی متفاوتی هستند روبرو خواهید شد و هرچقدر که به مراحل بالاتر بروید، نبرد سخت تری در پیش خواهید داشت. به همین دلیل در بازی فوق بخش ارتقای اسلحه و قابلیت های شلیک، هدف گیری و دفاع وجود دارد تا بتوانید خود را از هر لحاظ مجهز کنید. هرچقدر که تعداد دشمن بیشتری را از پای در آورید یا به دستاوردهای جدیدتر برسید، سکه های بیشتری برای استفاده از تجهیزات به شما داده میشود. البته در حین بازی هم میتوانید بعد از کشتن چند دشمن، از امکان حمله مهارتی به صورت شلیک یک گلوله قوی استفاده نمایید و این یک جایزه در ازای مهارت کاربر است. بد نیست بدانید که در پایان هر مرحله با غول آخر آن مواجه میشوید پس در حفظ جان خود نهایت تلاشتان را به کار ببندید.

Devil Eater

Devil Eater

مواردی که نام بردیم در کنار گرافیک جذاب، موزیک و افکت های صوتی جالب، یک بازی اندرویدی در ژانر اکشن را پدید آورده اند که میتواند رضایت هر کاربری را به خود جلب کند. از این گذشته، داستان "Devil Eater" و ظاهر شدن در نقش یک قهرمان برای نجات شهر و انتقامجویی به طبع خیلی از افراد خوش می آید که تمایل دارند تا همه شیاطین را از بین ببرند! شما چه فکر میکنید؟ آیا حریف این همه نیروی اهریمنی هستید؟

 

صحنه هایی از بازی اندرویدی Devil Eater

اینها را هم بخوانید