HD Wallpapers and Backgrounds

معرفی HD Wallpapers and Backgrounds : دنیایی از تصاویر پس زمینه

نگاه کردن به یک تصویر زیبا و موردعلاقه در هر زمان و هر مکان، میتواند روحیه بخش بوده و در دراز مدت اثر خوبی بر خلق و خوی افراد داشته باشد. همین موضوع باعث شده تا هر کس بنا بر سلیقه خود از تصاویر پس زمینه برای دستگاه هایی مانند رایانه، تبلت، تلفن همراه و غیره استفاده کند. در اینجا نیز تمایل به تنوع دیده میشود و بهتر است که هر از گاهی تصویر جدیدی را به عنوان پس زمینه استفاده نمود اما سوال اینجاست که عکس های زیبا و مورد علاقه خود را از کجا بیابیم؟

در ادامه برنامه ای به عنوان منبع دریافت تصاویر پس زمینه متنوع به شما معرفی میکنیم که "HD Wallpapers and Backgrounds" نام دارد. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن اندرویدی، همراه ما باشید.

HD Wallpapers and Backgrounds

با داشتن یک اتصال اینترنت نه چندان پر سرعت، میتوانید صدها عکس موجود در اپلیکیشن فوق را به صورت یکجا و در دسته بندی های مختلف مشاهده نموده و موارد دلخواه را دانلود کنید. البته پس از هربار اجرای "HD Wallpapers and Backgrounds" و دریافت تصاویر، محتوا در حافظه موقت(کش) ذخیره میگردد و میتوانید به صورت آفلاین نیز عکس ها را ببینید و برای اینکه حافظه دستگاه پر نشود، گزینه Clear Cache در قسمت تنظیمات قرار گرفته است.

علاوه بر دسته بندی های موضوعی، امکان مشاهده تصاویر در گروه های دیگر مانند جدیدترین ها و محبوب ترین های امروز، هفته، ماه و همه زمان ها در صفحه اصلی این برنامه اندرویدی وجود دارد. همچنین ابزار نمایش تصادفی محتوا و جستجو نیز در سربرگ به چشم میخورد که میتوانید از آنها برای یافتن عکس های مورد علاقه خود بهره ببرید. در "HD Wallpapers and Background" قابلیت افزودن تصویر دلخواه به علاقه مندی ها نیز پیش بینی شده که در دسترسی سریعتر به محتوای مورد نیاز کمک میکند.

HD Wallpapers and Backgrounds

حال وقت آن رسیده که یکی از صدها تصویر موجود در برنامه فوق را برای پس زمینه دستگاه تنظیم کنید. بدین منظور کافی است که بر روی عکس اشاره نمایید تا وارد صفحه دانلود شوید. در این صفحه علاوه بر مشاهده سایز بزرگتر تصویر میتوانید اطلاعات دیگری از قبیل تعداد دانلود، دسته بندی، حجم فایل و وضوح (Resolution) آن بدست آورید. در همین صفحه امکان اشتراک گذاری لینک دانلود تصویر، افزودن به علاقه مندی ها و تنظیم به عنوان پس زمینه وجود دارد. لازم به ذکر است که با لمس عبارت Set as Wallpaper و انتخاب "HD Wallpaper and Background" از گزینه های موجود، قابلیت برش عکس در حالت های مختلف نیز در اختیار شما قرار میگیرد.

HD Wallpapers and Backgrounds

اجازه دهید در پایان نگاهی به گزینه های قسمت تنظیمات در این اپلیکیشن اندرویدی بیندازیم که مهمترین آنها شامل دریافت اعلان موقع رسیدن پس زمینه های جدید، فعال کردن پس زمینه های زنده که در بازه های زمانی مشخص بطور خودکار تغییر میکنند و راهنمای فعالسازی ابزارک (ویجت) برای نمایش تصادفی عکس ها میگردد. بد نیست بدانید که "HD Wallpaper and background" میلیونها بار در سراسر دنیا دانلود شده که نشان دهنده کیفیت این برنامه و محتوای آن است.

اینها را هم بخوانید